dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

4 099 900 zł400 m² 10 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 230 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy, luksusowy Dom - nieruchomość z klimatem o pow. ok 400 m2. Dom posadowiony na dużej zagospodarowanej działce o pow. ok. 3230 m2 w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł105,70 m² 4 257,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokoje kamienica bolesławiec. Wgn Nieruchomości Bolesławiec prezentuje Państwu mieszkanie czteropokojowe na drugim piętrze kamienicy przy ulicy Gdańskiej w Bolesławcu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł168 m² 10 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Polecamy Państwu gotowy dom z pięknym ogrodem na prestiżowym osiedlu Parkowe Wzgórze! Szukasz ciszy, spokoju i wysokiego standardu z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,50 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry, zlokalizowane przy ul. Moniuszki. W skład powierzchni 53,60m2 wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł140 m² 1 778,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo-handlowego w atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja: święta, gmina Złotów, powiat złotowski Powierzchnia: ok. 140 m Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł330 m² 10 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:873 m²

Atuty: * 4 min autem do obwodnicy Trójmiasta; * 10 min autem do centrum Gdańska; * Wydzielony osobny lokal z własnym wejściem * 2 bramy wjazdowe; * Garaż; * Ogród; * Cicha i spokojna okolica;.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł1 186 m² 349,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow 1186m2 położona w podpoznańskiej miejsco wości Dąbrowa, ,doskonale skomunikowana, w drodze przy działce prąd, woda, gaz i kan, , wśród nowych domów. brak.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:849 m²

Duży dom dwulokalowy. Dwa oddzielne wejścia. Możliwość zamieszkania dwóch rodzin, rodziny wielopokoleniowej, bądź wynajęcia jednej części. W każdej części na parterze znajdziemy salon.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,37 m² 13 720,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Gdynia Pogórze | 36,37 m | Balkon | miejsce postojowe w hali garażowej + komórka Kupujący nie płaci podatku pcc, sprzedający wystawia fakturę vat (podana cena jest ceną.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł1 406 m² 1 276,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości zlokalizowanej w dzielnicy Ursus - Czechowice. Działka o powierzchni całkowitej 1406 m stanowi atrakcyjną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł60,81 m² 11 675,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone w otoczeniu lasu w idealnej lokalizacji. Wygodna i ergonomiczna aranżacja wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł43,52 m² 13 901,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław, smolec, ul. Topolowa. Nowe, wykończone mieszkanie z klimatyzacją, roletami zewnętrznymi i dużym ogródkiem - Przestronny układ mieszkania z ogódkiem 68 m2 - Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

2 625 600 zł3 282 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Mam przyjemność zaoferować komercyjną działkę na sprzedaż z planem zagospodarowania przestrzennego o powierzchni 3282 m2. Działka znajduje się w wyjątkowej lokalizacji w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7500 m2. Cena działki to jedyne 80 zł/m2. Nieruchomość znajduje się w rozwijającej się miejscowości oddalonej od Wrocławia około 12km na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł45,35 m² 15 413,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie wykończone W wyższym standardzie, natychmiastowe wydanie! lokalizacja: mieszkanie położone na pięknym Osiedlu biotura, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł145,71 m² 4 440,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nieruchomość składającą się z trzech oddzielnych lokali: dwa niezależne mieszkania (63,06 m i 64,95 m ), każde z osobnym wejściem, co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

139 900 zł1 441 m² 97,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| |! nowa niżasz cena! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1441m. Niegowonice, gmina Łazy, powiat zawierciański (woj. śląskie) Idealna pod budowę domu w malowniczej okolicy Jury.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 800 m² 53,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 2800 m2 w miejscowości Wojciechów. Realnie do zabudowania nadaje się około 13 arów, ponieważ 15 arów stanowi długi i wąski odcinek, który można.

