dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 625 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Dawidy Bankowe

Dawidy Bankowe,mazowieckie

790 000 zł995 m² 793,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną w Dawidach Bankowych pod Warszawą. Powierzchnia działki: 995 m2 kształt: prostokątna ukształtowanie terenu: płaski przeznaczenie działki: budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tarnów,małopolskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji Tarnów, ul. Marynarki Wojennej 4 oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lublica

Lublica,podkarpackie

94 000 zł3 200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod Jasłem Działka zlokalizowana jest we wsi Lublica, gmina Kołaczyce, jedyne 10 km od centrum Jasła. Jej powierzchnia to 32 ary w kształcie prostokąta o bokach 43mx78m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ofiar Dąbia

Kraków,małopolskie

839 900 zł57 m² 14 813 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie położone zaledwie 200m od Bulwarów, oraz Parku Dąbie w Krakowie - Grzegórzkach. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w IV pietrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Nowy Targ,małopolskie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 800.00 zł; Budynek: blok W dobrym stanie; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, duża piwnica, miejsce postojowe, klimatyzacja; W pobliżu: apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Garby

Garby,wielkopolskie

501 970 zł62 m² 8 148,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w Zalasewie - idealne miejsce do życia! Oferta bezpośrednio od dewelopera - bez dodatkowych kosztów Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym osiedlu z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cygańska Góra

Gdańsk,pomorskie

763 021 zł45 m² 16 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje coś więcej niż klasyczne osiedle mamy propozycję stworzoną właśnie dla Ciebie. To luksusowe mieszkanie w kameralnym budynku z tylko 9 lokalami zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 11 Listopada

Szklarska Poręba,dolnośląskie

5 600 000 zł11 300 m² 495,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w najcieplejszej części Szklarskiej Poręby (szklarska Poręba Średnia - tzw. Słoneczna Dolina), objęta mpz z możliwością zabudowy powierzchni z opcją do trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

440 000 zł47 m² 9 401,71 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie Poznań, os. Wichrowe Wzgórze Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, bardzo funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na poznańskich Winogradach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania nowoczesny dom (połówka bliźniaka) w bardzo dobrej lokalizacji (w doskonałym punkcie Adamowizny na przedmieściach Grodziska Mazowieckiego), piękna, leśna działka. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

956 928 zł97 m² 9 850,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu nowoczesny dom w bliźniaczej zabudowie z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. Osiedle położone jest w spokojnej miejscowości Grabówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł42 m² 25 919,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.42,4m2 na III piętrze w budynku z cegły z 1950r. (z windą), w jednej z lepszych lokalizacji w Centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Centrum Nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

814 900 zł135 m² 6 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy w Chylicach Twoje miejsce do życia pełnego komfortu i spokoju! Marzysz o nowym początku, z dala od miejskiego zgiełku, ale w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

174 900 zł483 m² 362,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki. Nieruchomość położona na wzniesieniu około 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł62 m² 14 617,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jesionowej 68, na wrocławskim Tarnogaju! Lokalizacja: ul. Jesionowa 68 Ilość pokoi: 3 Metraż: 61,5 m2 Kuchnia: aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Czernica

Czernica,dolnośląskie

479 000 zł93 m² 5 158,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Osiedle - " ogrodove " - wojnowice - 2km. od Czernicy oferta obejmuje budynek W stanie surowym zamkniętym ( przeniesienie pozwolenia na budowę ). Inwestycja składa sie z 32 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bronowicka

Kraków,małopolskie

675 000 zł44 m² 15 340,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy! mieszkanie 3 pokojowe do wejścia! bronowice! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Bronowicka Nieruchomość położona na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, 67m2 na osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu. Opis: - salon z aneksem kuchennym - Sypialnia - Sypialnia - Sypialnia - Łazienka - Toaleta Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogów Małopolski,podkarpackie

