dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

450 000 zł35 m² 12 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament znajdujący się w dzielnicy uzdrowiskowej przy ul. H. Kołłątaja w Kołobrzegu , w ramach wspólnoty mieszkaniowej pod nazwą Solny Resort. Obiekt wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Opole

Opole,opolskie

420 000 zł4 200 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Opolu (świerkle). Jest to idealna inwestycja na ulokowanie gotówki. Teren w studium uwarunkowań przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, ul. Dąbrowskiego

Myślenice,małopolskie

2 250 000 zł520 m² 4 326,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Starsze małżeństwo utrzymujące się li tylko z rolniczej emerytury - z konieczności - pilnie sprzeda posiadłość na 19-to arowej działce za 80 % ceny ustalonej na podstawie wyceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chorzów

Chorzów,śląskie

455 662 zł33 m² 455 662 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Położona w samym sercu Śląska inwestycja oferują pełen dostęp do infrastruktury handlowo- usługowej, budynków użyteczności publicznej oraz środków komunikacji miejskiej bez rezygnowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 500 zł52 m² 6 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, w bloku z balkonem do własnej aranżacji na Wyżynach. Mieszkanie po powierzchni 53 m2 w tak zwanym układzie szczecińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

760 000 zł56 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Tuchowska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł120 m² 19 245,20 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Duży, słoneczny apartament w spokojnej okolicy na bliskiej Woli. Doskonały wybór dla osób chcących połączyć intensywne życie zawodowe z prywatnym lub szukają idealnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

670 000 zł96 m² 6 965 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż w spokojnej, wiejskiej okolicy w dzielnicy Wróblin. Mieszkanie w chwili obecnej składa się z dwóch lokali mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł1 290 m² 665,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kto: totu Nieruchomości Co: działka niezabudowana 1290 m Gdzie: warszawa, wawer, falenica Za ile: 859 000 zł Idealna działka pod budowę domu czeka na nowego właściciela. Jeśli cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa Górnicza,śląskie

450 000 zł158 m² 2 840,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Dom dwurodzinny w Dąbrowie Górniczej dla biura! Zapraszamy do zapoznania się z oferta domu usytuowanego w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Strzemieszyce Wielkie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kraski

Warszawa,mazowieckie

2 140 000 zł113 m² 18 938,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio - bez prowizji od Kupującego. Mam przyjemność przedstawić Państwu, nowoczesny apartament, usytuowany w niskim, kameralnym budynku wielorodzinnym, położonym na Ursynowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pulsze,podlaskie

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Uroczy, biały domek w otoczeniu łąk i lasów! Oto on! Dom z bala. Dom jakich mało, do wprowadzenia od samego progu. Pięknie położony w niewielkiej wiosce podlaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

773 000 zł67 m² 11 485,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyremontowanego mieszkania (pow. użytkowa 62,6m ) przy ul. Czarnieckiego we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się w bloku z wielkiej płyty, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staniewicza

Gdynia,pomorskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż nowocześnie wykonane, bardzo przestronne 3 pokojowe mieszkanie - gdynia pogórze ul. Staniewicza opis: nowoczesne, przestronne 3-pokojowe o pow. 63 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

739 000 zł55 m² 13 517,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doradca w obrocie nieruchomościami - Phinance Reprezentuję właścicieli mieszkania, u mnie Oferta na Wyłączność dostępna w Phinance i Partnerów Współpracujemy ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

538 284 zł53 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Warszawa,mazowieckie

1 828 000 zł101 m² 18 040,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Wysoki, czteropokojowy apartament o powierzchni 101,33 m Usytuowany na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z cegły z 1994 roku. Przestronne wnętrza (wysokość 3 m), funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

599 000 zł32 m² 18 718,80 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż bardzo atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 32 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16piętrowym budynku z 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gać

Gać,podkarpackie

149 000 zł61 m² 2 442,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Gać, w powiecie przeworskim, województwie podkarpackim. To miejsce, które łączy w sobie sielankowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

379 000 zł43 m² 8 787,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Tylko U nas! Mieszkanie na wyłączność Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,13 m , usytuowane na parterze niskiego bloku. Lokal jest ustawny, z funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł83 m² 13 195,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kameralnej willi miejskiej na Sołtysowicach Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 83,22 m , usytuowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 015 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 59,43m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łódź,łódzkie

1 500 000 zł193 m² 7 772,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom, który oferuje wszystko, czego można zapragnąć idealne miejsce na życie i odpoczynek! Powierzchnia 193 m na działce o powierzchni 1000 m to przestrzeń, która daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rynek

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

499 000 zł110 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ustawny, piękny dom z widokiem na mysią wieże, w samym centrum Kruszwicy. Dom posiada wiele możliwości zagospodarowania. W celu uzyskania większej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Zabierzewo,zachodniopomorskie

435 000 zł20 800 m² 20,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki rolne, stanowiące jedną nieruchomość, położone w miejscowości Zabierzewo, gmina Przybiernów parametry I atuty nieruchomości: - powierzchnia łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

450 000 zł103 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawym projektem domu wolnostojącego, który wraz z naszym partnerem - firmą ogólnobudowlaną, możemy dla Państwa zrealizować na wskazanej przez Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dworcowa

Piastów,mazowieckie

220 000 zł32 m² 6 769,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy Oferujemy do zakupu prawo do lokalu usługowego o powierzchni 32,5m2 w znakomitej lokalizacji pkp Piastów. Lokal znajduje się tuż przy stacji pkp Piastów. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Tychy,śląskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tychy - oś M ul. Moniuszki W swojej ofercie mamy 2 - pokojowe wyposażone mieszkanie z balkonem po remoncie w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Putza

Kleczew,wielkopolskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuje na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 130 m , usytuowany na działce o powierzchni 600 m w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych w Kleczewie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dębówka

Dębówka,mazowieckie

699 900 zł170 m² 4 117 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w malowniczej miejscowości Dębówka, zaledwie 5 km od Błonia. Dom o powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wolska

Wola Grzymkowa,łódzkie

299 000 zł1 446 m² 206,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, do sprzedania działka budowlana, ogrodzona(mpzp) Na działce woda i prąd, siła Gaz - w trakcie realizacji, przyłącze do 3 m-cy Przydomowa oczyszczalnia ścieków - oczekiwanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Legionów

Łódź,łódzkie

397 434 zł41 m² 9 789,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji 0% podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, które łączy komfort życia z bliskością miejskich udogodnień. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchcice

Suchcice,łódzkie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na sprzedaż w urokliwej miejscowości Suchcice, gmina Drużbice - niedaleko Bełchatowa. To niezwykłe miejsce, które zachwyca swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Wrocław,dolnośląskie

1 640 520 zł67 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: tel. Luksusowy apartament w najbardziej prestiżowej inwestycji we Wrocławiu. Otoczenie: dzięki wyjątkowej lokalizacji, niemal w zasięgu wzroku, mamy takie punkty jak: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszno,wielkopolskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Nowa cena okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2. Cena sprzedaży wynosi 215,000 zł. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1915r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Witam sprzedam ładne mieszkanie w kamienicy mieszkanie wysokie 3,20 słoneczne w centrum wszędzie blisko.Sklad mieszkania dwa pokoje kuchnia łazienka garderoba przedpokój w małym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeziorany,warmińsko-mazurskie

209 000 zł54 m² 3 906,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Zamku Biskupów Warmińskich w Jezioranach. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Zamku Biskupów Warmińskich w Jezioranach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Ciechocin

Ciechocin,kujawsko-pomorskie

129 000 zł10 500 m² 12,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka rolno-leśno-budowlana z możliwością zabudowy! *** rezerwacja *** Jeśli marzysz o odpoczynku w ciszy, spokoju w otoczeniu natury ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

434 511 zł38 m² 11 407,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera okazja! Cena miejsca postojowego do omówienia w biurze! Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,09 m2 z balkonem w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

330 000 zł1 000 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie prostokąta, pow 1020 m położona na poczatku Nadolic Małych z pełnym uzbrojeniem , które zostanie wykonane w 2025 roku w cenie działki Woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

493 000 zł36 m² 13 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 35,73 m z balkonem - 23% vat! promocja, od ceny Z ogłoszenia dodatkowy rabat 12%! Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij