dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 627 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

777 559 zł30 m² 25 781,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji Idealna lokalizacja! Kwintesencja nowoczesnego Mokotowa! Kawalerka na nowoczesnym osiedlu na Mokotowie (służewiec), z licznymi udogodnieniami dla mieszkańców. Powierzchnia 30,16 mkw to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Modlniczka,małopolskie

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Możeż zaprojektować środek lub wybrać inny projekt - parterowy - archon\ Dom - nowoczesny - obok lasku - Modlniczka Parterowy - Projekt Archon - Dom aurorach 19 Lokalizacja: tuż przy granicy Kraków /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Siedlce,mazowieckie

530 000 zł52 m² 10 114,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 52,4 m2, dwa pokoje z oddzielną kuchnią, balkon, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grajewo

Grajewo,podlaskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 60 m, trzy pokoje z oddzielną kuchnią, duży balkon w nowoczesnej zabudowie, mieszkanie nie wymaga nakładu finansowego, gotowe do zamieszkania, umeblowane, wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zina

Kraków,małopolskie

278 000 zł22 m² 12 752,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - ul. Wiktora zina Powierzchnia - 21,8 m2 Lokal składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - antresola pełniąca funkcję sypialni - łazienka z toaletą - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł54 m² 7 626,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Jeśli marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie nowoczesny styl, praktyczne rozwiązania oraz przytulny klimat, ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wielka Wieś

Wielka Wieś,małopolskie

799 000 zł90 m² 8 877,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Mamy super segmenty - również większe 100 m2 i bliźniaki. 9h/1 - dostępność i cena do potwierdzenia telefonicznie - segment środkowy z działką 123 m2- w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Urocza

Opole,opolskie

299 000 zł1 707 m² 175,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki przeznaczonej pod zabudowę jednorodzinną w opolu-sławice o powierzchni 17,07 arów. Przedstawiam ofertę sprzedaży działki o kształcie prostokąta na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

940 140 zł72 m² 13 010,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, gotowa, oddana do użytkowania. Zamieszkaj w dworku, miejsce postojowe gratis! Projekt realizowany w oparciu o przebudowę zabytkowego folwarku. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Licheń Stary,wielkopolskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

DO sprzedaży albo do zamiany na mieszkanie jednopokojowe W warszawie. Wyjątkowa, stylowa, nietuzinkowa nieruchomość w miejscowości Licheń Stary. Samo Centrum miasta, przy trotuarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zarzeka

Zarzeka,lubelskie

299 000 zł4 064 m² 73,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona blisko Nałęczowa - lokalizacja: zarzeka, gmina Wąwolnica Działka położona w cichym i spokojnym miejscu, słychać śpiew ptaków, ze wzgórza działki można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Błotna

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł120 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Nowe duże mieszkanie z piwnicą - Apartament z tarasem na dachu inwestycja w Podgórzu - Kraków Cena apartamentu z miejscem postojowym 1299.000 zł Duży taras na wyłączność - gratis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

249 000 zł19 m² 12 914,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

nieruchomości Lublin* Polecamy do sprzedaży atrakcyjnie położoną kawalerkę na starym mieście w doskonałej lokalizacji Lublina. Ścisłe centrum nieopodal zamku lubelskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borowa,dolnośląskie

849 000 zł110 m² 587,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o przestronnej powierzchni! Położony w malowniczej wsi Borowa, otoczony lasami i jeziorami, stanowi idealne miejsce dla osób ceniących harmonię z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Włókniarzy

Łódź,łódzkie

393 027 zł40 m² 9 808,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Kameralne osiedle zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modelarska

Katowice,śląskie

433 015 zł41 m² 10 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorlice

Gorlice,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Rezerwacja rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom o powierzchni około 120m2 usytuowany na 4.5 ar ogrodzonej działce w Gorlicach województwo Małopolskie. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 890 000 zł350 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wrocław krzyki, okolica okrężnej, dom wolnostojący 350 M2, działka 470 M2 Dom wolnostojący pod inwestycje lub/oraz mieszkanie. Prestiżowa i bardzo dobra do wynajmu dzielnica krzyki Borek /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tomaszowice-Kolonia

Tomaszowice-Kolonia,lubelskie

305 000 zł1 800 m² 169,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - 18a, tomaszowice Kolonia Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1800,00m2 , położona w Tomaszowicach Kolonii - gmina Jastków, zaledwie 60 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: komfortowe atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49,15 m , usytuowane na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2016 roku, zlokalizowanego na osiedlu Stabłowice przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Opole,opolskie

553 469 zł47 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Przedstawiamy komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,51 m z przestronnym balkonem 10,20 m , położone w nowoczesnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

930 000 zł50 m² 18 716 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje na grzegórzkach! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Łazarza, dzielnica Grzegórzki. Dzielnica ta charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karolina

Karolina,mazowieckie

2 499 000 zł350 m² 7 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży, piękny dom z antresolą na dużej działce o powierzchni ok. 5000m2. Nieruchomość cechuje się dużą otwartą przestrzenią z dobrze doświetlonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Michałów-Reginów

Michałów-Reginów,mazowieckie

3 300 000 zł11 371 m² 290,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z nami kupisz bezpiecznie. Działka budowlana przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, oznaczona symbolem 2mn. Nieruchomość podzielona jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Bytom,śląskie

279 000 zł46 m² 6 058,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w Bytomiu? Świetnie skomunikowanego z pełną infrastruktura w pobliżu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,05.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

412 000 zł48 m² 8 619,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w Olsztynie przy ulicy Żurawskiego. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze, 4 piętrowego bloku z 1980roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

2 650 000 zł206 m² 12 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:995 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, powierzchnia domu: 206m2, działka blisko 1000m2 z urządzonym ogrodem, stan deweloperski, standard premium, nieruchomość cechuje się dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Podmiejska

Opole,opolskie

59 000 zł412 m² 143,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W naszej ofercie znajdziecie Państwo niewielką działkę rekreacyjną niedaleko kąpieliska Bolko w Opolu! Działka o powierzchni 412 m/2 położona jest przy ulicy Podmiejskiej wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zakupu - apartament wykończony w najwyższym standardzie! - Przestronny, jasny i funkcjonalny apartament o powierzchni 50 m , położony na 4. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Elbląg,warmińsko-mazurskie

171 111 zł27 m² 6 408,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

507 082 zł41 m² 12 367,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera- brak prowizji i podatku pcc. Klucze do mieszkania w tym roku. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na III piętrze. Przestronne wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 394 678 zł85 m² 16 408 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie będę mógł odebrać, proszę wysłać sms "praga" a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

1 317 000 zł71 m² 18 549,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Front Park Sadowa to luksusowe osiedle położone wzdłuż opływu Motławy, skąpane w parkowej zieleni i zaledwie 20 minut spacerem od Głównego Miasta, ul. Mariackiej i do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kazimierz Dolny

Kazimierz Dolny,lubelskie

649 001 zł2 112 m² 307,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 21 arów, w całości budowlana, na kazimierskim Okalu blisko Wisły i wyjątkowych krajobrazów, w świetnym miejscu docenianym przez znanych artystów. Posesja o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Aleja Wolności

Rzepin,lubuskie

1 450 000 zł268 m² 5 410,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:744 m²

Sprzedam dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji o powierzchni 268.24m2 na działce o powierzchni 744m2 (możliwość dokupienia na zasadzie pierwokupu dzierżawionej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona, ul. Kilińskiego

Krapkowice,opolskie

230 000 zł1 195 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Krapkowicach, o powierzchni 11,95 ara. Działka ma kształt nieregularny(zbliżony do rombu), uzbrojona w prąd (skrzynka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przy Torach

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł29 m² 23 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa włochy - ul. Przy torach / jutrzenki - 2 pokoje 29,21 m2 + ogródek Z tarasem 19,48 m2 + garaż. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w 6-piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

561 000 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 3 pokojowego mieszkania W stanie deweloperskim premium Lokalizacja: poznań umultowo - Wysoko oceniana okolica, blisko centrum i terenów zielonych. Powierzchnia: 51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Hallera

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

1 120 000 zł75 m² 14 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mamy przyjemność przedstawić Państwu do zakupu dom wolnostojący do rozbudowy. Cechy nieruchomości Aktualna powierzchnia domu wynosi 74m2. Poprzez adaptację poddasza jest możliwość rozbudowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

879 183 zł72 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. UL. Pachońskiego / ok. Dworku białoprądnickiego Pragniemy zaprezentować Państwu nowe osiedle mieszkaniowe o niskiej intensywności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł34 m² 18 382 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie z doskonałą panoramą z okien znajdujące się na 16.piętrze w 18. piętrowym budynku z windą z 2004 roku mieszczące się.