dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 628 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 628 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

397 000 zł33 m² 11 886,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż świeżo wykończone pod klucz mieszkanie w nowym budownictwie Siechnicach. Dostępne również więcej podobnych lokali o metrażach 28-58mkw lokalizacja: centralna część Siechnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł26 m² 17 295 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa kawalerka na Ursusie Szukasz nowoczesnego, kompaktowego mieszkania w dynamicznie rozwijającej się okolicy? Ta nowa kawalerka o powierzchni 25,73 m w budynku na osiedlu Neopolis to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

449 500 zł33 m² 13 580,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w sam raz zarówno dla singla, pary jak i rodziny. W malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej, każdemu będzie żyło się tu dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paryska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

649 000 zł62 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz mieszkania w nowoczesnej, atrakcyjnej lokalizacji, w nowym budownictwie z własnym miejscem parkingowym? Ważny jest dla Ciebie komfort, spokój, cisza? Zapraszam do zakupu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 993,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Tylko w The Estate Warsaw! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o wyjątkowym rozkładzie, umożliwiającym komfortową aranżacje na 2 pokojowe mieszkanie. W mieszkaniu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

541 662 zł31 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

175 600 zł35 m² 4 978,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Silesia Cztery Kąty prezentuje przestronną kawalerkę na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Świetna opcja pod inwestycję, dla studenta lub młodej rodziny. Lokal składa się z: - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Rumia,pomorskie

30 100 zł75 m² 401,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

899 000 zł91 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne mieszkanie z kameralnym ogródkiem piękne osiedle w willowej dzielnicy Poznania, idealna przestrzeń do życia! U W A G A: ostatnie dostępne, gotowe do odbioru lokale ~~.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Margerytki

Białystok,podlaskie

1 337 100 zł4 457 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Białymstoku przy ulicy Margerytki. Na terenie działki w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł52 m² 11 057,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA sprzedaż lokal handlowo-usługowy z zapleczem! Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Bytom,śląskie

525 000 zł103 m² 5 111,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyremontowane i gotowe do zamieszkania, 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym stylu o powierzchni 102,7 m2. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w centrum Bytomia w dzielnicy Knajfeld,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

650 000 zł3 681 m² 176,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem 12/dwanaście/obr.XII,AM3 o powierzchni 0,3681ha przy ulicy Reymonta w Zgorzelcu. Działka zabudowana starym 100letnim domem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

495 000 zł40 m² 12 316,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! idealna lokalizacja! apartamenty oddane do użytkowania! klucze luty 2025 rok Prezentacje mieszkań na budowie odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 17:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 450 000 zł163 m² 8 895,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:412 m²

Czy marzyłeś kiedyś o domu, który potrafi zaskoczyć bardziej niż Twoja ulubiona komedia? Oto on wolnostojący dom w dzielnicy Górna Rokicie, który nie tylko zachwyci Cię nowoczesnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

389 000 zł50 m² 7 790,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane w Lubiczu Górnym. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w budynku z 2020 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł72 m² 16 724,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie z panoramą Krakowa w tle :) Północno-wschodnia dzielnica miasta to świetna lokalizacja zarówno dla rodzin jak i inwestorów. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Nowy Sącz,małopolskie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż. Zlokalizowane na ul. Długosza w Nowym Sączu o powierzchni 63m2. Mieszkanie jest bardzo dobrze nasłonecznione. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Pyskowice

Pyskowice,śląskie

460 000 zł1 639 m² 280,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy urokliwą działkę budowlano-usługową , teren ogrodzony 1639m2. Teren oznaczony 15M-U maksymalna wysokość zabudowy: a) budynków mieszkalnych i mieszkalno - usługowych: do wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kosynierów Gdyńskich

Elbląg,warmińsko-mazurskie

265 000 zł45 m² 5 928 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta Elbląga, blisko głównych atrakcji i udogodnień, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Mieszkanie o łącznym metrażu 44,70 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

602 565 zł71 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W nowoczesnym wydaniu, i podatku pcc Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 70,89 m2 położone na 1 piętrze w budynku na nowo powstającym osiedlu w Centrum Torunia. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

215 000 zł40 m² 5 402,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie m-3 o pow. 39,8 m 2 na 3piętrze/4 na os. Słonecznym. Mieszkanie jednostronne o wystawie zachodniej - dwa pokoje, przedpokój, kuchnia , łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czaki

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł56 m² 23 196,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

I speak English - feel free to contact me! Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na prestiżowym warszawskim Żoliborzu, w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

373 056 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy apartamenty na prestiżowym osiedlu w dzielnicy Częstochówka-Parkitka. Jest to inwestycja dla osób ceniących komfort i kameralność. Budynek trzypiętrowy, w którym mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Lwowska

Chełm,lubelskie

450 000 zł86 m² 5 252,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do sprzedaży lokal handlowo-usługowy o powierzchni 85,67m , w centrum Chełma, przy ul.Lwowskiej 18A. Jest to doskonała lokalizacja na sklep, bank ,restaurację czy też usługi np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Wrocław,dolnośląskie

390 000 zł37 m² 10 626,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja do 10.04 Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 36,7 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Kłośnej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

286 848 zł35 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania w centrum kępna! kwadrat Sp.J. prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkania w nowo powstałej inwestycji w Kępnie przy Alejach Marcinkowskiego , w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poległych Górników

Zabrze,śląskie

159 000 zł52 m² 3 070,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. Poległych Górników 3/3 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

459 000 zł48 m² 9 663,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Olsztyn, pieczewo, ul. Żurawskiego Szukasz gotowego mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez pakowania wałka i młotka? To zerknij na to! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja do 26.04.25! 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego 14a Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 450 000 zł134 m² 10 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w Wołczkowie, gmina Dobra (szczecińska), powiat policki, województwo zachodniopomorskie Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny i elegancki dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galla Anonima

Poznań,wielkopolskie

380 000 zł32 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Obecny układ to duży pokój oraz osobna kuchnia, możliwość stworzenia 2 pokojowego mieszkania! Przenosząc kuchnię do pokoju i tworząc aneks kuchenny, dzięki czemu zyskasz dodatkowe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dołęga,małopolskie

2 000 000 zł170 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Znakomita oferta tylko u nas! Na sprzedaż siedlisko ,darz bór" , które składa się między innymi z : -klimatycznego domku myśliwskiego -zabudowy gospodarczej - wędzarni - fundamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rodła

Szczecin,zachodniopomorskie

290 000 zł29 m² 10 034,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna kawalerka do remontu położona pomiędzy 3. a 4. piętrem (półpiętro) w 11-piętrowym bloku w ścisłym Centrum Szczecina. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grodkowice,małopolskie

449 000 zł52 m² 8 554,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne i przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone w malowniczej, południowej części Kłaja. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

2 100 000 zł1 047 m² 2 005,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

All in One Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną mieszcząca się w Zakopanem - Kościelisku (powiat tatrzański). Powierzchnia działki 10,5 ar. Działka jest płaska, zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felińskiego

Kraków,małopolskie

625 000 zł45 m² 13 982,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2 pokoje do wejścia W zielonej okolicy! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Górka Narodowa, ul. Felińskiego. Dzielnica ta posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Niepowtarzalna oferta -> zbuduj Z nami swój wymarzony dom! Jest to możliwe już nawet w 3 miesiące! > krótki opis nieruchomości Domy drewniane w konstrukcji szkieletowej to najchętniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

564 618 zł70 m² 8 169,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) Przestronny apartament 4 pokojowy w dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

714 485 zł40 m² 17 760 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 40,23 m2 na 5 piętrze. Oferta mieszkania idealna dla wszystkich którzy chcą wieść wygodne i spokojne życie, i w zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Próchnika

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł46 m² 24 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m2 + 2,80 piwnica i wysokości 2,8 m zlokalizowane w sercu Starego Żoliborza na rogu ulic Pawła Suzina i ul. Adama Próchnika.