dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 849 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 900 zł53 m² 8 790,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 53m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się ze świetną ofertą, komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36m2 położonego na łódzkim Karolewie! [w pigułce] -2 pokojowe mieszkanie [salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antyczna

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 192,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pragnę zaprezentować Państwu jasne oraz rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,11 m2 zlokalizowane na terenie dzielnicy Bielany (osiedle Wrzeciono) przy ulicy Antycznej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grzebowilk

Grzebowilk,mazowieckie

1 349 000 zł15 601 m² 86,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę z całoroczny domem w pełni wyposażonym - idealne miejsce do życia i odpoczynku wśród natury! Przestronna działka o całkowitej powierzchni 15 601 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Malechowo

Malechowo,zachodniopomorskie

59 000 zł56 m² 1 044,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze Malechowo 37 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150 m² 7 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Gliwice

Gliwice,śląskie

420 000 zł64 m² 6 564,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy lokal użytkowy z witryną w ścisłym centrum Gliwic, bezpośrednio w ciągu komunikacyjnym urokliwych uliczek przy Gliwickim Rynku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Radom,mazowieckie

325 000 zł49 m² 6 663,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Radomiu na Michałowie przy ulicy Sobieskiego 6, na trzecim piętrze - bardzo ciepłe. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort, styl oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stramkowskiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż ul. Ludwiki Stramowskiej, olsztyn (pieczewo) Sprzedaż bezpośrednia od właścicieli dostępne od zaraz! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Katowice,śląskie

893 394 zł76 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Katowice, centrum bez prowizji/bez pcc/gotowe do oddania/dodatkowe rabaty tylko dla moich klientów :-) lok.246 taras 41 metrowy Zapraszam do obejrzenia kameralnej inwestycji kilka minut spacerkiem do DWORCA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł80 m² 16 856,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie sprzedaży lokalu handlowego Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży lokalu handlowego położonego przy ulicy Francesco Nullo w Krakowie! Lokalizacja: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

200 000 zł1 180 m² 169,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rzemieślnicza (usługowa) o powierzchni 1180 m2 położona w miejscowości Szubin (woj. kujawsko-pomorskie). Grunt w całości objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

159 000 zł45 m² 3 542,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! Mieszkanie na 1. piętrze Wąbrzeźno, ul. Niedziałkowskiego 1 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,88 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

896 962 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4-pokojowe mieszkanie na zielonym osiedlu Maślice, blisko szkoły, terenów rekreacyjnych i komunikacji miejskiej! Do własnej aranżacji! Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszczynowa

Białystok,podlaskie

265 000 zł36 m² 7 340,72 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela - brak prowizji! 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem! ul. Leszczynowa 55, białystok Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Michałowice

Michałowice,małopolskie

900 000 zł5 400 m² 167 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulinalub biuro:w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Mam przyjemność zaprezentować działkę znajdująca się w miejscowości Wilczkowice. Działka o powierzchni ok. pow.55ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wróbla

Wyry,śląskie

1 189 000 zł165 m² 7 206,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:508 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu jednorodzinnego z wszystkimi udogodnieniami, które zapewnią Ci komfortowy i oszczędny styl życia! Oto Twój nowy dom, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bydgoska

Piła,wielkopolskie

850 000 zł285 m² 2 979,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

NA sprzedaż budynek mieszkalno-użytkowy centrum pilskiego zamościa ( ul. Bydgoska) O powierzchni użytkowej 285,30 M2. Dwa samodzielne mieszkania I lokal usługowy. Dom W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

422 826 zł38 m² 11 127 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin obok uniwersytetu medycznego! do centrum jedynie 3 minuty! okazja! Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na dni otwarte które odbyły się w sobotę 19.04! Wszyscy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

Pruszków, 10 min pieszo od stacji pkp i skm, 4 min pieszo Szkoła Podstawowa Nr 3 - do sprzedaży trzypokojowe (pierwotnie czteropokojowe) mieszkanie 64 m2 w doskonałej lokalizacji! Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

870 000 zł228 m² 3 807,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący, piętrowy dom z 2024 r. w samym Serocku. Do budowy wykorzystano projekt firmy Archon o nazwie 'dom w zdrojówkach' Projekt ten cieszy się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Ciemno

Ciemno,lubelskie

450 000 zł39 300 m² 11,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa o pow. 39300m2, położona w malowniczej miejscowości Ciemno, w gminie Kamionka. Jej wyjątkowa lokalizacja zapewnia bliskość zarówno do natury, jak i do lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

2 000 000 zł110 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż absolutnie niszowy temat - mieszkanie wielkości szeregówki na obrzeżach miesta ;) - 4 pokoje, duży taras, całość 110 mkw! Duże mieszkanie w sąsiedztwie Parku Skowroniego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Społeczna

Łódź,łódzkie

319 000 zł36 m² 8 757 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Rezerwacja 2 pokoje Z balkonem | piękny widok nocą Gotowe do wprowadzenia, pięknie urządzone. Ciche i dyskretne. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leskiej-Daab

Poznań,wielkopolskie

543 803 zł51 m² 10 602,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, gotowego do własnej aranżacji mieszkania położonego przy ul. Anny Leskiej-Daab w Poznaniu. Lokalizacja osiedla znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

5 490 000 zł420 m² 13 071,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:954 m²

Szukasz idealnej inwestycji w otoczeniu gór? widocznie świetnie trafiłeś, ponieważ ten sprawnie prosperujący pensjonat z widokiem na Tatry jest na sprzedaż. Udokumentowany dochód oraz baza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

579 048 zł31 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 31,74 m2 położonego w prestiżowej dzielnicy jaką jest Krakowskie Zabłocie. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

419 250 zł33 m² 12 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: nowa huta/szymańskiego powierzchnia: 32,57 m2 liczba pokoi: 2 cena: 419 250 zł piętro: 0/3 (winda) ekspozycja: północ - południe grunt: własność (brak opłaty przekształceniowej) termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

585 585 zł110 m² 5 323,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Polecamy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

675 878 zł41 m² 16 500,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentuję Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji link bunscha, która składa się z trzech kameralnych budynków o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

988 530 zł60 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ustawnego 3-pokojowego mieszkania z przestronnym salonem usytuowanego na drugim piętrze. Nieruchomość ma powierzchnię 59,55 m2 i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wilcza

Rozewie,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 010,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Twój własny nadmorski azyl w Rozewiu - oaza spokoju i świetna inwestycja! wiosenna promocja ograniczona czasowo! -11 000 zł! Marzy Ci się poranna kawa na tarasie, w otoczeniu szumu fal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 146 493 zł54 m² 21 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej okolicy na Krakowskim Zabłociu. To eleganckie mieszkanie o powierzchni 53,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 120 331 zł52 m² 21 615,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł64 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie przy Alei Pokoju w Krakowie w dzielnicy Grzegórzki. Główne cechy mieszkania: powierzchnia: 64 m2, 3 piętro, idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

388 000 zł48 m² 8 016,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lubisz mieć wszędzie blisko? Masz dość remontów? Mam idealne rozwiązanie! Obniżka ceny! Możliwa zamiana na dom w województwie wielkopolskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

933 555 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do prezentacji mieszkania w doskonałej lokalizacji! Możliwość wykończenia "pod klucz" w preferencyjnych cenach. Miejsca postojowe -w cenie 40 000 zł w garażu podziemnym. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 145 054 zł57 m² 19 955,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w pięciopiętrowym nowoczesnym budynku, zlokalizowane w atrakcyjnej dzielnicy Krakowa jaką jest Zabłocie. Mieszkanie: - 57,38 m2 - piętro.