635 000 zł140 m² 4 545,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 139,71 m2 z garażem w bryle. Dom znajduje się na prostokątnej, płaskiej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotrkowska

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł95 m² 10 515,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania w Gdańsku idealne dla rodziny Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które przez ostatnie 10 lat było naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 099 000 zł116 m² 9 474,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wolnostojący dom wybudowany w 2018 roku, który zlokalizowany jest w Głogowie Małopolskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dybowo

Dybowo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł6 100 m² 39,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z linią brzegową jeziora Dybowo - 6100m2 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z oferta działki położonej bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Dybowo, gmina Świętajno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teresy

Kraków,małopolskie

998 640 zł42 m² 23 777,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalne mieszkania na sprzedaż w sercu Krakowa już są do sprzedania! M.7 - 41,61m2 - 2 piętro- salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Szukasz wymarzonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

1 900 000 zł115 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Nowa, atrakcyjna cena - nie zwlekaj Z kontaktem Ostatnie zdjęcie w ofercie przedstawia możliwą aranżację pomieszczeń. Klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

774 997 zł75 m² 10 319,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trafia klimatyczne, 4 pokojowe mieszkanie z dwustronną (północ-południe) ekspozycją ustytuowane na 9 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł65 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnicy, wielokrotnie nagradzanej miedzy innymi za najlepszy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

776 458 zł71 m² 10 862,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Nieruchomości na poznańskich Jeżycach to świetna inwestycja ze względu na dynamiczny rozwój tej dzielnicy, oferującej zarówno bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł53 m² 14 905,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie (dzielnica Targówek) o powierzchni ok. 52,8 m2 na które składają się : - trzy pokoje ( ok. 18m2, ok. 11 m2, ok. 7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Maruny

Maruny,warmińsko-mazurskie

199 000 zł3 189 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3189 m2 z decyzją o warunkach zabudowy, położona 19 kilometrów od Olsztyna. Działka znajduje się w malowniczej okolicy, w otoczeniu lasu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstantynowo

Konstantynowo,wielkopolskie

545 000 zł100 m² 5 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość usytuowana jest w miejscowości Konstantynowo, gmina Ślesin, powiat koniński. W odległości ok. 2-3 km znajdują się sklepy, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł89 m² 19 030 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedania niezwykle funkcjonalne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji Bokserska w dzielnicy Ursynów. Mieszkanie usytuowane jest w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł461 m² 3 145,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przepięknego domu o charakterze rezydencjonalnym znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znanieckiego

Poznań,wielkopolskie

609 000 zł56 m² 10 973 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko 10972 zł/m2. Cena absolutnie poniżej rynkowej. To atrakcyjne mieszkanie znajduje się w Poznaniu przy wewnętrznej ulicy Znanieckiego w niskim bloku wybudowanym w 1999 r., na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Janczewice

Janczewice,mazowieckie

580 000 zł1 221 m² 475,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1221 m2 zlokalizowana w miejscowości Janczewice, gm. Lesznowola. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona jako: m - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Floriana

Zabrze,śląskie

1 400 000 zł795 m² 1 760,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Oferujemy na sprzedaż unikalną, historyczną kamienicę z 1920 roku, położoną w ścisłym centrum Zabrza. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 795,4 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

363 000 zł26 m² 13 961,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 460 000 zł75 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Rezervacija! Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy Parku Skowroni Lokalizacja: wrocław, ul. Wiktora Brossa Powierzchnia: 75 m | ? 2 piętro w budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Częstochowa

Częstochowa,śląskie

399 000 zł645 m² 618,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową - wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 645m2 położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczona symbolem 2mn. Nieruchomość ma kształt trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Błędowa Tyczyńska

Błędowa Tyczyńska,podkarpackie

980 000 zł98 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki pod wymarzony dom na wsi? W spokojnym oraz malowniczym terenie jednak stosunkowo blisko miasta - biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nieruchomość gruntową.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij