dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

269 000 zł47,80 m² 5 627,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie - Maciejkowicach w pobliżu rekreacyjnych terenów zespołu przyrodniczo-krajobrazowego "żabie Doły" Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

1 699 000 zł236 m² 7 199,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na Sprzedaż Dom w Atrakcyjnej Lokalizacji Koszalina Dom wybudowany w 2012 roku o powierzchni 180m/kw oraz mieszkanie z osobnym wejściem 56m/kw dodatkowo wiata na dwa auta. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł54 m² 18 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o ciekawym układzie, pow. 53,33 m2, położone na Ursynowie (natolin), w bezpośrednim sąsiedztwie metra. Najważniejsze informacje: - pełna.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł43,71 m² 13 726,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę - dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,71 m zlokalizowane w nowoczesnym budynku przy ul. Gałczyńskiego w Pruszkowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 900 zł58,30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,30 m2 usytuowane na I piętrze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł1 208 m² 355,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka położona w zielonym miejscu Tarnowskich Gór - Repty. W planie zagospodarowania teren pod zabudowę mieszkaniową. Nieruchomość o pow. 1208 m2 w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 108 m² 170,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 4123 m2 w Zamku Bierzgłowskim usytuowana na wzgórzu z pięknym widokiem na pradolinę Wisły. Prezentuje Państwu działkę dla klientów ceniących spokój i piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

2 158 800 zł129 m² 16 734,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do sprzedaży lokal użytkowy z najemcą w budynku apartamentowym w Miasteczku Wilanów Lokal z własnym ogródkiem 100 m2 , narożny z dużymi witrynami na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł3 315 m² 261,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 3315 m2 położona w miejscowości Zerwana gmina Michałowice. Działka objęta Planem zagospodarowania. Zgodnie z mpzp położona na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

716 500 zł143 m² 5 010,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 143 m , położone w malowniczej części Jedlina-Zdrój. Lokal znajduje się na 2. piętrze odnowionej kamienicy i jest jedynym.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł58 m² 13 431,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,8 m , zlokalizowane na 2. piętrze w zadbanym, 4-piętrowym bloku z 1978 roku. To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł137 m² 9 481,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nadolice Wielkie | skrajny segment | 137 m + poddasze ok 24 m | działka 490 m | gotowy do zamieszkania | w standardzie premium Szukasz domu, który daje poczucie przestrzeni jak.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł34 m² 11 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem cisza, przestrzeń i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, które daje Ci komfort na co dzień i możliwość rozwoju przestrzeni w przyszłości?.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 711 zł74,50 m² 17 861,89 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,50 m z loggią (4,38 m ), położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji alvarium 2.0 w prestiżowej dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł145 m² 8 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, piękny ,luksusowy dom w Bystrzycy koło Oławy o powierzchni ok 140 mkw ,wnętrze obejmuje cztery przytulne sypialnie w tym jedna na parterze ,przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 100 m² 327,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana ___ Działka jest położona w Rajszewie, w drugim rzędzie zabudowy od ul. Mazowieckiej (lokalna droga gminna w kostce. Całkowita powierzchnia działki to 1357m.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł65,81 m² 7 187,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjne mieszkanie ul. Lipowej Oferuję do sprzedaży mieszkanie 65,81 m2 trzy pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Śródmieście przy ulicy Lipowej ( ewentualnie można dokupić drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 432 zł39,19 m² 13 432,81 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji | brak pcc | nowe mieszkania Wyjątkowy bonus na start! Dla pierwszych 5 nabywców przygotowaliśmy voucher na relaksujący weekend w spa dla dwóch osób. Idealny sposób, by uczcić zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

389 000 zł793 m² 490,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wołczkowo - działka blisko komunikacji I dobrej infrastruktury Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka 796 m2 - 389 000 zł. Kształt prostokątny, teren płaski, niezadrzewiony. Teren nie został.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł150 m² 4 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Dom na sprzedaż Okocim Na sprzedaż dom murowany położony w miejscowości Okocim, w spokojnej, zielonej i widokowej okolicy z luźną zabudową jednorodzinną. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł10 070 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Goleszów ul. Wolności Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położona, płaska działka o powierzchni 1 ha, przeznaczona pod zabudowę przemysłową. Działka zlokalizowana jest bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł48,97 m² 16 132,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ochoty Usytuowane na 2 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Urbanistów. Kompletnie ciche z oknami na stronę podwórza (wschód). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł250 m² 2 556 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż Willa ,sirka'! Nieruchomość znajdująca się w miejscowości Iłowa, w przepięknym otoczeniu zieleni oraz obejmującym to miejscu historii związanej z Arno Schmidt - niemiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Turznica,warmińsko-mazurskie

99 000 zł2 210 m² 44,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Expert oferuje do sprzedaży atrakcyjną działke o powierzchni 2210 m2 położona w miejscowości Turznica. Działka znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze. Wydane.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł1 326 m² 230,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kołczewo - Wartowo. Działka pod zabudowę rekreacyjną Teren objety obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę rekreacyjno- usługową. Parcela położona tuz przy lesie -.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł800 m² 84,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 800 m , położoną w malowniczej i rozwijającej się miejscowości znajdującej się w gminie Kiszkowo.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł16,30 m² 6 134,97 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Kraków Sołtysowska Garaż na zamkniętym terenie Mamy przyjemność zaprezentować Państwu garaż o powierzchni około 16,3 m2. Zlokalizowany przy ul. Sołtysowskiej w bryle budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł68 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe | z budynkiem gospodarczym | Trzcianka, ul. 27 Stycznia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 66,50 m , położone na parterze kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,68 m² 5 586,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z balkonem w niskim bloku w pobliżu Galerii "ferio"? Remont ci niestraszny? Chcesz urządzić mieszkanie "pod siebie"? Mam coś dla Ciebie! ul. Wojciecha,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł4 462 m² 190,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

*** Grunt pod biznes i zaplecze mieszkaniowe *** To przestrzeń do realizacji ambitnych planów biznesowych. Teren objęty jest mpzp z oznaczeniem ag1, co umożliwia zabudowę produkcyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł55,80 m² 7 437,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie jest ustawne i funkcjonalne. Składa się z dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 485 zł26,23 m² 15 611,32 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł16 836 m² 44,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Olsztynku o powierzchni 1,6836 ha - okolice ulicy Zajęczej , Gdańskiej, jagiełły - zgodnie z załączoną mapką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

834 000 zł84 m² 9 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, z ogrodem I garażem marki / struga Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok. 84 m (wraz z garażem),.

Szczegóły ogłoszenia

1 929 000 zł165,50 m² 11 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom 30 kilometrów od Lublina wybudowany z myślą o sobie. Nieruchomość położona w miejscowości Ludwin-Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł143 m² 24 475,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

103 000 zł947 m² 108,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane od 947 m - 1722 m2 - przy lesie Zebrzydowice Dolne, ul. Słowackiego To propozycja dla osób, które marzą o budowie domu w zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł53 m² 6 547,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Z potencjałem premium | huta józefów głowno | ogrzewanie podłogowe + kominek + niski czynsz. Są mieszkania do zamieszkania i są takie, które dają Ci przewagę. To jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:839 m²

Inwestycja! Oferta sprzedaży nieruchomości w ścisłym centrum Tarnowa Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości o powierzchni 839 m , zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 336 zł69,51 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł15 700 m² 159,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,6 ha, wymiary działki 160x100 m. Teren bezpośrednio przy trasie poznańskiej z ustalonym wjazdem na działkę z trasy.