dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 628 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 628 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł49 m² 11 419,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do remontu dwustronne 2M na Zielonym Biskupinie Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie na zielonym Biskupinie, przy ul. Spółdzielczej. Najważniejsze informacje: metraż 48,95 mkwpiętro - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałkańska

Tarnowskie Góry,śląskie

355 800 zł50 m² 7 130,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Masz już dość szukania i czytania ogłoszeń? W każdym ogłoszeniu to samo,że super, że blisko, że idealnie dla Ciebie? To się świetnie składa.bo oferuje mieszkanie na os. Przyjaźń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Ełk,warmińsko-mazurskie

39 000 zł300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki rekreacyjnej, położonej w kompleksie ,rodzinnych Ogródków Działkowych Relax" w Ełku. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, kochłowice, ruda Śląska Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł81 m² 11 397,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska brak prowizji brak pcc Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej, położe na parterze. Powierzchnia wynosi 81,16m2 + 50m2 ogrodu. Dostępne są również inne oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

895 000 zł57 m² 15 690,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia w Krakowie. Mieszkanie jest bardzo jasne i ciepłe. Niskie koszty eksploatacyjne. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Stare Juchy

Stare Juchy,warmińsko-mazurskie

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż 2 działki 3000 m2 w pierwszej linii brzegowej nad Jeziorem Mleczówka w strefie ciszy. Rogale 17, warmińsko-mazurskie, ełcki, stare juchy gdzie w planach inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł38 m² 16 315,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,48m2 i znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Słoneczna

Otomin,pomorskie

1 050 000 zł1 400 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z Pozwoleniem Na Budowę oraz gotowym projektem luksusowego domu! Villowa okolica domów jednorodzinnych, wjazd z drogi głównej, ekspozycja południowa - słońce przez cały dzień!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Gdynia,pomorskie

1 480 000 zł280 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Na sprzedaż dwa niezależne trzypokojowe mieszkania o powierzchni 78,98 m2 każde. Mieszkania posiadają odrębne księgi wieczyste. Znajdują się w budynku położonym przy ul. Sosnowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gdańsk,pomorskie

365 000 zł25 m² 14 547,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Świetna inwestycja na start lub pod wynajem! Kontakt : nie pobieramy prowizji! Mamy w ofercie mieszkania z całego Trójmiasta bezpośrednio od deweloperów - znajdziemy idealną nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Zielonka,mazowieckie

856 000 zł117 m² 7 319,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Prestiżowe osiedle Apartamenty Vena w Zielonce, położone w okolicach Warszawy, oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie. Doskonała lokalizacja, wysokiej jakości materiały elewacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Czarnowo

Stare Czarnowo,zachodniopomorskie

790 000 zł529 m² 1 493,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 130 m²

Ofertą sprzedaży jest przestronny dom w Starym Czarnowie z dużą działką i pięknym widokiem. Powierzchnia użytkowa wynosi 339,5m2 i składają się na nią: parter: - sień- 16,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

859 000 zł107 m² 8 011,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Na sprzedaż nowoczesny budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny), położony w malowniczej i spokojnej okolicy Nowych Bielic przy ul. Kwiatowej. Budynek mieszkalny 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

1 458 000 zł51 m² 28 499 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z rynku pierwotnego. Prestiżowa inwestycja w samym centrum Wrocławia! Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

310 000 zł36 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 1997r. na Osiedlu Górczyn. Mieszkanie o powierzchni 36 m znajduje się na drugim piętrze, 4-piętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

329 000 zł46 m² 7 087,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze - ul. Rolnicza Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną własność, zlokalizowany w centrum Tarnowa - przy cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niedzica

Niedzica,małopolskie

1 090 000 zł132 m² 8 245,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Niedzica w cichym, urokliwym i widokowym miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Czorsztyńskiego. Pow. użytkowa domu - 132,20 m2 Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

998 000 zł299 m² 3 337,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł54 m² 7 973,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis nieruchomości: oferta sprzedaży mieszkania 3-pokojowego, metraż 53,8m2 z balkonem i dużą piwnicą * Idealne na inwestycję pod wynajem Zalety lokalizacji: - blisko doskonale rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

480 500 zł38 m² 12 644,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gedymina

Białystok,podlaskie

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Piękna szeregówka skrajna na ul. Gedymina idealna dla Twojej rodziny! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży skrajnej szeregówki, położonej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m znajdujące się w nowym budownictwie na Górce Narodowej przy ul. Stefana Banacha. Lokalizacja: osiedle cieszy się coraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

380 000 zł1 000 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczona symbolem 2mn. Nieruchomość ma kształt trójkąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szukasz kawalerki pod inwestycje, idealną pod najem ? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - inwestycyjne, - świetna komunikacja, - bliskość terenów zielonych i plaży, - blisko Ergo Areny, - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roździeńskiego

Piekary Śląskie,śląskie

105 000 zł36 m² 2 922,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycyjna Kawalerka z Oddzielną Kuchnią Stwórz Swój Nowy Start! Posiadamy w ofercie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 35,93m2. usytuowaną na 4 piętrze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

1 899 998 zł450 m² 4 222,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż Lokal użytkowy pow. 450m2 Dodatkowo ogrodzona działka (3300 m2) Działka przy budynku do zaaranżowania na ogród lub parking Wielkość działki pozwala na 4 bramy wjazdowe Posiada dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Gaju. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

607 762 zł32 m² 19 100 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawisińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 62 m2 na Skarpie - 1 piętro w bloku otoczenie idealne dla rodziny z małymi dziećmi ze względu na bliskość aż 2 przedszkoli, żłobka i szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł46 m² 14 825,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Witam, z przyjemnością pragniemy przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Ogólny opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na parterze w bloku przy ul. Karabeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

3 556 000 zł254 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal biurowy zlokalizowany na ostatnim piętrze w nowoczesnym biurowcu. Doskonała lokalizacja, w sąsiedztwie Centrum Handlowego "sadyba Best Mall". Ponad 250 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nuszkiewicza

Kraków,małopolskie

699 000 zł58 m² 11 975,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Nuszkiewicza w Krakowie (dzielnica Prądnik Czerwony) Stan mieszkania: do remontu Aktualnie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gościno

Gościno,zachodniopomorskie

550 000 zł118 m² 4 661,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 446 m²

Stylowy dom blisko Kołobrzegu Klimatyczna miejscowość, o której marzą wszyscy miłośnicy spokoju i piękna natury. Otoczona bujnymi lasami i rozległymi łąkami, malownicza miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zgorzałe

Zgorzałe,pomorskie

290 000 zł1 340 m² 216,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, przy ścianie lasu na sprzedaż wraz z pozwoleniem na budowę murowanego domu wg projektu Drops G1 pracowni Archeton, ok 104 m2 , w tym 18,5 m2 garaż, a nad garażem taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśny Zakątek

Rzeszotary,małopolskie

1 345 000 zł154 m² 8 733,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:820 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ponad 150 m (powierzchnia całkowita po podłodze to 184 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 62 m2 na ul. Newtona, poznań Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m2, znajdujące się na 7. piętrze wieżowca z wielkiej płyty przy ul. Newtona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka przy Sky Tower - ul. Powstańców Śląskich / Radosna Powierzchnia 33,4 m2, pokój, aneks kuchenny, korytarz, łazienka Ponadstandardowa wysokość i duże okna powodują, że jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

819 000 zł152 m² 5 402,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Jeżeli szukasz przestronnego domu blisko Torunia, który oferuję możliwość własnego zaaranżowania wystroju wnętrza i ogrodu, ta propozycja jest dla Ciebie. Zakup bez prowizji dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Poświętne

Poświętne,łódzkie

439 000 zł22 600 m² 19,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka leśna na sprzedaż - oaza spokoju w sercu natury! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki leśnej o powierzchni 22 600 m (2,26 ha), położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Giserska

Warszawa,mazowieckie

984 000 zł59 m² 16 554,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Ursus. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych z możliwością.