dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 500 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 500 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Aniołowo

Aniołowo,warmińsko-mazurskie

89 000 zł1 247 m² 71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana 1.247 m2 w centrum miejscowości Aniołowo- 20 minut od Elbląga, 10 minut od Pasłęka. Na tej działce stał kiedyś dom, który został rozebrany, pozostał po nim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

616 000 zł47 m² 13 201,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,66 m2. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Cicha i spokojna okolica z bliskością terenów zielonych idealnych dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dereniowa

Wasilków,podlaskie

344 999 zł32 m² 10 767,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie idealne na start! Nieruchomość znajduje się w przyjaznej i rozwijającej się lokalizacji, tuż nieopodal Białegostoku, a mianowicie jest to osiedle Dolina Cisów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

883 336 zł52 m² 16 873,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferowane mieszkanie jest z rynku pierwotnego bez prowizji oraz bez podatku pcc. Do sprzedania wykończone mieszkanie położone w dzielnicy Ruczaj - ul. Bunscha w nowym (tylko 3 piętra) bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Świętochłowice,śląskie

140 000 zł28 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w samym centrum Świętochłowic przy ul. Wyzwolenia - idealna na start lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

477 909 zł52 m² 9 106,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stare Domki

Gdańsk,pomorskie

480 000 zł40 m² 11 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska - idealne pod inwestycję! Powierzchnia użytkowa: 34,1 m , powierzchnia całkowita: 40,1 m (w tym piwnica 6m2) I piętro kamienicy opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Poręba

Poręba,małopolskie

780 000 zł10 742 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż przepiękna widokowa działka o powierzchni 1,074 ha pod domy jednorodzinne lud domki rekreacyjne w Porębie (gmina Myślenice) przy drodze na Kudłacze. Nic nie zakłóci widoku nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 140 000 zł131 m² 8 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0%! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokoje | 131.20 m2 | II kwartał 2025 | 1 140 000 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Kraków,małopolskie

800 532 zł55 m² 14 555,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Bolechowice

Bolechowice,małopolskie

155 000 zł733 m² 211,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Atrakcyjna cena i lokalizacja Na sprzedaż widokowa działka budowlana położona na wzgórzu o powierzchni nieco powyżej 7a w otoczeniu podkrakowskich dolinek w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

Łódź,łódzkie

299 000 zł27 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż piękny 2-pokojowy lokal mieszkalny, zlokalizowany w południowej części Łodzi - Górna. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku mieszkalnym z "wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł133 m² 19 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Świetnie rozplanowany dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, pokoju na poddaszu, 2 łazienek, pomieszczenia gospodarczego, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworska

Józefów,mazowieckie

2 495 000 zł212 m² 11 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:899 m²

W ofercie dom na sprzedaż o powierzchni 212,17m2 na działce 899 m2. Nieruchomość położona po zachodniej stronie torów w okolicy ulicy Dworskiej. Budynek wzniesiony w 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borowo,pomorskie

860 000 zł136 m² 7 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:479 m²

Piękny dom pod lasem blisko jeziora! lokalizacja: malowniczo położone Borowo łączy spokój natury z dogodnym dostępem do miejskich udogodnień. Otoczone lasami i jeziorami, miejsce to jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 861 200 zł94 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zadzwoń i zapytaj o możliwy rabat. Idealny dla osób ceniących klimat historyczny i artystyczny. Świetna inwestycja pod kątem zamieszkania i wynajmu. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Orzeszkowej

Krępiec,lubelskie

199 000 zł803 m² 247,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową okazję - przestronną działkę o powierzchni 803 metrów kwadratowych, położoną w malowniczym miejscu w Krępcu, niedaleko Świdnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł84 m² 16 608,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, eleganckie mieszkanie, na nowym osiedlu przy ul. Kokoryczki 3b w Warszawie. Przestronny Apartament o powierzchni 83,69 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

977 687 zł49 m² 19 895,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń! opis: zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% Podatku pcc inwestycja będzie oddana do użytkowania III kw 2025 cena: 977 687pln metraż: 49,14M2 piętro: parter / V gwarancja ceny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szpitalna

Kostomłoty,dolnośląskie

134 387 zł867 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana z mpzp i dostępem do drogi publicznej. Oferta tylko w naszym biurze. Cena do rozsądnej negocjacji. Pomagamy uzyskać finansowanie na zakup niruchomości. Profesjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zabrze

