dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł128 m² 6 168,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 127m2 w zabudowie szeregowej znajdujący się na widokowej działce przy ul. Wywrockiego. Dom posiada aż 4 osobne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 720 000 zł207 m² 13 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

64 900 zł516 m² 125,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych przy lesie, tylko 15 minut do Kielc - ,sypialnia` stolicy województwa. Zakup bezpośrednio od właściciela - brak prowizji. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jasionka

Jasionka,podkarpackie

1 500 000 zł7 733 m² 193,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wójt Gminy Trzebownisko Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( Dz.U z 2024 r., poz. 1145 ze zm. ) ogłasza III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. 3-go Marca

Wierzchowo,zachodniopomorskie

46 807 zł460 m² 101,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna na pojezierzu drawskim Z ksiegą wieczystą I mediami Działka nr 37 leży na terenie ogrodu z którego rozpościera się piękny widok na jezioro, nad którym powstaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

459 684 zł41 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 40,68 m o numerze D30, usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku w centrum miasta. Cena to 459 684 pln (11 300 pln/m ). Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Golisza

Szczecin,zachodniopomorskie

515 000 zł76 m² 6 732,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy na prezentacje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 76,5 m , zlokalizowane przy ulicy Maksymiliana Golisza. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jurowce

Jurowce,podlaskie

399 000 zł3 517 m² 113,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam Państwu działkę w Jurowcach koło Białegostoku. Działka położona w malowniczej okolicy na skraju Puszczy Knyszyńskiej, w sąsiedztwie nowych i budowanych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Popowo-Letnisko

Popowo-Letnisko,mazowieckie

165 000 zł3 667 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3667 m2 w miejscowości Popowo Letnisko gmina Somianka dla której nie ma Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, trzeba wystąpić o warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pobiedna

Pobiedna,dolnośląskie

245 000 zł4 091 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetna oferta działki budowlanej W wsi pobiedna obok świeradowa zdroju oferta dostępna tylko W naszym biurze. Promocja! - - prowizja 0% Proponuję Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł127 m² 6 212,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Biuro Nieruchomości Rzeszowskie ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej przy ul. Staroniwskiej, zaledwie 4 km od serca miasta! Domy dostępne w dwóch wariantach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strzelce Górne

Strzelce Górne,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 000 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w dobrym miejscu w Strzelcach Górnych w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Działka położona przy drodze asfaltowej! Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lubaczów,podkarpackie

315 000 zł60 m² 5 222,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Biura stoprocent Nieruchomości mieszkanie o powierzchni 60,32m , usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku przy osiedlu Mickiewicza w Lubaczowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

238 000 zł22 m² 10 818,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Premium apartment prezentuje na sprzedaż: przytulną kawalerkę na parterze w bloku z lat 70. Mieszkanie o powierzchni 22 m znajduje się blisko centrum, co gwarantuje łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Piaseczno,mazowieckie

995 000 zł92 m² 10 851 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

995 000 zł I 3 pokoje | 91,7 m2 I piaseczno Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 91,7 m2, położone na czwartym piętrze 6-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojciecha Korfantego

Katowice,śląskie

668 000 zł51 m² 12 991 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Koszutka, ul. Korfantego, oferujemy Państwu nowocześnie wykończony apartament na 8 z widokiem na miasto o powierzchni 51,42 m2 w inwestycji sky+ wybidiwany przez cenionego dewelopera Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

545 000 zł38 m² 14 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz kompaktowego, funkcjonalnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To idealna propozycja dla Ciebie! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,14 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mickiewicza

Dynów,podkarpackie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Dobry Adres prezentuje do sprzedaży atrakcyjny lokal położony na parterze przy ul.Mickiewcza w Dynowie. Lokal o pow. 50m2 zlokalizowany na parterze z witryną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

659 000 zł40 m² 16 683,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej części wschodniego Krakowa - dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Trzcinowa

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł1 091 m² 457,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, zlokalizowaną w prawobrzeżnej części Szczecina - Płonia w drugiej lini zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

335 000 zł1 280 m² 261,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisi Ogon działki budowlane. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bakalarska

