dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

797 760 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,86m2, na trzecim piętrze bloku w nowej inwestycji deweloperskiej w Letnicy. Termin wydania - drugi kwartał 2024 Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa

Czaplinek,mazowieckie

800 000 zł50 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

800 000 zł | sprzedaż | 50 000 m2 | działka rolna| czaplinek | gmina góra kalwaria | Przedmiotem sprzedaży jest teren o powierzchni 5 ha, położony za Górą Kalwarią w Czaplinku, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Spokojna

Żukowo,pomorskie

89 999 zł706 m² 127,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Niestandardowa działka w Żukowie w niskiej cenie! Jeśli: - szukasz taniego gruntu - nie planujesz budowy - szukasz terenu na składowanie /przechowywanie - marzy się Tobie ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krosna-Wieś

Krosna-Wieś,mazowieckie

470 000 zł4 602 m² 102,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania piękna, sucha nowowydzielona działka o nieregularnym kształcie, pow.3134m2, położona w miejscowości Krosna Wieś gmina Brwinów. Działka położona w centrum wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 271 m²

Dom Z dużą działką I ogrodem - rzeszów staroniwa! po modernizacji, fotowoltaika, 2 garaże! Biuro Res Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

950 000 zł76 m² 12 418,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą zlokalizowane w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Legionowa Piaski ul. Zegrzyńska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rybarzowice,śląskie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Rybarzowice - gmina buczkowice - blisko szczyrk - bielsko - biała - korzystna I dogodna lokalizacja - dom gotowy do zamieszkania - widok Z balkonu na skrzyczne - dla biura - oferta godna polecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł38 m² 14 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5 m , położone w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świętobora

Chwaszczyno,pomorskie

599 999 zł1 440 m² 417 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Chwaszczyno - Działka z widokiem na las. Działka w miejscowości Chwaszczyno ( woj. pomorskie) to idealne połączenie funkcjonalności, komfortu i pięknej lokalizacji. Idealny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

530 949 zł51 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 050 000 zł179 m² 5 859 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Dom ok. 180 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na bardzo ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompleksowo wyremontowane mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Wysoki standard wykończenia, funkcjonalny dwustronny układ pomieszczeń, dwie oddzielne sypialnie (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tuszyn

Tuszyn,dolnośląskie

399 000 zł6 723 m² 59,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położona działka o powierzchni 6723 m2, usytuowana w bardzo spokojnym i urokliwym miejscu. Działka otoczona licznymi drzewami oraz krzewami, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Brzeg Dolny,dolnośląskie

875 000 zł140 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! uwaga! od ceny ofertowej przewidziany rabat na wykonanie schodów! Nowoczesna połówka bliźniaka z dużym, ustawnym ogrodem! Opis: do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż Warszawa / Białołęka / Odkryta Przedmiotem oferty jest stamowiące odrębną nieruchomość mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Odkrytej 46. Osiedle wybudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Grzybowa

Szemud,pomorskie

189 000 zł1 331 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 1331 m2 - Szemud, ul. Grzybowa Cena: 189 000 zł Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 1331 m2 usytuowane w pobliżu ulicy Grzybowej w Szemudzie. Lokalizacja: nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Starochylicka

Chylice-Pólko,mazowieckie

750 000 zł1 582 m² 474,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

750 000 zł / Sprzedaż / Działka budowlana z pnb 1580 m2 / Chylice / Gm. Piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1582 m2, położona w miejscowości Chylice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 999 000 zł19 114 m² 209,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka inwestycyjna na Polanowicach - wielkość całkowita 19 114 mkw Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 19 114 mkw, zlokalizowana w rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

469 000 zł86 m² 5 467,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Nowobudowane kameralne osiedle w Wilkowicach na ul.Mórkowskiej (kilka kilometrów od Leszna i Lipna) Inwestycja obejmuje 5 domów w zabudowie czterorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hołdu Pruskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

445 000 zł49 m² 9 133,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przepiękny Apartament w "apartamentach Zielone Ogrody" - Gotowy do Zamieszkania! Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy apartament, który zachwyca swoim wysokim standardem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł29 m² 21 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balkonem i garażem - Warszawa, jana Kazimierza Z przyjemnością mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,7 m z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowska

Skawina,małopolskie

579 000 zł61 m² 9 563,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do odświeżenia przy ul. Bukowskiej w Skawinie. English version below lokalizacja Ulica: bukowska W pobliżu: szkoła Podstawowa, plac zabaw, błonia Skawińskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

841 670 zł51 m² 16 477,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

580 000 zł58 m² 10 078,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na Czyżkówku ,o powierzchni 52m2, w atrakcyjnej lokalizacji,w cichej i spokojnej okolicy,niedaleko rzeki. Układ mieszkania: i poziom: -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł103 m² 14 078 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Stylowy apartament w sercu Krzyków. Dla konesera. Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikatowego, przestronnego 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wiczlińska

Gdynia,pomorskie

427 000 zł38 m² 11 308,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję Państwu nowoczesne i kompaktowe mieszkanie z ogrodem i tarasem. Mieści się na nowej inwestycji, w oddalonej od zgiełku miasta dzielnicy Gdyni - Wiczlinie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Hiszpania

Hiszpania,wielkopolskie

2 500 000 zł120 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Apartament jest w pierwszej linii morza w miejscowości Torrevieja (ok.45 km od Alicante-lotnisko), na najbardziej pożądanej plaży(playa del Cura, gdzie znajdują się naturalne morskie baseny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na ul. Czerniakowskiej. NIeruchomość o genialnym potencjale inwestycyjnym, 3 oddzielne pokoje z kuchnia z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Poznań,wielkopolskie

560 000 zł46 m² 12 200,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie z potencjałem - w centrum Poznania - tuż przy starym browarze Mieszkanie idealne dla singla, studentów, pary, dla osób ceniących sobie miejski styl życia. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Otwock,mazowieckie

2 250 000 zł400 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się w Otwocku, w zielonej i cichej lokalizacji. Jednocześnie blisko usług, w pobliżu komunikacji Szybkiej Kolei Miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

1 511 915 zł92 m² 16 511 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy mieszkania w nowej inwestycji na Krakowskim Zabłociu Lokalizacja: ul. Portowa, zabłocie, kraków Termin oddania: IV kwartał 2025 r. Zakup: bezpośrednio od dewelopera szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

530 238 zł55 m² 9 723,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:52 m²

Tylko U nas Na sprzedaż mały kameralny dom znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich domów z własnym ogródkiem przy lesie w Jastrzębiej Górze przy ulicy Maślakowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Wybrzeża

Lębork,pomorskie

210 000 zł28 m² 7 436,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, ciepłe mieszkanie, z miejscem parkingowym, w spokojnej, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorów

Komorów,mazowieckie

880 000 zł993 m² 886,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ta wyjątkowo położona działka to idealne miejsce na budowę wymarzonego domu w otoczeniu pięknej przyrody, z jednoczesnym zachowaniem wygody komunikacji z miastem. Nie przegap tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wojska Polskiego

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł130 m² 3 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuźnicza

Ustroń,śląskie

1 300 000 zł135 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:886 m²

Ustroń Zawodzie - Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu położonego w malowniczej dzielnicy. Budynek o powierzchni użytkowej 124 m2, usytuowany na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Horodniany

Horodniany,podlaskie

720 000 zł87 m² 8 290,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

*** domy deweloperskie wolnostojące W horodnianach ***pokoje bez skosów Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej możliwości posiadania własnego domu w malowniczych Horodnianach. Ta wolnostojąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Pękalin

Pękalin,pomorskie

2 900 000 zł800 m² 689,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 203 m²

Na sprzedaż prosperujący tartak wraz z pulą drewna 4,5 tys/m3 sprzętami oraz pracownikami. Maszyny na stanie pojazdy: ładowarka schaffer (szacowana wartość 70tys. ) ładowarka claas (szacowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

649 115 zł55 m² 11 802,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakończenie inwestycji ostatnie 3 pokojowe mieszkanie w tej inwestycji zobacz dostępnie mieszkania na żywo klucze gotowe do odbioru Przestronne z dodatkowym poddaszem o pow. ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Jastarnia,pomorskie