dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

980 000 zł460 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w sercu krakowskiej Nowej Huty (os. Tysiąclecia), obejmujący działki nr 65/2, 65/3 oraz 42 (obręb 5). Jest to gotowy produkt deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

170 154 zł1 233 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1233m2, 170 154,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1233 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Masz dosyć miasta i planujesz to zmienić - przeczytaj tą ofertę, może Cię zainspiruje! widokowa działka w samym centrum pięknych wzgórz masywu Dylewskiego, w cenie małego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

99 100 zł583 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona zaledwie 100 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora. Nieruchomość znajduje się w terenie zabudowanym, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,36 m² 5 371,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 46,36 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Nowej Soli przy ulicy Zjednoczenia. Oferowana nieruchomość idealnie nadaję.

Szczegóły ogłoszenia

120 480 zł1 004 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działki juchnowiec dolny**świetne pod inwestycję*** Zapraszamy państwa na prezentację działek budowlanych o powierzchniach od 1004m2 do 1698m2 w miejscowości Juchnowiec Kościelny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 323 zł53,59 m² 11 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieszkaniowa w której zostało tylko 6 mieszkań objętych ceną promocyjną. Rabat dotyczy ceny mieszkania, ceny miejsca postojowego oraz rabat w cenie smart home. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Dębogórze - Wybudowanie, na granicy administracyjnej z miejscowością Rumia. Duży metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,68 m² 6 764,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego. Mieszkanie ma 45,68 m2 powierzchni użytkowej oraz własną piwnicę o powierzchni 6 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł86,90 m² 3 095,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Sobieszów. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł91,39 m² 6 335,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 91,39 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu zamkniętym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł43,33 m² 6 231,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Osiedle Przylesie ul. Sokola pow. 41,5 m 2 Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem dostępny jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

1 047 242 zł48,26 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,26 mkw. w wyjątkowej dzielnicy Warszawa Włochy, w rejonie określanym jako Miasto Ogród. ? ? Nieruchomość usytuowana w sąsiedztwie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł90,97 m² 8 563,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie z ogrodem - Nysa, ul. Nowowiejska 90,97 m | balkon 12,26 m | ogród 45,95 m | nowy budynek | pompa ciepła + fotowoltaika Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 875 zł42,70 m² 12 315,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z ogródkiem na parterze. Ok. 42 m , ekspozycja południowa. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł102,26 m² 7 617,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:276 m²

Zapraszamy na dzień otwarty 9.05. w godz. 11:00 - 13:00 Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej - Napachanie | 102,26 m | Pompa ciepła | 5 pokoi Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 414 236 zł175,32 m² 8 066,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:336 m²

Na sprzedaż dom E2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 499 m2 (w tym pow. ogródka 323 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 100 m² 296,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Lutynia - działka inwestycyjna 1,093 ha | bez mpzp, zabudowa w sąsiedztwie | potencjał pod inwestycję mieszkaniową Miejscowość, która z roku na rok zmienia swoje oblicze. Jeszcze kilka lat.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł3 754 m² 111,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka przy lesie o pow. 3754 m2, pod budowę domu jednorodzinnego, w kameralnej części miejscowości Lewickie-stacja/juchnowiec Kościelny/ podlaskie/ Białystok. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 224 m² 157,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowo położona działka w jednej z najbardziej klimatycznych części Zakopanego ? miejscu, gdzie cisza, natura i górski klimat tworzą idealną przestrzeń do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

299 200 zł2 720 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zielone działki w nadmorskiej okolicy. Atuty: blisko plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł62 m² 4 258,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal z potencjałem w charakterystycznym pasażu handlowym przy ul. Fabrycznej w Lublinie Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 62 m , położony w rozpoznawalnym pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 000 zł38,56 m² 12 993 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Inwestycji nova Wieliczka. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 38,56m zlokalizowane parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,40 m² 8 838,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie na sprzedaż Lokalizacja Skierniewice ul. A. Mickiewicza 24 - Teren zamknięty Blisko dworca pkp Powierzchnia użytkowa 90,4 m2 Powierzchnia liczona po podłodze 98,5 m2 III piętro 4 pokoje Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł51,13 m² 17 113,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.13m2 znajdujące się na ul. Reduta na Prądniku Czerwonym. Lokalizacja: prądnik Czerwony - ul. Reduta to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

234 328 zł1 723 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentowana działka zlokalizowana jest na skraju miejscowości. Działka o pow. 1723 m2 położona jest w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł535 m² 1 850,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

*Oferta na wyłączność - tylko w biurze nd Nieruchomości* *nowa cena* 990 000 zł netto + vat 23% Na sprzedaż budynek restauracyjny połączony z salą bankietową, w pełni wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania blisko centrum Uzdrowiska Ciechocinek. Wejdź do środka. Kliknij video i zobacz film. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 920 m² 286 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wymarzone miejsce na ziemi, blisko natury a zarazem z świetnym dojazdem do szkół, sklepów, urzędów i głównych dróg prowadzących do Warszawy, otwocka czy Józefowa, jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego # Teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł19 096 m² 4,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna położona w północno-wschodniej części Polski, w urokliwej miejscowości Makowlany, oddalonej o około 15 kilometrów od Sokółki. Nieruchomość obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 28 m z dużym balkonem, położone na ostatnim, 11. piętrze nowoczesnego budynku z 2026 roku w dzielnicy Piaski Wielkie w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,23 m² 13 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz komfortowego mieszkania z balkonem, w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? Ta oferta jest dla Ciebie! Atuty: - szybki wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł131,57 m² 4 940,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 34 m2 w bardzo bliskiej okolicy dworca metropolitalnego oraz poddasze o powierzchni 80 m2 z możliwością przekształcenia na lokale mieszkalne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 250 m² 128 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z udziałem w plaży i pięknym widokiem na jezioro. Z dostępem do Jeziora Białego Filipowskiego jednego z najczystszych jezior Suwalszczyzny! To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

30 120 zł2 008 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wypoczynek z dala od ludzi ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest las położony w Zabieżkach w gminie Celestynów w powiecie otwockim.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł70 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie | 70 m | 4 piętro | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 70 m2, zlokalizowanego w Opolu przy ulicy Grota.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł2 680 m² 205,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tworóg Mały, ul. Nowowiejska Do sprzedaży działka budowlana położona w cichej i zielonej lokalizacji z widokiem na pola i las - dz. nr 345/169 Dostępne media - woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 719 m²

Stare gospodarstwo rolne - dom do rozbiórki. Działki w całości budowlanej 77 arów dojazd do działki z ulicy Augustyna Kośnego. Ofertę prowadzi: inż. Józef Susa, kom.   , e-mail:.