dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 828 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 828 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

889 000 zł98 m² 9 043 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0%! Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 4 pokoje | 98.3 m2 | II kwartał 2025 | 889,000 PLN Lokalizacja: Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Stręgiel

Stręgiel,warmińsko-mazurskie

150 000 zł3 107 m² 48,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Kompleks działek nad jeziorem Stręgiel Stręgiel gmina Węgorzewo Przedmiotem sprzedaży są nowo-powstałe działki zlokalizowane naprzeciwko plaży gminnej dającej dostęp do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

379 000 zł40 m² 9 587,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie na os. Tysiąclecia W zielonej górze. Mieszkanie o pow. 39,53 m2 położone jest na III piętrze w niskim bloku na Osiedlu Tysiąclecia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułaskiego

Luboń,wielkopolskie

264 810 zł29 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29,88 m kw. położone na ostatnim, trzecim piętrze budynku. (choć mamy również na II oraz I piętrze) Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży! Nie zwlekaj, zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie znajduje się 3-pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 61,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł55 m² 8 127,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Nowosądecka - Osiedle Projektant Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wyględy

Wyględy,mazowieckie

350 000 zł1 200 m² 291,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Wyględy, gmina Leszno w sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Powierzchnia gruntu wynosi 1200 m2, dzięki czemu mamy dużą przestrzeń na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

794 000 zł74 m² 10 802,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:116 m²

Zamieszkaj w nowym, pięknym bliźniaku w sercu cichej i spokojnej okolicy Winowa, w Opolu. Zainwestuj w komfort i przestrzeń w malowniczej okolicy! Ten przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł43 m² 13 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,7m , świeżo po kapitalnym remoncie, w którym zostały wymienione wszystkie instalacje: elektryczna, wodna, kanalizacyjna. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

1 150 000 zł123 m² 9 349,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam na sprzedaż cztery bezczynszowe mieszkania w Bielsku-Białej o łącznej powierzchni 123m2. Zlokalizowane na parterze w budynku jednopiętrowym. Do budynku należy działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł48 m² 14 318,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Tylko u nas: 3 pokoje przy Metrze Wilanowska | 48,19 m | Widok na panoramę Mokotowa | Balkon | Piwnica | Parking naziemny Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone na 8 piętrze budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wierzchowisko,śląskie

760 000 zł160 m² 4 739,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia osiedle domów o zabudowie bliźniaczej położonych przy ulicy Długiej 161 w miejscowości Wierzchowisko. Park Wierzchowisko to kompleks 28 lokali ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Rybnik,śląskie

270 000 zł34 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Idealna oferta dla kawalera lub inwestora pod wynajem! Na sprzedaż przestronna kawalerka(34,5 m2) w cichej i spokojnej okolicy! Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Katowice

Katowice,śląskie

530 000 zł46 m² 11 449,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży prestiżowego lokalu usługowego dla branży beauty! Lokal znajduje się na Ptasim Osiedlu w Katowicach. W skład lokalu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbińska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

830 000 zł145 m² 5 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 420 m²

Dom W otoczeniu zabudowy jednorodzonnej Z trzema sypialniami, garażem dwustanowiskowym I własnym stawem Dom w jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 145 m 2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kraków

Kraków,małopolskie

482 924 zł33 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera finansowanie 20/80 kameralna inwestycja kraków - prądnik czerwony Ok. Parku Zaczarowanej Dorożki 0% prowizji Najnowsza inwestycja deweloperska to kameralny budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wojska Polskiego

Trzebnica,dolnośląskie

65 160 zł189 m² 344,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:638 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności w udziale 1/5 w nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Trzebnicy przy ul. Wojska Polskiego 7. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Łódź

Łódź,łódzkie

672 501 zł69 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Śródmieściu, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia! Komfortowa, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany, tworząc naturalny podział na strefę dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł59 m² 15 593,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Ksawerów, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Domaniewską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 100 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł35 m² 13 860,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 zlokalizowane przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

