dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 627 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 499 000 zł185 m² 8 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Atrakcyjna oferta sprzedaży bliźniaka na Mierzynie Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, usytuowanego w spokojnej okolicy Mierzyna. Nieruchomość oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle Sportowe

Baczyna,lubuskie

999 000 zł178 m² 5 599,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 606 m²

Na sprzedaż piękny, nowy dom zlokalizowany w Baczynie gm. Lubiszyn, wybudowany i wykończony w oparciu o wysokie standardy na działce o powierzchni 1606m2. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

849 862 zł67 m² 12 684,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

66,61m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł41 m² 17 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe z osobna kuchnią, o powierzchni ok. 41 m ,3 piętro w 12-piętrowym bloku z windą -warszawa, mokotów, ul. Jarosława Dąbrowskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękujemy. *Mieszkanie na strzeżonym osiedlu Port Żerań blisko parku* Dla osób ceniących wygodę i świetną komunikację w zielonej okolicy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

429 900 zł27 m² 15 922,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam Państwa do zapoznania się z nową ofertą na poznańskich Jeżycach! Na sprzedaż jasna i nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Józefosław,mazowieckie

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nietuzinkowy apartament z kominkiem w urokliwej części Józefosławia. Standard Prezentowana nieruchomość o powierzchni 105,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Opole,opolskie

480 000 zł62 m² 7 754,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1111

Oferta zawieszona na czas generalnego remontu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

1 376 415 zł77 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Klimeckiego w Krakowie (dzielnica Zabłocie) Powierzchnia użytkowa: 76,51 m2 Mieszkanie zostało podzielone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Czarnów

Czarnów,mazowieckie

729 000 zł1 682 m² 433,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wspaniała oferta sprzedaży przepięknej działki budowlanej, położonej w Konstancinie - Jeziornie, w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka jest ogrodzona, dojazd gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

609 000 zł64 m² 9 515,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy willowej w Bydgoszczy.Mieszkanie o powierzchni 64m składa się z salonu, kuchni, łazienki z wc, dwóch sypialni przejściowych.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrocławska

Zielona Góra,lubuskie

160 000 zł19 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Tylko W ldk Nieruchomości Na sprzedaż kawalerka ok 20 m - świetna inwestycja w centrum Zielonej Góry! Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie do generalnego remontu o powierzchni ok 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł59 m² 17 826,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja oraz Inwestycja: długie Ogrody położone są we wschodniej części dzielnicy Śródmieście, nad Nową Motławą poprzez którą graniczą z wyspami: ołowianką i Wyspą Spichrzów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Kraków,małopolskie

1 684 000 zł67 m² 24 996,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W trakcie wykańcania na woli justowskiej! lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Borowego, dzielnica Wola Justowska. Dzielnica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaski

Piaski,mazowieckie

595 000 zł80 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Okazja! Do sprzedania wykończony i umeblowany dom jednorodzinny (ok.80 mkw) na działce (800 mkw) położony w miejscowości Piaski, Gmina Konstancin-Jeziorna! Budynek jest użytkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszkowców

Swarzędz,wielkopolskie

499 000 zł63 m² 7 871 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku na os. Kościuszkowców, swarzędz. Układ pomieszczeń: - przedpokój - salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

769 795 zł62 m² 12 416 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

61,47m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Opole

Opole,opolskie

149 000 zł1 121 m² 132,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Działka o powierzchni 1121m2, teren na którym znajduje się działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bezpośrednio sprzedam piękne, wyjątkowe I funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie, w sercu saskiej kępy, przy ul. Międzynarodowej. Rewelacyjna lokalizacja Z super komunikacją. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Opole

Opole,opolskie

795 000 zł99 m² 8 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:271 m²

I podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych dwulokalowych znajdujących się w dzielnicy Chmielowice. Prezentowana oferta dotyczy jednego segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

580 880 zł42 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, do sprzedania mieszkanie do odświeżenia ok. 50 m na Podgórzu w Wałbrzychu. Bardzo dobrze zlokalizowane, blisko szkoły, przedszkola, żłobek i nowoczesna stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łódź,łódzkie

333 470 zł32 m² 10 437,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowej kawalerki w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. To idealny wybór na start, dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 235 000 zł52 m² 23 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Lublin,lubelskie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe ul. Wileńska, lsm, lublin Idealne pod inwestycję lub na pierwsze M blisko uczelni! Szukasz mieszkania w Lublinie na sprzedaż w świetnej lokalizacji? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dolnych Wałów

Gliwice,śląskie

16 687 125 zł1 907 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Obiekt komercyjny ( inwestycyjny ). Gliwice, ścisłe centrum miasta. Ul. Dolnych Wałów 1. Obiekt działający, pow. netto 1907,10m2, pow. użytkowa 1544,07m2, działka 680m2 (zabudowana w całości).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 877 000 zł7 877 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 7877m2 położony przy 3 marketach ( sieciowych) w jednej z dzielnic Wrocławia. Lokalizacja odpowiednia na różne branże handlowe i usługowe. Aktualny plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

912 000 zł84 m² 10 812,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na Sprzedaż: lokal Mieszkalny w Dwulokalowym Budynku - Z Ogródkiem i Miejscami Postojowymi Zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia - Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pienińska

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł770 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki w otulinie lasu Matysówka - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość gruntową działkę budowlaną w Rzeszowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe gotowe mieszkanie od dewelopera 0% prowizji, 0% pcc! ***for English scroll down*** Oferuję na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

169 000 zł1 200 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chmielniku (powiat rzeszowski). Teren o powierzchni 12 ar, który znajduje się 13 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Chmielnik. Biuro nieruchomości dk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gnojnica

Gnojnica,podkarpackie

895 000 zł105 m² 8 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny 8 km od Ropczyc! Chcesz spędzić święta w nowym domu? Spójrz na tą ofertę: to wykończony i gotowy do zamieszkania dom w sielskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł47 m² 9 160,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borki Chechelskie

Ropczyce,podkarpackie

139 000 zł84 m² 1 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany, parterowy nadający sie do zamieszkania. Położony w widokowej górzystej otoczonej hektarami starego lasu, dzielnicy Ropczyc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nawsie

Nawsie,podkarpackie

50 900 zł1 926 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż pięknie położona górzyście działka budowlana z stodołą na froncie, 19,26 ar z mediami oraz warunkami zabudowy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Góreckiego

Katowice,śląskie

1 086 959 zł63 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność! tylko W realton nieruchomości! * pierwsza linia zabudowy * widok na strefę kultury/centrum * ekspozycja - południowy/wschód -> najlepsze nasłonecznienie! * balkon + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

3 558 800 zł254 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy na sprzedaż. Mokotów sadyba obok sadyba best mall. Powierzchnia 254,20 m2. 7 pomieszczeń biurowych. Na sprzedaż lokal niemieszkalny z przeznaczeniem na biuro o pow. 254,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 599 000 zł214 m² 7 475,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w dzielnicy Podlesie. Obok domu są zlokalizowane 2 działki o powierzchni 445 metrów kwadratowych( na działce można wybudować kolejny dom ). Dom świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

515 469 zł29 m² 17 562,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Gotowa, nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 585 000 zł54 m² 29 136 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego przestronnego i komfortowego Apartamentu położonego na prestiżowym ,żoliborzu Artystycznym w nowoczesnym.