dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 767 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 767 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

232 000 zł32 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości luxm przedstawia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 32 m2, wraz z balkonem, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok.4 m2 w pobliżu Katedry, w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

795 000 zł37 m² 21 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Dream Estate Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu ekskluzywny apartament o powierzchni 36,56mkw usytuowany na 2 piętrze prestiżowego pięciogwiazdkowego Hotelu Seidorf położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dekerta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

379 000 zł40 m² 9 460,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

NA sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się przy ul. Dekerta, os. Górczyn, gorzów wlkp. Sprzedam nowoczesne mieszkanie 40,06 m wysoki standard, ul. Dekerta, gorzów Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

645 000 zł120 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

*** os.SKORUPY *** *** DZIAŁKA 489m2 *** *** GOTOWY DO WYDANIA *** Polecamy dom wolnostojący jednorodzinny zlokalizowany na os. Skorupy w Białymstoku. Dobra lokalizacja - w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 089 000 zł110 m² 9 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice, dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Prawdziwka

Kierszek,mazowieckie

1 850 000 zł1 700 m² 1 088,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dla tego terenu obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego ustala powierzchnię biologicznie czynną nie mniejszą niż 70%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Pabianice,łódzkie

325 000 zł45 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie 45 m po remoncie, 2 piętro , świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

565 000 zł94 m² 6 020,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferta sprzedaży przestronnego mieszkania z ogródkiem. Mieszkanie o powierzchni ok. 94 m2 usytuowane jest na parterze dwupiętrowej kamienicy z lat dwudziestych XX w. wpisanej do rejestru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

748 900 zł129 m² 5 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak parterowy w Żabiej Woli o powierzchni ok.130 m2, posadowiony na dużej działce ok. 520 m2. Rozkład domu : - Wiatrołap 3,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ku Słońcu

Musuły,mazowieckie

949 000 zł168 m² 5 648,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka w urokliwej podwarszawskiej miejscowości, nieopodal Grodziska Mazowieckiego - Musuły. Dom o powierzchni użytkowej 130m2 z ogrodem o powierzchni 500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

703 000 zł90 m² 7 793,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** mieszkanie Z ogródkiem *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam lokal mieszkalny z ogródkiem w szeregu - szereg środkowy - w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł61 m² 18 016,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie dla miłośników miejskiego stylu życia. Ul. Marszałkowska jest rozpoznawalna w całej Polsce. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł64 m² 10 216,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji w centrum miasta - ul. Nowowiejska Powierzchnia: 63,62 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 4/4 (bez windy) Kamienca z 1896 roku Czynsz: 387 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

869 900 zł163 m² 5 336,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Piętrowy dom wolnostojący położony na działce o pow. 1169m 2 w miejscowości Kruszyn, powiat bydgoski Oferta wyłącznie w naszym biurze rewelacyjny układ domu który w ani jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polana Szaflarska

Nowy Targ,małopolskie

870 000 zł51 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 550.00 zł; Budynek: blok bardzo wysoki; Standard mieszkania: wysoki standard; Dodatkowo: balkon, miejsca postojowe, komórka lokatorska; W pobliżu: bankomat, basen, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

288 000 zł42 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Vestalia Property oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39.5 m położone w Czeladzi Opis Nieruchomości Lokalizacja: Marii Skłodowskiej Curie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piłsudskiego

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł33 m² 8 691,73 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje gotową do wprowadzenie kawalerkę z dużą loggią Idealna oferta na pierwsze lub inwestycyjne mieszkanie! rezerwacja, podpisana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł91 m² 19 810,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 90,86 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 009 zł39 m² 11 923,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Ozorowice

Ozorowice,dolnośląskie

1 538 000 zł3 500 m² 433,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki - Ozorowice (gmina Kąty Wrocławskie) Na sprzedaż działka o powierzchni 3500 m2, położona w malowniczej miejscowości Ozorowice, w odległości zaledwie 35 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Natolin

Natolin,mazowieckie

360 000 zł914 m² 393,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1828 m, zlokalizowaną w miejscowości Natolin, tuż obok Grodziska Mazowieckiego. Możliwa zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 329 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane w kamienicy przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. Opis nieruchomości: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

650 000 zł48 m² 13 569,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zawarta umowa przedwstępna. Jeżeli Państwo poszukujecie podobną nieruchomość do zakupu, to zapraszam do kontaktu. Biuro Nieruchomości livinder przedstawię państwu trzypokojowe mieszkanie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Piotrowice,wielkopolskie

869 000 zł94 m² 9 282,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Szukasz wolnostojącego i nowoczesnego domu? Nie masz czasu na wykańczanie wnętrz i chcesz się wprowadzić od zaraz? osa nieruchomości zaprasza na prezentację parterowego domu o pow. 93,62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

852 000 zł134 m² 6 358,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 106 m 2 położony w Pile przy cichej ulicy na Osiedlu Górnym. Ciepły klimat wnętrz i zaciszny ogród sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

300 000 zł30 m² 10 033,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł63 m² 8 833 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w jednej z lepszych lokalizacji na poznańskim Piątkowie! Mieszkanie o powierzchni prawie 64 m2 składa się z: - salonu (ok 22 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajęcza

Wrocław,dolnośląskie

518 000 zł42 m² 12 481,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zabrze

Zabrze,śląskie

359 100 zł38 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w centrum Zabrza. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,8 m 2 w skład którego wchodzą: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

715 000 zł106 m² 6 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:741 m²

Dom wolnostojacy w klimatycznym miejscu Częstochowa - Mirów. Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Częstochowa ,mirów opis neruchomości Nowo wybudowany Dom o powierzchni 105,90 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł48 m² 19 791,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Przestronny salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia, funkcjonalna garderoba, elegancki hall oraz łazienka z wanną tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3000 m2, położona w Żelewie gmina Stare Czarnowo, zaledwie 5 km od Kobylanki. Kształt i przeznaczenie: działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Cieszyn,śląskie

300 000 zł49 m² 6 080,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M3 dwa pokoje ,łazienka ,przestronna kuchnia pow.49.34m2 Cieszyn ul.Skrajna do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybiraków

Łomża,podlaskie

614 000 zł71 m² 8 611,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w Łomży przy ulicy Sybiraków w cichej okolicy i spokojnym sąsiedztwie. Informacje o mieszkaniu: rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głęboka

Cieszyn,śląskie

790 000 zł112 m² 7 053,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam przepiękne mieszkanie (apartament) w samym centrum zabytkowego Cieszyna o łącznej powierzchni 112m. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy na wysokości czwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Białobłocie

Białobłocie,lubuskie

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż posiadam działkę budowlaną w miejscowości Białobłocie gm Deszczno. Działka w kształcie kwadratu 10 arów Dla działki zrobiony został indywidualny projekt domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł89 m² 12 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,90m2 z ogrodem, tarasem i balkonem! Całe osiedle realizowane jest jako wyjątkowa koncepcja mieszkań w układach willowych, zaplanowanych jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczytnica

Szczytnica,dolnośląskie

175 000 zł43 m² 4 109 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu w Szczytnicy. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego bloku. Ogrzewanie zapewniają nowoczesne panele grzewcze. Do dyspozycji Nabywcy: * Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

960 364 zł78 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą wyjątkowego mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana w śródmieściu Szczecina z doskonałym dostępem do komunikacji oraz niezbędnych usług.