dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

515 700 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc okazja! Budynek nr 5 mieszkanie numer 2 - Południowy Wschód Idealny rozkład pomieszczeń! Prezentacje mieszkania od poniedziałku do soboty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. 15 Lipca

Prostki,warmińsko-mazurskie

670 000 zł150 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w miejscowości Prostki przy ul. 15 Lipca 1 o powierzchni użytkowej 150 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1878 m2. Na parterze znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł144 m² 11 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dzień dobry! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 144 m , położony na zamkniętym, spokojnym osiedlu w otoczeniu zieleni (ul. Poprawna). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł51 m² 18 758,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską A otrzymasz 3% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 800 000 zł68 m² 41 176,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, luksusowego dwupoziomowego apartamentu z widokiem na morze, stworzonego z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

620 000 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży przestronne, 2pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią, położone na Azorach. Powierzchnia 39,5m2. Składa się 2 osobnych pokoi, osobnej, jasnej kuchni. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twardowskiego

Rzeszów,podkarpackie

779 000 zł80 m² 9 786,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79.6 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Twardowskiego na osiedlu Mieszka I-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł44 m² 11 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym tarasem o powierzchni 40 m z widokiem na zieleń. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Łódź,łódzkie

510 000 zł63 m² 8 046,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż (bezpośrednio od właściciela) 3 pokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie, lokal na 6 piętrze w budynku 11-to kondygnacyjnym. Ekspozycja zachodnia i północna. Z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Międzywodzie,zachodniopomorskie

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralny kompleks 26 apartamentów w Międzywodziu, położonych w otoczeniu zieleni, ok. 400 m od morza. Międzywodzie to nadmorski kurort z pięknymi szerokimi plażami, położony ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasjopei

Szczecin,zachodniopomorskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i garażem, komórką lokatorską, położone w dzielnicy Warszewo przy ul. Kasjopei. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 składa się z: dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesionowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

90 000 zł17 m² 5 269,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedam garaż pod blokiem przy ul. Jesionowej 40 na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Garaż środkowy o powierzchni 17,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

499 000 zł46 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 46 m2 Łódź, olechów, ul. Cynarskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Olechów. Składa się ono z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

709 970 zł42 m² 17 066,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż wspaniale wykończone 2-pokojowe mieszkanie na bemowie na ul. Powstańców śląskich 108 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 41,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł147 m² 14 898 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy wykończony pod gabinety medyczne. Obecnie cztery gabinety w tym jeden duży gabinet ok 25m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze. Dodatkowo recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł1 457 m² 617,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Brwinowie! Opis nieruchomości: działka o powierzchni 1457 m, położona w Brwinowie, w pobliżu Podkowy Leśnej, jest idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

469 000 zł58 m² 8 114,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

NA sprzedaż Mieszkanie na ulicy Pana Wołodyjowskiego w Lublinie Nieruchomość o powierzchni 57,8 m2 z 2 sypialniami, przestronnym i jasnym salonem z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

530 000 zł67 m² 7 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 67,44 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku z 2010 roku, to idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gniew

Gniew,pomorskie

5 950 000 zł1 075 m² 5 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:115 951 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwór wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Rakowcu, w gminie Gniew wraz z dwoma budynkami zaplecza, prywatnym jeziorem o pow. ok. 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

483 500 zł39 m² 12 397,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

920 000 zł42 m² 22 094,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! dąbie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bajecznej, dzielnica Dąbie. Okolica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Odwiśle

Odwiśle,małopolskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-budowlaną, o powierzchni 0,562ha i klasie bonitacyjnej riiib. Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne 64,20 m mieszkanie w malowniczej lokalizacji Szklarskiej Poręby. Oferowana nieruchomość wyróżnia się doskonałym nasłonecznieniem, co gwarantuje jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

829 539 zł59 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe - W ofercie dostępne podobne mieszkania od 37,45m2 do 129,17m2 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Czempiń,wielkopolskie

399 000 zł57 m² 7 048,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania blisko sklepów i dworca pkp? osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o pow. 56,61 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 230 000 zł111 m² 11 081,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

0 % Prowizji |r| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sułków położony 5km od centrum Wieliczki. Lokalizacja: sułków to urokliwa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

612 000 zł73 m² 8 401,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania , zlokalizowanego w toruniu osiedle na skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twierdza

Twierdza,podkarpackie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 645 m²

! nowa niższa cena! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż murowany dom jednorodzinny w miejscowości Twierdza (gmina Frysztak, powiat strzyżowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł19 m² 27 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1930 rok budowy). Wokół dużo zieleni, bardzo cicho, kamienica położona jest wewnątrz osiedla. Blisko komunikacji miejskiej -.