dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 516 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 516 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł108 m² 9 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Rezerwacja I piętro willi o powierzchni 107,64 m2 z ogrodem i 2 zaadaptowanymi pod wynajem pomieszczeniami w piwnicy na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

69 000 zł16 m² 4 394,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży proponuję garaż murowany (spółdzielcze własnościowe prawo do garażu). Garaż znajduje się bezpośrednio przy blokach przy ul. Kolejowej w Bytomiu. Powierzchnia ok. 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł85 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 4 pokoje | 85 m2 | 680 000 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Unikalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Halicka

Kraków,małopolskie

828 000 zł39 m² 21 378,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania 38,73 m2, które znajduje się na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego apartamentowca w spokojnej części Kazimierza, przy ul. Halickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prosta

Milanówek,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kamienica w Milanówku | Mieszkanie w Kamienicy | Dwupokojowe Mieszkanie | Mieszkanie Milanówek | Mieszkanie Na Sprzedaż | Mieszkanie Pod Warszawą Okazja cenowa Zapraszamy Dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Brzezia Łąka,dolnośląskie

469 000 zł1 827 m² 256,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego domu? Ta działka w Brzeziej Łące to świetny wybór! To idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury, a jednocześnie dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Turawska

Wrocław,dolnośląskie

1 389 000 zł138 m² 10 042,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0%! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 138.31 m2 | III kwartał 2025 | 1,389,000 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł26 m² 22 862,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz kompaktowego dwupokojowego mieszkania w centrum Warszawy? Prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Chłodnej - kilka minut od Fabryki Norblina, ronda Daszyńskiego, browarów Warszawskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2. Krzyki ul Skwierzyńska , Świetna lokalizacja - okolice Sky Towera, uniwersytetu Ekonomicznego, aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

563 995 zł39 m² 14 461,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

38,12m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł50 m² 18 383,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupokojowe z windą przy Metrze Kabaty o powierzchni 49,5 m2. Dwa pokoje, oddzielna kuchnia, wc i łazienka za cenę 910 000 zł. Oferujemy mieszkanie o atrakcyjnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zabór,lubuskie

189 000 zł2 962 m² 63,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W spokojnej okolicy! Oferujemy do sprzedaży działkę w gminie Zabór, tuż przy nowopowstałej osiedlowej drodze asfaltowej. Działka płaska o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Stójka

Stójka,lubelskie

20 000 zł5 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę leśną o powierzchni 5000 m2 w miejscowości Stójka w Gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim. Drzewa wysokie liściaste, gęste 5 - 6 metrowe. Mam obok również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Kupujący nie płaci prowizjii! tylko U nas! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Warszawie, dzielnicy Ursus Gołąbki, przy ul. Czerwona Droga 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonin

Poznań,wielkopolskie

437 000 zł37 m² 11 715,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, 37,3 m2, poznań, bonin Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży jasnego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na poznańskim Boninie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 600 zł64 m² 8 978,32 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

302 400 zł1 680 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana zlokalizowana w idealnym miejscu pod wszelakiego rodzaju inwestycje. Z uwagi na walory widokowe, może być także wykorzystana pod budowę domu. Dojazd asfaltową drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

355 000 zł61 m² 5 858,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Leszczyńskieego Prezentuję Państwu trzy-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł47 m² 14 978,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone w zadbanym bloku na wysokim parterze (okna powyżej głów przechodniów). Nieruchomość wyróżnia się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

549 700 zł29 m² 18 761,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Informacja dla pośredników na dole ogłoszenia! Witam, posiadam do sprzedaży mieszkanie w Krakowie w dzielnicy Czyżyny ul. Centralna 43b. Mieszkanie o metrażu 29,3 m2, położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przepiórki

Józefosław,mazowieckie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Prezentujemy urokliwe, klimatyczne mieszkanie z całorocznym ogrodem zimowym w Józefosławiu, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja Budynek położony jest w podwarszawskim Józefosławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

715 000 zł49 m² 14 591,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2 pokoje W nowej hucie! lokalizacja: mieszkanie znajduje się na os. Sportowym w dzielnicy Nowa Huta. Dzielnica charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

580 231 zł69 m² 8 365,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

506 700 zł28 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 28,15m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Ornontowice,śląskie

593 790 zł72 m² 8 296,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

625 469 zł42 m² 14 790 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * * Partynice * Mieszkanie wykończone pod klucz * Świetna opcja na start Funkcjonalne mieszkanie z balkonem składające się z: -Salonu z aneksem -sypialni -łazienki -przedpokoju -dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

522 625 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,81 mkw przy ul. Mosiężnej na osiedlu lokum Mosiężna. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym. Mieszkanie w cenie 12.500 zł/mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Koninko,wielkopolskie

669 000 zł104 m² 6 451,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:83 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej. Odbiór już w czerwcu 2025 roku. Zadzwoń i zaoytaj o możliwy rabat. Powerzchnia całkowita 103,74 m2 ( w tym garaż 16,82m2). Ogóódek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

349 900 zł36 m² 9 719,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Siewierz,śląskie

382 528 zł55 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 3-pokojowego dla siebie i swojej rodziny lub pod inwestycję? Lubisz spędzać aktywnie czas w otoczeniu przyrody? Idealnie trafiłeś! Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Imielno

Imielno,wielkopolskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowana na obrzeżach wsi Imielno w gminie Łubowo. Grunt o powierzchni 3000m2 położony jest przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sława

Sława,lubuskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W trosce o komfort właścicieli i pełen profesjonalizm, mieszkanie można obejrzeć wyłącznie podczas prezentacji organizowanych przez Agencję Nieruchomości bez spontanicznych wizyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

400 680 zł3 816 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dobrzeniu Wielkim. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Nowa Ruda,dolnośląskie

899 000 zł10 021 m² 89,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 39 o powierzchni 10021 m2, położona w Nowej Rudzie Słupiec, przy ul. Kasztanowej Działka sprzedawana z bezpośrednim dostępem do drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

813 000 zł54 m² 14 917,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezprowizyjnie, bez pcc, bez ukrytych kosztów z dodatkowymi rabatami tylko dla naszych klientów M10 gotowe 3/4pok mieszkanie z dużym ogródkiem jest to przykładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cieciórki

Cieciórki,mazowieckie

120 000 zł12 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy działkie budowlaną idealno pod budowę domu jednorodzinnego. Wjazd na działkie bezpośrednio z drogi asfaltowej zapewnia wygodny dostęp i komfort komunikacyjny. Zezwolenie na prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Gdynia,pomorskie

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Z widokiem na morze mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Polna

Tworóg,śląskie

2 594 125 zł20 753 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ciekawa działka inwestycyjna przeznaczona pod działalność gospodarczą. Działka o powierzchni 20 753 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach około 130 x 164.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rabka-Zdrój

Rabka-Zdrój,małopolskie

59 900 zł687 m² 87,19 zł/m²

 

 

 

Łódź,łódzkie

325 710 zł33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w ścisłym Centrum Łodzi z możliwością wydzielenia sypialni - 32,90m ; 2 piętro Idealna pod inwestycje, na wynajem! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez 2% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 047 840 zł66 m² 15 995,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się okolicy, która łączy w sobie bliskość natury i morza z łatwym dostępem do centrum Gdańska. Znajdziemy tutaj dużo zieleni, tereny.