dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 744 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

130 400 zł1 630 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam trzy działki rekreacyjne o następujących parametrach : powierzchnia pierwszej działki to 1630 m2 (wymiary : 24,47 x 73,16 w szerszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam , bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Wola Kurowska

Wola Kurowska,małopolskie

270 000 zł5 300 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaprezentowania w naszej ofercie działkę budowlano - rolną w miejscowości Wola Kurowska, gm. Chełmiec. Działka o powierzchni 53 ary: ok. 16 ar budowlana, reszta rolna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Organizacji Narodów Zjednoczonych

Gliwice,śląskie

429 000 zł62 m² 6 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Obrońców Pokoju w Gliwicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł61 m² 8 970,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w klimatycznym mieszkaniu, w przepięknej okolicy wśród zieleni! gotowe do odbioru! Tylko do końca marca cena -30.000,00zł! Standard deweloperski, już można rozpocząć wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarny Potok

Krynica-Zdrój,małopolskie

673 000 zł65 m² 10 353,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zamieszkaj w sercu Krynicy-Zdroju 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, ul. Czarny Potok, 65,92 m Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

915 354 zł46 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie dwupokojowe o metrażu 45,77 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście - inwestycja Młyny Mogilska Budynek A. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Błonie

Błonie,mazowieckie

450 000 zł3 359 m² 134 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę na spokojnych obrzeżach Błonia. Działka jest w drugiej linii zabudowy z prywatną drogą dojazdową. Przeznaczona zgodnie z planem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. 1 Pułku Strzelców Podhalańskich

Nowy Sącz,małopolskie

9 100 000 zł1 572 m² 5 788,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 1,572 m2, z bezpośrednim dostępem do ulicy 1-go Pułku Strzelców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

480 480 zł44 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dodatkowym poddaszem o pow. ok. 30 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach rabat dla zdecydowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 704 771 zł111 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe Na sprzedaż 4-pok apartament w nowej inwestycji z widokiem na panoramę całego Krakowa. Mieszkanie składa się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Ogrodowe

Kraków,małopolskie

847 000 zł51 m² 16 607,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje w zielonej okolicy. Po generalnym remoncie. Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję gotowe do wejścia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m2 z roku 1950 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

490 000 zł72 m² 6 805,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zainwestuj w prestiżową nieruchomość usługową w sercu Lublina! Oferujemy na sprzedaż lokal usługowy położony na parterze czterokondygnacyjnej kamienicy przy ul. Narutowicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

345 000 zł34 m² 10 120,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 34,09 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2009 roku na os. Górczyn. Cena mieszkania: 345.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rybnik

Rybnik,śląskie

99 000 zł712 m² 139,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - rybnik zebrzydowice ***oferta na wyłączność*** Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 712 m 2 , zlokalizowaną na obrzeżach Rybnika, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta promocyjna - ostatnie mieszkania w tej cenie! Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 44,67 m2 Na powierzchnię lokalu składają się: - komunikacja 0,87 m2 - salon/aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł31 m² 11 935,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o pow.31 m2 położone na wysokim parterze w bloku z 2019 roku. - zamknięte osiedle - duży, ogrodzony parking - dwa duże place zabaw - spółdzielnia sim (niski czynsz) - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł33 m² 14 016,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Proponuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem - mieszkanie o pow. 33,46m2, 2 pokojowe, klasyczne z balkonem, z ekspozycją wschodnią, na 1 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyna

Kruszyna,śląskie

398 000 zł83 m² 4 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, wolnostojący, parterowy, o pow. użytkowej 83m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Mysłakowice,dolnośląskie

2 500 000 zł980 m² 2 551,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:garaż wolnostojący

Poszukujesz miejsca pod prowadzenie swojego biznesu? A może chcesz przejąć obecny? Mam dla Ciebie nietuzinkową ofertę! warsztat blacharsko lakierniczy Z elementami mechaniki położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

528 220 zł54 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu 53,90 m2 na 3 piętrze - południowy- zachód! najbardziej atrakcyjne! ceny mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

807 324 zł45 m² 17 861,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty wtulone W las Sopot Przylesie | Sąsiedztwo lasu | Ochrona | Taras dachowy dla mieszkańców | Ostatnie lokale ***** opis inwestycji: w bezpośrednim sąsiedztwie Lasów Sopockich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 465 660 zł110 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110,20 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Budowa zakończona Oddanie kluczy: marzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł36 m² 17 068,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 60-tych zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi-16,1m2 i 11,9m2, - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł54 m² 17 314,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie o wielkości 54 m2 (+ 3m2 dodatkowo) do którego możesz wprowadzić się bez remontu. Mieszkanie o wielkości 57m2 składa się z: - wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janinów

Janinów,mazowieckie

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom idealny dla dużej rodziny komfort i przestrzeń dla każdego! Dla kogo? Ten dom został zaprojektowany z myślą o dużej rodzinie, w której każdy znajdzie swój kąt. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

463 500 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe Prokocim-Bieżanów ul. Jerzmanowskiego! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, prokocim, ul. Jerzmanowskiego, 31 m Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł41 m² 23 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na Warszawskiej Woli! Zapraszam do zapoznania się z ofertą bezpośredniej sprzedaży jasnego, przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

438 164 zł28 m² 15 385 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament inwestycyjny z 23% vat blisko centrum z ogródkiem. " sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Podgrodzie,podkarpackie

175 000 zł43 m² 4 094,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43m2 na I piętrze w czterolokalowej kamienicy położonej w Podgrodziu gm. Dębica. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł44 m² 4 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne, stylowe mieszkanie w centrum miasta. Lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Klatka schodowa jest wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy ofertę mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Bobrzyńskiego (podgórze, ruczaj). Nieruchomość jest w stanie dobrym, umeblowana i wyposażona. Obecny układ to salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 899 000 zł259 m² 7 332 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Zapraszamy do zakupu przestronnego domu położonego na spokojnym osiedlu 800 metrów od stacji pkp Gocławek, a przy tym cisza i spokój, ponieważ dom położony jest z dala od ruchliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Cisówka

Cisówka,mazowieckie

850 000 zł36 000 m² 23,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu uroczego siedliska(gospodarstwo rolne) w miejscowości Cisówka, w gminie Stanisławów, w powiecie mińskim, w odległości około 40 km od Warszawy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 750 000 zł244 m² 7 160,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Osiedle Botanica Konstancja - 3 Etap Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w prestiżowej okolicy Konstancina-Jeziorny. Jest to już kolejny etap inwestycji. Budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

449 890 zł39 m² 11 535,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz dedykowaną ofertę dla Ciebie. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł41 m² 14 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z dużym balkonem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł47 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szukasz mieszkania z pięknym widokiem? Chcesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów? A może szukasz gotowej nieruchomości pod wynajem? Mam ogromną przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

699 879 zł65 m² 10 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania? Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz prowizji Zadzwoń już dzisiaj #telefon Promocja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

824 348 zł70 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup nowego mieszkania bez prowizji, bez pcc! termin oddania: II kwartał 2025r Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Myki

Myki,warmińsko-mazurskie

149 000 zł1 200 m² 124,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MB Nieruchomośc i oferuję działkę budowlaną o powierzchni 1200 m2 ujętą w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Dywity. Działka położona na obrzeżach Olsztyna.