Szczegóły ogłoszenia

372 960 zł1 332 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki premium W presiżowej lokalizacji Z pięknym widokiem. Gorzów wlkp. O. Chwalęcice. Kupujący zwolniony z pcc! Na sprzedaż pięknie położone działki w m. Gorzów Wlkp. obręb.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł50,90 m² 7 269,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,90 m , położone na parterze w spokojnej i wygodnej lokalizacji przy ul. Droga Męczenników. Najważniejsze atuty nieruchomości: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle przy Błękitnej Lagunie Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Siechnicach przy ul. J. Hallera, łączącą wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 396 zł66,20 m² 11 410,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w miejscowości Święta Katarzyna, zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Lipowej i Żernickiej. Inwestycja powstaje w spokojnej, rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Grzepnica

Grzepnica,zachodniopomorskie

1 890 000 zł8 552 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę rolno budowlaną o pow. 8552 m2 z gotowym planem podziału usytuowaną przy granicy Dobrej i Grzepnicy. Działka położona około 130 m od.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł178,18 m² 5 556,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:46 978 m²

Dwa domy na dużej działce. Tylko jeden sąsiad. Pierwszy dom wybudowany w 2021 roku. Powierzchnia użytkowa 129,23m2, całkowita 178,18m2. Dom dwupoziomowy bez podpiwniczenia. Parter to wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł3 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z wz siedlisko z zabudową gospodarczą | Dziecinów, nad jeziorem Na sprzedaż niezwykle klimatyczna działka położona w miejscowości Dziecinów,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł186 m² 5 370,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom o powierzchni 186 m, położony w miejscowości Lisia Góra, na dużej, zadbanej działce o powierzchni 26 arów. Dom znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł200,30 m² 87,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu gustownie urządzony dom o powierzchni 200m2 położony na ogrodzonej 8 arowej działce, zlokalizowany w odległości 11 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 800 m² 223,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 38 arów w Głogoczowie. Działka jest położona około 150 m od "zakopianki". Wymiary działki to ok. 60 m na 60 m. W obowiązującym mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł45 m² 11 111,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy biznes - w pełni wyposażony lokal gastronomiczny (lodziarnia) Na sprzedaż kompletnie przygotowany lokal gastronomiczny, idealny pod prowadzenie lodziarni, kawiarni lub innej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł162,85 m² 7 675,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:178 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Tyńcu Małym. Idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesność,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,77 m² 6 781,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku IV piętrowym w Centrum. Ul. Warszawska. Pow. 33,77m2 położenie: IV piętro. Na metraż składa się: salon z wyjściem na balkon, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50,96 m² 15 011,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| tylko w naszym biurze! Stylowy apartament w wysokim standardzie na osiedlu Balbina Dopracowany apartament , w którym każdy metr został mądrze wykorzystany. Apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł65 m² 9 830,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się w bloku, na osiedlu Leśnym, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 65 m 2 - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 852 m² 215,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka położona przy ul. Piaseckiej w Krępcu, gm. Mełgiew. Działka o powierzchni 1852m2 z przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł270 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 323 m²

Dom wolnostojący na dużej, malowniczej działce - Snopków pod Lublinem Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 270 m (powierzchnia użytkowa 180 m ), położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł560 m² 3 748,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:768 m²

Agencja westate prezentuje na sprzedaż wyjątkowy pensjonat położony w sercu Władysławowa, który łączy w sobie komfort inwestycyjny z nadmorskim stylem życia. Usytuowany przy.

Szczegóły ogłoszenia

100 800 zł672 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjne działki budowlane z warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, o bardzo funkcjonalnym układzie położone na 8 piętrze bloku po termomodernizacji z 2 nowymi windami. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Stargard,zachodniopomorskie

99 000 zł500 m² 198 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w kompleksie działek z wyznaczoną wspólna drogą wewnętrzną oraz wspólnym terenem rekreacyjnym. Dojazd do działek drogą gminną nieutwardzoną. Dojście do jeziora od.