Zabrze,śląskie

449 000 zł75 m² 5 976,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogródkiem! Prezentujemy Państwu przestronne i słoneczne mieszkanie usytuowane jest na II piętrze, ładnej , zmodernizowanej kamienicy położonej w doskonałej części Zabrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

506 127 zł53 m² 9 528 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

733 498 zł78 m² 9 399 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

449 900 zł41 m² 10 893,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zboczu

Gdańsk,pomorskie

1 490 000 zł127 m² 11 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Dom w zabudowie szeregowej, z widokiem na panoramę Głównego Miasta, łączący spokój sąsiedztwa domów jednorodzinnych z atrakcyjną lokalizacją umożliwiającą sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chabrowa

Trzcińsko-Zdrój,zachodniopomorskie

90 000 zł803 m² 112,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 8 arowe położone w miejscowości Trzcińsko Zdrój przy ścieżce rowerowej biegnącej z Siekierek do Myśliborza. Przy drodze krajowej nr 26 około 20 km od miejscowości Myślibórz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

495 000 zł32 m² 15 420,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: jeśli szukasz gotowego mieszkania do wejścia ta oferta jest dla Ciebie! opis: mam przyjemność zaprezentować 1 pokojowe komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł46 m² 10 358,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie znajduje się na drugiej kondygnacji budynku mieszkalnego. Lokal składa się z: * dwóch pokoi, w tym jednego z aneksem kuchennym, * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Modlnica

Modlnica,małopolskie

940 000 zł104 m² 9 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Gotowy dom wolnostojący duża działka wielka wieś N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom wolnostojący w stanie deweloperskim zaledwie 7 km od Krakowa. Dom o powierzchni użytkowej 104 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vinci

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł60 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Niesamowicie klimatyczne mieszkanie z kominkiem i prywatnym ogródkiem działkowym tuż przy bloku Biuro Traczyk Nieruchomości poleca na sprzedaż unikatowe 3 pokojowe 60 metrowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ogrodowa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

616 860 zł4 020 m² 153,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka 75/29 Powierzchnia: 4 020m2 Cena: 616 860zł Użytek i klasa bonitacyjna: riii b : 948m2 riv a : 3072m2 Cicha, spokojna okolica. W najbliższym sąsiedztwie domki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Sypniewo

Sypniewo,wielkopolskie

78 500 zł873 m² 89,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sypniewo gm. Margonin działka gruntu o pow. 873 m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta w najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna oraz wynikłe z podziału działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

316 000 zł34 m² 9 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, położone na II piętrze wysokiego bloku na Żelechowie. Forma własności to spółdzielcze prawo, możliwy zakup przez obywateli z poza Unii Europejskiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

475 000 zł47 m² 10 042 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,3 m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy ulicy Niedzwiedziej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie, jedna przejściowa - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Słoneczne mieszkanie z balkonami w sercu Jeleniej Góry - zacznij nowe życie już dziś! Marzysz o przytulnym gniazdku w centrum miasta? To mieszkanie na II piętrze ocieplanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piastowska

Prudnik,opolskie

210 000 zł50 m² 4 184,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo- usługowy z witryną do sprzedania w Prudniku, to kolejna interesująca propozycja naszego biura. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum miasta, ma powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

799 000 zł49 m² 16 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Contact in english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Kobierzyńskiej / Rzemieślniczej w Krakowie. Powierzchnia użytkowa: 48,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł83 m² 22 530,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja: apartament znajduje się w nowoczesnym budynku przy ul. Poznańskiej, w sąsiedztwie ulicy Wrocławskiej, niedaleko Nowego Kleparza. Wysoki standard budynku dzięki pełnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł37 m² 17 213,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche dwu pokojowe mieszkanie na Mokowie ul. Niegocińska Lokal ma powierzchnie prawie 38 m.kw i składa się z salonu z wyjściem na niewielki balkon (widok w kierunku południowym),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Chańcza

Chańcza,świętokrzyskie

266 104 zł33 263 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy działki w Chańczy gmina Raków, powierzchnia działki 33263m2 o numerze 885/2 oraz 903/5 o powierzchni 33068m2. Dojazd do działek drogą asfaltową, działka.