dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 654 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jesionowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

90 000 zł17 m² 5 269,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:30 m²

Sprzedam garaż pod blokiem przy ul. Jesionowej 40 na osiedlu Solno w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze nieruchomości. Garaż środkowy o powierzchni 17,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynarskiego

Łódź,łódzkie

499 000 zł46 m² 10 848 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 46 m2 Łódź, olechów, ul. Cynarskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3 piętrowego bloku na spokojnym osiedlu Olechów. Składa się ono z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

709 970 zł42 m² 17 066,60 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż wspaniale wykończone 2-pokojowe mieszkanie na bemowie na ul. Powstańców śląskich 108 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 41,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł147 m² 14 898 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal użytkowy wykończony pod gabinety medyczne. Obecnie cztery gabinety w tym jeden duży gabinet ok 25m2 z możliwością podziału na dwa mniejsze. Dodatkowo recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Brwinów

Brwinów,mazowieckie

899 000 zł1 457 m² 617,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Brwinowie! Opis nieruchomości: działka o powierzchni 1457 m, położona w Brwinowie, w pobliżu Podkowy Leśnej, jest idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Drzymały

Imielin,śląskie

787 000 zł127 m² 6 196,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! ** nowoczesne rozwiązania, szklane balustrady, bogaty stan deweloperski ** piec gazowy w cenie ** blisko lasu ** nowe przedszkole i żłobek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

469 000 zł58 m² 8 114,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

NA sprzedaż Mieszkanie na ulicy Pana Wołodyjowskiego w Lublinie Nieruchomość o powierzchni 57,8 m2 z 2 sypialniami, przestronnym i jasnym salonem z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł59 m² 11 169,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone na 9. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Głogów

Głogów,dolnośląskie

530 000 zł67 m² 7 858,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 67,44 m , usytuowane na 1. piętrze w budynku z 2010 roku, to idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących komfort i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gniew

Gniew,pomorskie

5 950 000 zł1 075 m² 5 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:115 951 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dwór wolnostojący zlokalizowany w malowniczym Rakowcu, w gminie Gniew wraz z dwoma budynkami zaplecza, prywatnym jeziorem o pow. ok. 5 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. 1 Maja

Łódź,łódzkie

390 000 zł38 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń:. Całkowicie za darmo pomożemy w negocjacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

483 500 zł39 m² 12 397,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bajeczna

Kraków,małopolskie

920 000 zł42 m² 22 094,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje W wysokim standardzie! dąbie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bajecznej, dzielnica Dąbie. Okolica posiada doskonle rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Odwiśle

Odwiśle,małopolskie

199 000 zł5 600 m² 35,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno-budowlaną, o powierzchni 0,562ha i klasie bonitacyjnej riiib. Działka zlokalizowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

640 000 zł64 m² 9 968,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne 64,20 m mieszkanie w malowniczej lokalizacji Szklarskiej Poręby. Oferowana nieruchomość wyróżnia się doskonałym nasłonecznieniem, co gwarantuje jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

829 539 zł59 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe - W ofercie dostępne podobne mieszkania od 37,45m2 do 129,17m2 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Czempiń,wielkopolskie

399 000 zł57 m² 7 048,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz gotowego do wprowadzenia się mieszkania blisko sklepów i dworca pkp? osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o pow. 56,61 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sułków

Sułków,małopolskie

1 230 000 zł111 m² 11 081,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:421 m²

0 % Prowizji |r| Property prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Sułków położony 5km od centrum Wieliczki. Lokalizacja: sułków to urokliwa miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

612 000 zł73 m² 8 401,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania , zlokalizowanego w toruniu osiedle na skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twierdza

Twierdza,podkarpackie

299 000 zł150 m² 1 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 645 m²

! nowa niższa cena! > krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż murowany dom jednorodzinny w miejscowości Twierdza (gmina Frysztak, powiat strzyżowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł19 m² 27 895 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1930 rok budowy). Wokół dużo zieleni, bardzo cicho, kamienica położona jest wewnątrz osiedla. Blisko komunikacji miejskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

739 000 zł146 m² 5 069,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Nowoczesne lokale mieszkalne na sprzedaż - Glincz, ul. Grabowa Termin wydania kluczy do pierwszych lokali : listopad 2024 Z przyjemnością zaprezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł39 m² 21 733,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,11 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Jana Kazimierza, na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł42 m² 18 214,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednia, założona kw, balkon I piwnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 42 m2, znajdującego się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł59 m² 19 778,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,65 m , zlokalizowane przy ulicy Fasolowej 17 w Starych Włochach w Warszawie. Kuchnia i salon mają ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

825 000 zł66 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia na Ołbinie. Idealne dla osób ceniących sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

405 166 zł47 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,84 m z tarasem przy ul. Dębickiej. W jej skład wchodzą: sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym, przestronny hall oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Kalisz,wielkopolskie

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam Na sprzedaż super piękny apartament dwu pokojowy z garderobą na nowym osiedlu Podmiejska Nova Usytuowane na 5 piętrze 8 kondygnacyjnego nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Łódź,łódzkie

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w spokojnej i zielonej okolicy przy ulicy Jutrzenki. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pogórze,pomorskie

599 000 zł46 m² 12 948,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Paderewskiego w Pogórzu Opis inwestycji: konstelacja to inwestycja o podwyższonym standardzie w atrakcyjnej, a zarazem spokojnej lokalizacji. Łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

257 487 zł35 m² 7 317,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe biurowo - usługowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Katowice,śląskie

345 000 zł31 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko w Realton! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie usytuwane w Katowicach przy ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze 10-piętrowego budynku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembowskiego

Zgierz,łódzkie

425 000 zł51 m² 8 366,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie, które łączy nowoczesność, komfort i bliskość do centrum miasta? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 50,8 m2, znajdujące się na parterze budynku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Liszki

Liszki,małopolskie

699 000 zł144 m² 4 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Więcej informacji: jacek Chudzik biuro:w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący z funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiedeńska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł47 m² 11 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem i komórką lokatorską, usytuowane na Zakrzowie (psim Polu). Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja na Zakrzowie (psie Pole) blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orczykowa

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł37 m² 10 321,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie własnościowe. Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 2 pokojowe (36,72 m2 ) z aneksem kuchennym i miejscem postojowym przed budynkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze 2 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kielecka

Będzin,śląskie

850 000 zł70 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie urządzony apartament z dużym ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi, usytuowany na nowym osiedlu przy ul. Kieleckiej w Będzinie na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Krzeczów

Krzeczów,małopolskie

740 000 zł5 700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Płaska działka przemysłowo - usługowa przy autostradzie A4 zjazd Bochnia. Krzeczów gmina Rzezawa na granicy z Bochnią. Dojazd tir bez ograniczeń. Powierzchnia 5700 m2 Szerokość 30m Długość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staroopatowska

Radom,mazowieckie

315 000 zł47 m² 6 670,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję Państwu do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie własnościowe z Ksiegą wieczystą, przy ul. Staroopatowskiej w Radomiu - teren grodzony. Nieruchomość znajduję na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

394 454 zł47 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47.24 m z balkonem przy ul. Dębickiej. W jej skład wchodzą: sypialnia, duży salon z aneksem kuchennym, przestronny hall oraz łazienka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij