dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

423 959 zł34 m² 12 655,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.26 taras 20metrowy Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł138 m² 8 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych Stawów Walczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

706 634 zł39 m² 17 921,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie, 1 pokojowe o pow. 39,43m2 + ogród 13,34m2 i taras 3,6m2 znajduje się na parterze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą lokalizacja to Kleczków okolice Reymonta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 090 000 zł63 m² 17 301,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Lubisz poranne spacery Wałami Wiślanymi lub jesteś fanem transportu rowerowego i chciałbyś mieć wszędzie blisko, a może nie wyobrażasz sobie życia bez placu targowego za rogiem? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Biedaszków Mały

Biedaszków Mały,dolnośląskie

280 000 zł4 361 m² 64,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4361 m w miejscowości Biedaszków Mały. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

538 148 zł34 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! ___ uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Podgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słomin

Słomin,mazowieckie

840 000 zł102 m² 8 249,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowe Słomin to urokliwa, niewielka miejscowość położona w sąsiedztwie Lesznowoli, która zyskuje na popularności wśród osób pragnących zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bezpieczna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł29 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28.9m2 na wrocławskim osiedlu Różanka , jest też wariant zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 50tys. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 048 000 zł66 m² 15 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 3 Metraż: 65 m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2021 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 1 048 000 zł + 70 000 zł miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławomira

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł40 m² 8 661,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną. Nieruchomość znajduje się w cichej, wyremontowanej oficynie. Na powierzchnię 40.41m2 składają się : -Salon -Sypialnia -Kuchnia -Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł70 m² 6 474,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 3 Pokojowe Mieszkanie (69,5m2), ulokowane na I Piętrze w trzy piętrowej kamienicy w ścisłym Centrum Stargardu pomiędzy ulicami Piłsudskiego, a Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

615 606 zł52 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiam wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grunwaldzka

Krościenko Wyżne,podkarpackie

199 000 zł1 339 m² 148,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2820/1 zlokalizowaną w miejscowości Krościenko Wyżne przy ul. Grunwaldzkiej. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

730 000 zł126 m² 5 793,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na 4,5 arowej działce w Tarnowie-Krzyżu. Dom z 2006 r., powierzchnia około 126m2 , parterowy z użytkowym poddaszem. Parter składa się z wiatrołapu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 200 000 zł808 m² 3 960,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 147 m²

Kupujący nie musi płacić prowizji dla biura nieruchomości - 0% Oferta na Wyłączność - co oznacza, że nasze biuro nieruchomości jest jedynym podmiotem uprawnionym do kontaktu w sprawie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

535 000 zł70 m² 7 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro vesta przedstawia nieruchomość znajdującą się w dzielnicy lsm, blisko lubelskich uczelni. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

375 289 zł39 m² 9 635,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 289 135 zł97 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 97,11 m2 | III kwartał 2025 | 1 289 135 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł33 m² 19 762,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1860

32,84 m | 2. piętro / 2 | Wysokie sufity | Pełna własność | Parking na zamykanym podwórku ? Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Wrocławia - ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł34 m² 15 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana na parterze w niskim bloku z windą. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaborsko

Zaborsko,zachodniopomorskie

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 6000m , która zlokalizowana jest w miejscowości Zaborsko. Na działce usytuowano wolnostojący dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

215 000 zł57 m² 3 749,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż stylowe, piękne mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha. Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 43,28 m2, które sklada się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadolice Małe

Nadolice Małe,dolnośląskie

752 190 zł137 m² 5 496,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dzień dobry Prezentuję Państwu kameralny dom na osiedlu z klimatem położonym w podwrocławskich Nadolicach. Atuty lokalizacji: - spokój i cisza - mnóstwo terenów zielonych wokół -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukszpanowa

Lublin,lubelskie

460 443 zł44 m² 10 575,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

25 000 złotych rabatu Promocja obowiązuje do dnia 30 kwietnia 2025 r. lub do dnia wyczerpania ofert z Akcji Promocyjnej. Do zaoferowania mam mieszkanie o pow. 43,54 mkw. z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( w której jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

675 000 zł118 m² 5 720,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży dwa segmenty bliźniaka o pow. całkowitej 117,99 m2 (pow. uż. 109 m2) każdy w stanie deweloperskim w Dopiewie koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielce

Kielce,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Wrocław,dolnośląskie

638 999 zł50 m² 12 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Lokalizacja: gądów Mały, ul. Szybowcowa Do dyspozycji miejsca postojowe naziemne za szlabanem Układ mieszkania salon pokój kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wójcin

Wójcin,kujawsko-pomorskie

239 000 zł58 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe - Lokalizacja: wójcin, 88-324 Jeziora Wielkie. - powierzchnia mieszkania: 57 m2 - Parter - Bezczynszowej - 500m2 działki usytuowanej tuż za budynkiem mieszkalnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

742 000 zł56 m² 13 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie Lokalizacja & Komunikacja: metro 500m, przystanek autobusowy koło mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malbork

Malbork,pomorskie

1 600 000 zł262 m² 6 460,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Oferta Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 261,6 m2 (powierzchnia całkowita 377 m2) posadowiony na działce o powierzchni 3700 m2. Lokalizacja Grobelno to urokliwa miejscowość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

944 460 zł70 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak English. Do not hesitate to contact us! uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Cena w ofercie jest ceną promocyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Taczaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł83 m² 5 757,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 83 ,2 m2 wraz z piwnicą 6,75 m2 znajdujący się przy ulicy Gen. Stanisława Taczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Henryka Sienkiewicza

Wieliczka,małopolskie

499 900 zł48 m² 10 414,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 48 m2 położone na parterze niskiego bloku w Wieliczce - os. Sienkiewicza. Mieszkanie składa się z: - salon z dwoma oknami 18 m2(możliwość podzielenia na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupice,małopolskie

975 000 zł206 m² 4 733,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom Z dużą widokowa dzialką Polecamy do sprzedaży wolnostojący dom na dużej działce z widokiem na góry. Dom budowany metodą tradycyjną z myślą o wygodzie przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

577 000 zł55 m² 10 466,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam piękne nowe mieszkanie z dwoma balkonami w Białymstoku ul. Wł. Bełzy 13 * Powierzchnia mieszkania - 55,13 m2 * 5 piętro z windą * miejsce parkingowe w hali garażowej * stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł58 m² 8 573,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,2m , usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,8 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1960 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiolinowa

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł64 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Kto by nie chciał tu mieszkać? Ursynów Jary - zielony, świetnie skomunikowany, pełen życia i pozytywnej energii. To dzielnica, w której wszystko masz na wyciągnięcie ręki - metro, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 270 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.