dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

4 500 000 zł337,30 m² 13 341,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1936

Stary sołacz - * I i II piętro w ekskluzywnej willi przy Parku Sołackim. Wyjątkowa nieruchomość w lokalizacji premium - widok na Park Sołacki. Lokalizacja * W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Poleca Państwu działkę budowlaną położoną przy drodze asfaltowej w miejscowości Pogorzałki gmina Dobrzyniewo Duże. Wymiary działki 33m x 30m. Do sprzedania została jedna działka. 99/5.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,44 m² 8 220,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ofert mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Nikiszowiec w Katowice. Nikiszowiec to coś więcej niż adres to miejsce z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 190 000 zł125 m² 9 520 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mieszkanie położone w ścisłym Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie C.H.Kaskada. Mieszkanie doskonałe pod prowadzenie działalności biurowej, gabinety , handel. itd. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł375,15 m² 1 199,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 515 m²

| wyjątkowa nieruchomość w Sulejowie do sprzedaży z bezpośrednim dostępem do Pilicy. Na sprzedaż urokliwy dom z duszą, położony w spokojne, malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł67,82 m² 10 011,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokoje + duży ogród | 67,82 m | Kiełczówek | odbiór: wrzesień 2026 | bez pcc i prowizji Szukasz przestrzeni dla rodziny, ale nie chcesz rezygnować z zieleni? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł52 m² 9 596,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie na 3 piętrze w luksusowym apartamencie! Nieruchomości Apartament prezentują atrakcyjne, mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na 3.piętrze apartamentowca. To.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł217,80 m² 3 902,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 151 m²

Dom wolnostojący Brzeźnik, bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący, który znajduje się w malowniczej, cichej, spokojnej, pełnej zieleni miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 004 m² 1 085,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, działka o pow. 1005 m 2.wymiary działki 22,6x46,7x20,8x45,9, miejsce idealne na dom jednorodzinny wolno stojący. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł22,18 m² 16 230,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,18 m , zlokalizowana przy ul. Zwycięskiej na Partynicach we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja - szybki dojazd do Bielan Wrocławskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł54,06 m² 5 900,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od pierwszego spojrzenia mają to coś a są też takie, które dają Ci coś więcej - pełną swobodę stworzenia przestrzeni idealnie pod siebie. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł47 m² 13 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

47 M , 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, winda , komórka lokatorska, księże małe Na sprzedaż ładne, 2 -pokojowe mieszkanie, położone na czwartym, ostatnim piętrze budynku przy ul. Opolskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł5 600 m² 53,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy, otoczoną zielenią i pięknymi widokami na pola oraz lasy. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł57 m² 9 456,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone w Lublinie, wieniawa przy ul. Oródkowej , na 6. piętrze. Najważniejsze atuty: 3 oddzielne pokoje idealne.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,10 m² 12 559,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Promiennej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wałcz,zachodniopomorskie

379 000 zł101,72 m² 3 725,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kamienicy przy jeziorze, ul. Marii Konopnickiej w miejscowości Wałcz. To jedno z najbardziej zielonych miast w regionie, często nazywane miastem.

Szczegóły ogłoszenia

149 800 zł1 071 m² 139,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Świerklanach Górnych w spokojnej i doskonale skomunikowanej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł949 m² 154,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polecam Kleszczewo jako lokatę kapitału. Dzięki temu, że powstały tu pierwsze osiedla bliźniaków miejscowość zyskała na popularności na rynku. Bardzo fajnie zyskuje na wartości odkąd ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 732 zł27,71 m² 23 628 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta mieszkania - kawalerka 27 m2 Z balkonem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m2, posiadająca dwa duże okna oraz balkon, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł125 m² 7 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowy Parterowy Dom , 1/2 Bliźniaka. Piękna Okolica. Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w okolicy Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 043 m² 287,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,43 ara zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice, gm. Skała. Działka lekko nachylona w kierunku północnym w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł143,61 m² 4 171,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:12 m²

NA sprzedaż dom położony W dobrze skomunikowanej, malowniczej okolicy beskidu małego W kotlinie andrychowskiej. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z bloczka ytong. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł3 887 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski, obręb Bogunice. Ta atrakcyjna nieruchomość znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

748 999 zł65 m² 11 523,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domek letniskowy nad Jeziorem Gowidlińskim - Widna Góra Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego domku letniskowego położonego w malowniczej okolicy Widnej Góry nad Jeziorem Gowidlińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 790 zł53,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowo powstałym budynku apartamentowym. Na powierzchnię użytkową 53,31 m2 składają się następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł42,23 m² 25 455,84 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *prestiżowa inwestycja Scala od Moderna Holding w Śródmieściu *cicha lokalizacja *wewnętrzny ogród *eleganckie, przestronne wnętrze z jakościowym wyposażeniem *w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł940 m² 125,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Parametry nieruchomości: numer działki: 312/1 Powierzchnia: 940 m2 Wymiary: ok. 20,5 m x 41 m szeroki front 20,5 m daje ogromne możliwości aranżacyjne oraz swobodę wyboru niemal każdego.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł700 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Działka widokowa, z mediami, przy drodze asfaltowej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 700 mkw. położoną w miejscowości Lichwin gmina Pleśna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

959 000 zł176,50 m² 5 433,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Brak pcc Brak prowizji Oferuję Państwu nowoczesny segment zlokalizowany w kameralnej inwestycji w Markach. Na parterze znajdziemy salon z aneksem kuchennym o powierzchni 33,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł66,50 m² 14 721,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Turmonckiej. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł8 645 m² 36,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niektóre nieruchomości od razu pokazują swój potencjał. Ta działka daje go praktycznie nieograniczenie. Na sprzedaż duża działka o powierzchni aż 8645 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazka, duża obniżka ceny! W swojej ofercie mamy dom, z wydzielonymi dwoma niezależnymi mieszkaniami, które są obecnie wynajmowane. Nieruchomość jest położona w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł286,10 m² 5 138,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:624 m²

Bresdom nieruchomości oferuje Państwu dom w Olsztynie na osiedlu Brzeziny przy ulicy Poznańskiego. Są lokalizacje, które od lat cieszą się wyjątkowym uznaniem mieszkańców Olsztyna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł154,71 m² 5 810,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Skrzeszew (gmina Wieliszew). Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 171 m² 93,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: działka położona w Dąbrowie, gmina Stężyca, obręb Łosienice. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Dąbrowa znajduje się w malowniczym regionie Kaszub, charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 250 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Stara Kopernia, gm Żagań, działka 0,1250 ha, cena 95 000zł, sprzedam. Cena do Negocjacji! Działka z wydanymi warunkami zabudowy pod budownictwo jednorodzinne. Idealne miejsce do kreatywnej.

Szczegóły ogłoszenia

810 810 zł3 003 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Ofertą sprzedaży są atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Kunowo: - 2/1 o powierzchni 5801 m2, - 2/2 o powierzchni 3004 m2, - 2/3 o powierzchni 3003 m2, warunki zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

37 000 000 zł17 876 m² 2 069,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaż hala o pow 20.000 m2. Pow działki 3,9 ha. Prąd (2 transformatory 600 kv będące własnością pge), ogrzewanie w części pomieszczeń socjalnych, woda na cele socjalne, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł2 300 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Gołkowie (gmina Piaseczno) o powierzchni budowlanej ok. 2 300 m2 oraz ok. 6 600 m2 terenów zielonych. Nieruchomość składa się z działek o nr. 427 oraz 428.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł59,60 m² 14 093,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są adresy, które kupuje się nie tylko dla metrażu, ale przede wszystkim dla stylu życia. Młyńska 10 to wyjątkowa lokalizacja w samym centrum Kołobrzegu tuż przy Parsęcie, kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł29 m² 9 655,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, funkcjonalnego 2-pokojowego mieszkania, położonego na parterze kamienicy w dzielnicy Okole w Bydgoszczy. Uwaga:.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij