dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Rolnicza

Reda,pomorskie

630 000 zł4 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka na sprzedaż, reda ul. Rolnicza Cena: 630 000 zł Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 500 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, przy ulicy Rolniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Fabryczna

Piece,śląskie

172 000 zł1 270 m² 135,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1270m , dojazd z dwóch stron tak ,że można działkę podzielić na dwie działki 630m i 640m. Działka znajduje się w 44-293 Piece ul. Fabryczna w sąsiedztwie domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

784 200 zł65 m² 12 006 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:podziemna hala garażowa

NA sprzedaż: wielofunkcyjna nieruchomość produkcyjno-usługowa, z częścią mieszkalną. Lokalizacja: brzeźnik 135, bezpośrednio przy drodze krajowej dk 94, 3 km od Bolesławca, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 374,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/okazja/centrum/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica!/toplokalizacja Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Nowy Kozłów Pierwszy

Nowy Kozłów Pierwszy,mazowieckie

700 000 zł60 100 m² 11,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z mediami 6,01 ha Nowy Kozłów gmina Nowa Sucha Mam do zaoferowania działkę, której powierzchnia wynosi 6,01 ha. Jest położona między Łowiczem a Sochaczewem. Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trakt Siemkowicki

Radoszewice,łódzkie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedaży działka budowlana (użytkowana na cele rekreacyjne), o wielkości 4000 m2 czyli 40 arów oraz dom jednorodzinny całoroczny drewniany 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 550 000 zł190 m² 8 158 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł31 m² 18 924,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Radomierzyce

Radomierzyce,dolnośląskie

801 900 zł972 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Radomierzyce / wrocław / działka zagrodow0-budowlana działka nr 35/39 - 777 M2 i nr 35/5 - 972 M2 Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego, działki oznaczone symbolem 02mr/mn - Teren zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

450 000 zł33 m² 13 686,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe 32.88 m. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Do piwnicy przypisana jest piwnica. Stan po generalnym remoncie, wymienione zostały wszystkie instalacje, całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

95 000 zł60 m² 1 583,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa niższa cena - 95000zł sklep położony przy drodze wojewódzkiej nr 172, ok. 1,5 km od szczecinka parsęcko, gm. Szczecinek Nieruchomość zabudowana budynkiem użytkowym o pow. 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzeptowskiego

Zakopane,małopolskie

730 000 zł33 m² 21 810,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, przedstawiamy apartament w inwestycji Poziom 905 zlokalizowanej przy ul. Krzeptowskiego w Zakopanem. Prezentowana inwestycja to kameralny, 3 poziomowy budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczytniki

Szczytniki,wielkopolskie

509 000 zł72 m² 7 101 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! * Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji jak i podatku pcc. Jeśli interesuje Cię inny metraż zadzwoń i umówmy się na spotkanie, w ofercie posiadam również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

291 000 zł1 600 m² 181,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do kupienia 5 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 1564 m do 1615 m , położonych w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

3 999 000 zł1 265 m² 3 162 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

179 000 zł32 m² 5 646,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Sprzedany! Stronom gratulujemy udanej transakcji! nowa niższa cena - 179.000ZŁ! LOKAL USŁUGOWY W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI. Szczecinek, ul. Koszalińska. Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nasielsk,mazowieckie

589 000 zł100 m² 5 883,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:122 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment dwukondygnacyjny o powierzchni 100,11 m , położony w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych przy ul. Jaworowej w Nasielsku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł60 m² 12 733,30 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przedsprzedaż, biuro sprzedaży warszawanajlepsze ceny na Ursusie! Skorzystaj z najlepszych ofert. Zakup od Dewelopera - Bez prowizji i pcc - nie współpracujemy z agencjami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

535 000 zł59 m² 9 006,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59,4 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego budynku na os. Majowym w Szczecinie. Bardzo przyjemny rozkład pomieszczeń, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Jarosławska

Poznań,wielkopolskie

58 000 zł387 m² 149,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zadbana działka R.O.D. Pod Lipami Jeśli poszukujesz zacisznego zakątka pełnego zieleni, na którym Ty i Twoja rodzina będziecie mogli odpoczywać i ładować baterie to zapraszam Cię do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Palisadowa

Wałbrzych,dolnośląskie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, do sprzedania wyposażone mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 + piwnica. Mieszkanie znajduje się w Wałbrzychu, dzielnica Podzamcze- przestronne, słoneczne, z ładnym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł113 m² 14 120,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,6m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 2000r. Mieszkanie podzielone zostało na część dzienną (parter), nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chabrowa

Grzędzice,zachodniopomorskie

169 000 zł1 057 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o pow. 1057 m2 położona w Grzędzicach, ul. Chabrowa. Działka o prostokątnym kształcie. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej, kolejno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przytulnej i funkcjonalnej kawalerki, zlokalizowanej w samym centrum Włocławka. To doskonała propozycja dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Parsęcko

Parsęcko,zachodniopomorskie

89 000 zł787 m² 113,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane! stronom gratulujemy transakcji! nowa niższa cena - 89 000 zł! działka budowlana W tarninie, w obrębie parsęcko. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 285/42 o pow. 787.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

523 800 zł50 m² 10 476 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.Umów się na dzień otwarty w dniach 15 lub 16 marca i zgarnij dedykowane rabaty!. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gdynia

Gdynia,pomorskie

7 490 000 zł1 103 m² 6 790,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka Blisko Bulwaru Nadmorskiego, gdynia Kamienna Góra Cena: 7 490 000 zł Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1103 m2, zlokalizowana w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł160 m² 9 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentuję Państwu piękny dom z zabudowie bliźniaczej 170 m2 z czego użytkowych około 150 m2. Dom usadowiony na działce 500 m2, wybudowany w 2019 roku. Wykończony i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego -w centrum Wałbrzycha. Idealna nieruchomość inwestycyjna pod wynajem dla studentów ( mogą być 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

998 900 zł107 m² 9 336 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Parterowy Dom w bardzo Zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 107 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

558 371 zł42 m² 13 345,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać w najbardziej żywej dzielnicy Poznania, w nowoczesnym budynku, który ma wszystko, czego potrzebujesz? Ta inwestycja to połączenie stylu, wygody i innowacyjnych rozwiązań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Narol,podkarpackie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 140 m2 i mieści się na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na sprzedaż 48 m , 2. piętro, osiedle Sady - Inowrocław, zamknięte osiedle! Lokalizacja: osiedle Sady, blok z 2005 r. Cena: 340 000 zł (do niewielkiej negocjacji) Powierzchnia: 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł39 m² 8 200,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, dwustronnego lokalu mieszkalnego w Toruniu. Lokalizacja : - Toruń, ulica Matejki, - centralna część miasta , 5 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

425 000 zł35 m² 12 230,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Brak pcc Atrakcyjna cena! 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i ogródkiem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach. Bliska odległość Uczelni Wyższych sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Doskonałe miejsce do zamieszkania! - Winogrady topowa lokalizacja! zadzwoń I umów spotkanie pewny zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Oferuję na sprzedaż atrakcyjne 3.