695 000 zł95 m² 7 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 95 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 71,5mkw. Układ open space daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miedziana

Polkowice,dolnośląskie

325 000 zł55 m² 5 866,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie w Polkowicach przy ul. Miedzianej. Mieszkanie idealne dla rodziny jak również na inwestycję. Fajna lokalizacja - centrum Polkowic, w pobliżu szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł53 m² 15 543,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zakupu dużego, 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w sąsiedztwie Fortów Bema, na granicy Bielan, bemowa i Żoliborza. Idealne dla rodziny ze względu na bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dziwnów,zachodniopomorskie

997 000 zł2 244 m² 444,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna w okolicy, zaledwie 900 metrów od plaży i morza na terenie, który niesamowicie szybko i prężnie się rozbudowuje. Pełna infrastruktura. Woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu Wrocławia-Fabrycznej! Proszę zwrócić uwagę na tę wyjątkową ofertę w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł36 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty Funkcjonalne i wygodne mieszkanie, idealne do zamieszkania lub jako inwestycja na wynajem. Wnętrze po remoncie, obejmującym także wymianę instalacji. Świetna lokalizacja, tuż obok lasu, widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł71 m² 11 195,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie na osiedlu -strefa Czasu-, które przyciąga zarówno swoją lokalizacją, jak i funkcjonalnością. Kluczowe cechy nieruchomości: 1. Powierzchnia i układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

581 151 zł69 m² 8 365,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150 m² 7 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 379 zł52 m² 14 525,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Nawet po 18.00 - Kup mieszkanie bez prowizji Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

432 358 zł38 m² 11 505 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł270 m² 2 925,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:648 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Polecamy do zakupu dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 270 m2 położony na 649 - metrowej działce na osiedlu Piaski. Dom wybudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

1 539 000 zł122 m² 12 614,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w bardzo urokliwym i spokojnym miejscu pod samym Wrocławiem w Suchym Dworze. Nasza nieruchomość spełni wiele Waszych oczekiwań, ponieważ była budowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł54 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Młynarskiej 3 w Piasecznie o pow. ok. 54 mkw po podłodze. Powierzchnia bez skosów to 53,8mkw. Razem ze skosami około 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zimowa

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

911 044 zł126 m² 7 230,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję Państwu przepiękne 2-poziomowe, 3 pokojowe mieszkanie z poddaszem, 2 balkonami i pięknym widokowym tarasem (salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisła

Wisła,śląskie

297 500 zł700 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Jeśli marzysz o wybudowaniu domu w góralskim stylu, mamy dla Ciebie idealną działkę, w idealnej lokalizacji. 700-metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczorowskiego

Skierniewice,łódzkie

385 000 zł45 m² 8 605,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Skierniewice ul. R. Kaczorowskiego 6 Mieszkanie na sprzedaż" Powierzchnia 44,74 m2 IV piętro 3 pokoje Piwnica - około 4 m2 Balkon - około 8 m2 Opłaty: czynsz/opłaty 850 zł/m-c Energia elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lauterbacha

Wrocław,dolnośląskie

714 987 zł65 m² 10 999,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: przystanek Tramwajowy - 450 m Estetyczna, niska zabudowa, szerokie chodniki, podziemne garaże, lokale usługowe na parterach, siłownie plenerowe, boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biały Bór

Biały Bór,zachodniopomorskie

150 000 zł1 433 m² 104,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana W białym borze, obrzeża miasta. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 112/60 o pow. 1433 m2, położoną w Białym Borze (kaliska). Dla przedmiotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

507 611 zł54 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim! Powierzchnia: 54,29 m Rok budowy: 2023 Piętro: 2 Osiedle: zamknięte, monitorowane Winda: tak (33 mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

446 861 zł54 m² 8 322,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokoje Z ogródkiem w nowej inwestycji przy ul. Myśliwskiej. Mieszkania w zabudowie szeregowej od doświadczonego dewelopera z praktycznym układem.