dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

410 000 zł415 m² 987,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni ok. 80m 2 , usytuowany na działce 415m 2 w Świebodzicach w dzielnicy Ciernie. Tylko U nas! Jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 795 000 zł154 m² 11 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł36 m² 9 138,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duet Broker nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie przy ul. Polnej 10. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Juszczyna

Juszczyna,śląskie

530 000 zł65 m² 8 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferujemy do sprzedaży widokowy dom w Juszczynie, powiat żywiecki. Dom o powierzchni 35m2 dół (wiatrołap salon z kuchnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze), 30m2 góra (dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Słonimska

Wrocław,dolnośląskie

479 999 zł37 m² 13 079 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferowana na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,70 m , położona w dzielnicy Muchobór Wielki. Układ pomieszczeń: salon. Łazienka. Oddzielna kuchnia. Powierzchnia dodatkowa: ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tarnów

Tarnów,małopolskie

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania - 62 m , 4 pokoje - 329 000 zł Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , znajdujące się na 1. piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

832 650 zł46 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 45.50 m2 | I kwartał 2024 | 832,650 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sandomierska

Gdynia,pomorskie

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

2 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia mały kack | ogród lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Mały Kack. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 790 000 zł452 m² 6 172,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:549 m²

Oferuję dom wolnostojący w świetnej lokalizacji. Położony w dobrze skomunikowanej dzielnicy Wojszyce we Wrocławiu. Aktualnie dom pełni funkcję częściowo jako pensjonat i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Bojano

Bojano,pomorskie

1 200 000 zł3 245 m² 369,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjny teren inwestycyjny - 3245 m w Bojanie! idealne dla dewelopera lub inwestora Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 3245 m . Nieruchomość podzielona na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 196 335 zł90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

740 000 zł54 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferujemy do sprzedania ustawne 3 pokojowe mieszkanie na Prądniku Białym w pobliżu Placu Imbramowskiego. Okolica z dużą ilością zieleni, w pobliżu pełna infrastruktura. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

295 000 zł54 m² 5 493,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Ciechocinka przy ul. Zdrojowej - do remontu Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,7 m 2 usytuowane na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parkowa

Pasikurowice,dolnośląskie

295 000 zł1 000 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłączna oferta biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

466 662 zł42 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 066 835 zł57 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:3/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 3 pokoje | 57.05 m2 | oddane do użytku | 1 066 835 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Głogoczów,małopolskie

1 250 000 zł209 m² 5 980,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowość W sprzedaży II etap budowy enklawa czterech domów wolnostojących widokowa działka Zakończenie inwestycji - IV kwartał 2025 r Golden House ma przyjemność zaprezentować nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

397 000 zł1 331 m² 298,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż świetnie zlokalizowaną działkę o powierzchni 1331 m 2 na prężnie rozwijającym się nowoczesnym Osiedlu Pogodnym w Świdnicy. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bieganów

Bieganów,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Numer oferty w biurze 91- 29 Oferuję do sprzedaży przytulny domek wolnostojący ( z możliwością uzyskania pozwolenia o rozbudowę), teren z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ceglana

Katowice,śląskie

345 352 zł29 m² 11 815 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Service in English - read below. Zadzwoń Lokalizacja Katowice, ul. Ceglana Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji - dtś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wólka

Wólka,wielkopolskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie pow.52 m2 zlokalizowane w Wólce,spokojnej okolicy a również w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym.Przy głównej drodze (92) 15 min do Wrześni, kilka do Slupcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piechy

Ruda Śląska,śląskie

269 999 zł51 m² 5 283,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duży balkon 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie Bardzo słoneczne Mieszkanie w Rudzie Śląskiej w dzielnicy Godula przy ul. Piechy. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

305 316 zł25 m² 12 169 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nieruchomość inwestycyjna w sercu Gdańska! odbiór 10.2025 ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera Kawalerka inwestycyjna (23 VAT, podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Sianożęty

Sianożęty,zachodniopomorskie

3 300 000 zł13 200 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno - budowlana W sianożętach! Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową o pow. 13 200 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Sianożęty gm. Ustronie Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zamość,lubelskie

355 000 zł55 m² 6 414,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: mieszkanie przy ul. Piłsudskiego 19, zamość 55.34 m , 3 pokoje Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55.34 m , zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

748 900 zł129 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

1 150 000 zł186 m² 6 182,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Apartament wielopoziomowy o powierzchni 186m2 z garażem! Wysoki standard, duży taras, zamknięte osiedle, 2018r! Oferta sprzedaży dużego segmentu wielopoziomowego w budynku domu 4 rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Osiny,mazowieckie

950 000 zł157 m² 6 037,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:689 m²

Przedstawiamy Państwu dom o powierzchni użytkowej 146,49 m2 z przepiękną działką zagospodarowaną pod ogród z tarasem o powierzchni 689 m2. Jest to idealna propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołodzieja

Siemianowice Śląskie,śląskie

613 327 zł79 m² 7 763,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

? kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! ? Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. ? porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

986 224 zł47 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 46.52 m2 | oddane do użytku | 986 224 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Górki Wielkie

Górki Wielkie,śląskie

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Piękny dom z 2019 roku wybudowany w tradycyjnej murowanej technologii. Znajduje się na 10,5 arowej zagospodarowanej, ogrodzonej działce na otwartej przestrzeni z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł127 m² 5 976,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje 12 domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa w Rzeszowie. Do wyboru przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowej kamienicy w Gorzowie Wielkopolskim na os. Zawarcie. Budynek w środku bardzo zadbany, wyremontowana klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł36 m² 12 013,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią zaaranżowane w sposób pozwalający wykorzystać jego potencjał w 100%. Doskonała lokalizacja: usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielsko-Biała,śląskie

290 000 zł46 m² 6 240,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Komorowicach Krakowskich! Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46,47 m 2 jest częściowo podpiwniczona, a w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Wancerzów,śląskie

205 000 zł683 m² 300,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

sprzedam działkę w gm Mstów w miejscowości Wancerzów, w sąsiedztwie Urzędu Gminy oraz Kościoła działka o powierzchni około 700m2 z dostępem do Lini brzegowej rzeki Warta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

531 000 zł70 m² 7 629,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie, położone na 3 piętrze w prestiżowej lokalizacji lsm w Lublinie. Mieszkanie o powierzchni prawie 70m oferuje komfortową przestrzeń złożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ryczywół,wielkopolskie

550 000 zł201 m² 2 741,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! świetna oferta! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszuty

Koszuty,wielkopolskie

675 000 zł160 m² 4 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 427 m²

Sprzedam dom jednorodzinny posadowiony na dużej działce z możliwością wybudowania drugiego domu.Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1427 m2 zabudowanej również budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ofiar Oświęcimia

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł93 m² 5 553,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapoznaj się z ofertą dużego mieszkania w kamienicy w okazyjnej cenie! jedna Z najtanszych ofert W tej lokalizacji! Powierzchnia: 92,73 m2 + piwnica o metrażu 5 m2 Cena: 515.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł71 m² 11 117,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu zlokalizowanym nad Odrą na Starym Mieście! To osiedle stanowi idealne miejsce jeżeli chcesz połączyć centrum miasta z bliskością terenów zielonych biegnących.