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł78 m² 19 137,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy przestronne, nowoczesne mieszkanie z 2019 roku, położone w wyjątkowej lokalizacji przy ul. Bakalarskiej 15b. Nieruchomość o powierzchni niecałych 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 199 900 zł162 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedsprzedaż! Nowy bliźniak ok.160m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

482 240 zł2 192 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę o pow. 4476 m2 położoną przy drodze powiatowej prowadzącej do centrum Łochowa. Działka została podzielona na 3 mniejsze o pow. 1064 m2, 1200 m2 oraz 2192 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. bł. Karoliny w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 50,2m2, usytuowane jest na pierwszym pietrze w niskim bloku z 2012r. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małomicka

Lubin,dolnośląskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:737 m²

Dom wolnostojący z dużym potencjałem, o powierzchni użytkowej 202 m2, zlokalizowany przy ul. Małomickiej w Lubinie. Parter budynku to część użytkowa, o powierzchni 112,67 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

1 000 000 zł85 m² 11 761,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem o powierzchni 86,8 m , usytuowanym na osiedlu "pod Żaglami I" w dzielnicy Niebuszewo-Bolinko. Budynek: nowoczesny pięciopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lea

Kraków,małopolskie

2 269 800 zł116 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesność, przestrzeń, światło gotowe do wprowadzenia mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Krakowa. Jeśli szukasz apartamentu, który łączy prestiżową lokalizację, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł26 m² 22 831,90 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

To mieszkanie kupisz bez prowizji! Marzysz o miejscu, które łączy komfort, lokalizację i odrobinę luksusu? Mamy coś idealnego dla Ciebie! To mieszkanie na 17. piętrze w Warszawie to nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciasne

Ciasne,podlaskie

182 535 zł849 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 849 m2 na skraju Puszczy Knyszyńskiej z szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Polecamy Państwu działkę przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Szczecin,zachodniopomorskie

1 900 000 zł120 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Fantastyczny apartament z dużym tarasem z widokiem na zieleń znajdujący się na prestiżowym, kameralnym osiedlu nieopodal centrum. Atuty: luksusowa enklawa, tylko 38 apartamentów spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

448 000 zł53 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuje bardzo słoneczne mieszkanie o pow. 53,2m2 przy ul. Sylwestra Kowalczewskiego na osiedlu Ślichowice w zachodniej części Kielc, położonej u stóp Karczówki, (vis a vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

779 688 zł48 m² 16 166 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 1 pokój | 48,23 m2 | IV kwartał 2026 | 779 688 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

569 206 zł57 m² 10 023 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

260 000 zł38 m² 6 838,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38,02 m2 na drugim piętrze. Składa się z: salonu, kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie niewymagające dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

449 000 zł31 m² 14 483,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe mieszkanie na Osiedlu Europejskim etap Oslo! Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w bloku z windą z 2024r. Powierzchnia 31m2 obejmuje: aneks kuchenny otwarty na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, w centralnej części Polski. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

375 000 zł1 507 m² 248,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana - wilkanowo. Działka o powierzchni 1507 m2 położona w miejscowości Wilkanowo, oddalona ok. 6 km od centrum Zielonej Góry. . Idealna oferta dla developera. W ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krańcowa

Puszczykowo,wielkopolskie

2 150 000 zł230 m² 9 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę sprzedaży wykończonego domu wolnostojącego. Pozostaje go tylko wyposażyć, ewentualnie dostosować go do własnych potrzeb i stworzyć swoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 173 000 zł150 m² 14 486,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Nowoczesny, pięknie wykończony i świeżo umeblowany dom bliźniak! Działka ok.400 m2! z urządzonym w zieleń ogrodem z automatycznym nawadnianiem! Parter: -wspaniały aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stasiówka

Stasiówka,podkarpackie

125 000 zł1 337 m² 93,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, oferuję do sprzedaży 13 arową działkę położoną w Stasiówce (gm. Dębica) o południowym nachyleniu , wraz z zatwierdzonym projektem architektoniczno-budowalnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij