dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Znajdź swoje wymarzone mieszkanie z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 120 m2, położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

294 567 zł29 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

479 900 zł62 m² 7 803 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Segment Środkowy, o powierzchni ok. 61 m z ogrodem ok. 50m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji. W odległości ok. 1,5km do pkp, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

479 000 zł28 m² 17 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Wygodna i dobrze rozplanowana kawalerka na sprzedaż na osiedlu Centrum C w Nowej Hucie. Po generalnym remoncie, w bloku z cegły z lat. 50. Na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Góreckiego

Reda,pomorskie

1 749 000 zł212 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedmiotem oferty jest 2 kondygnacyjny dom z 2020 r leżący w cichej i spokojnej okolicy blisko wejścia do lasu, w dzielnicy nowych domków jednorodzinnych w Redzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

477 000 zł62 m² 7 656,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,30 m2, położone na 1. piętrze w zadbanym budynku w Szczecinie. Lokalizacja: osiedle Kaliny to doskonale skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Milejewo

Milejewo,warmińsko-mazurskie

73 000 zł5 006 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym i cichym miejscu? Chcesz zainwestować swoje pieniądze w grunty? To ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka rolna o całkowitej powierzchni 5006 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Zabrze,śląskie

53 000 zł34 m² 1 546,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Zabrze, ul. św. Wojciecha 12/1a Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

292 400 zł34 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

1 pokój / 34,07 m / 1 piętro / balkon 4,24m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słubicka

Polkowice,dolnośląskie

425 385 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu mieszkanie deweloperskie - oferta bezpośrednio od dewelopera. Bezpłatna rezerwacja! gwarancja ceny! Niskie koszty aktu notarialnego - bez podatku pcc. 0% prowizji dla Biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

895 000 zł47 m² 19 210,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Ładnie wykończone mieszkanie w Angel City z dostępem do siłowni oraz sauny Prezentuję Państwu bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,59 m2 na prestiżowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ozdobna

Radom,mazowieckie

472 960 zł59 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 59,12 m / 1 piętro / balkon 10 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 600.00 zł; Budynek: apartamentowiec, nowe budownictwo wysoki; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: komórka lokatorska, miejsce postojowe, nie ma windy;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł24 m² 22 875 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w bloku blisko stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, obecnie wynajmowane w najmie krótkoterminowym z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Rogoźnik,śląskie

450 000 zł1 742 m² 258,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Wyjątkowa działka budowlana lub działka inwestycyjna. Powierzchnia działki 1742 m2, o wymiarach 32 metry szerokości na 54 metry głębokości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Michałowicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 500 000 zł187 m² 8 003,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia wyjątkową ofertę - dom w stanie deweloperskim przy ulicy Michałowickiej w Jagniątkowie, malowniczej górskiej dzielnicy Jeleniej Góry, znanej ze swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 49 m przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu - blisko Dworca Głównego. 11. piętro w bloku z windą. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na działalność handlową lub gastronomiczną! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II 19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych apartamentowców - oś Legionów, wzgórze Karscha, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł72 m² 6 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znakomicie nadający się na biura, gabinety lekarskie, siedzibę firmy, zakład kosmetyczny itp. Obecnie pełni funkcje mieszkania na wynajem. Lokal jest położony na parterze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 778 000 zł89 m² 19 977,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Apartament 3-pokojowy apartament znajdujący się na parterze w modernistycznej kamienicy na Starej Ochocie. Apartament przeszedł remont kilka lat temu i jest gotowy do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł44 m² 17 159,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

A1-20 Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji 2-pokojowe mieszkanie 43,65 m2 + balkon w dzielnicy Krowodrza w Krakowie Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

465 000 zł50 m² 9 305,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Przestronne mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania! Piła, zielona Dolina 50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

430 000 zł36 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

1 pokój do remontu! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu Zgody, dzielnica Nowa Huta. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy, drogerie, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Zielonka,mazowieckie

490 000 zł45 m² 10 852,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z dużą garderobą w Zielonce. ul. Młodzieżowa. Mieszkanie jest po remoncie, sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

535 000 zł113 m² 4 741,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

| na sprzedaż | Mieszkanie z ogrodem | Gotowe do wprowadzenia! | nowa niższa cena! Mieszkanie o powierzchni 90,5 m , zlokalizowane w kamienicy z 1900 roku, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Główna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

600 000 zł108 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 108,15 m , położony na dużej działce 1141 m w spokojnej dzielnicy Strzemieszyce Małe w Dąbrowie Górniczej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Kielce

Kielce,świętokrzyskie

493 255 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Idealny lokal na działalność handlową lub gastronomiczną! Idealna lokalizacja - Kielce, jana Pawła II19. Idealne sąsiedztwo nowoczesnych apartamentowców - oś Legionów, wzgórze Karscha, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krosna-Wieś

Krosna-Wieś,mazowieckie

700 000 zł7 736 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania piękna, sucha działka o nieregularnym kształcie, pow. 7736 m2 i wym. 113x187x203x40 usytuowana w miejscowości Krosna Wieś gmina Brwinów. Działka położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Trzebinia

Trzebinia,małopolskie

2 400 000 zł2 325 m² 1 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 028 m²

Nieruchomość z przeznaczeniem na wszelkie usługi. Nieruchomość obejmuje działki o powierzchni 5 028 m2. Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowo-mieszkalny 4-kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł40 m² 14 557 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

2 900 000 zł441 m² 6 582,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:12

 

Rok budowy:2003

Dwa połączone ze sobą budynki mieszkalne wielorodzinne, w zabudowie szeregowej, wybudowane w 2003 r., w technologii murowanej. Budynki usytuowane na działkach o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

365 000 zł54 m² 6 809,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Koninie, przy ul. 11 Listopada (V os) o powierzchni 53,6m2, na pierwszym piętrze w niskim ocieplonym bloku. Mieszkanie charakteryzuje się przestronnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

480 480 zł44 m² 10 920 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe. Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Bez: pcc Prowizji Ukrytych kosztów 500m od Warty, przyjazna zielona okolica, 500m do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Rogóźno

Rogóźno,lubelskie

155 000 zł3 000 m² 51,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prostokątna, płaska działka budowlana w spokojnej okolicy w miejscowości Rogóźno, gm. Ludwin na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Nieruchomość ta doskonale sprawdzi się dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

785 000 zł58 m² 13 581,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecamy mieszkanie 3 - pokojowe 57,8 m2 os.Centrum B. (Lokalizacja: nowa Huta). Nieruchomość położona jest na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 1950 roku. Lokal mieszkalny składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

250 000 zł28 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Scyzoryk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż: jednopokojowe mieszkanie 27m2 do remontu, usytuowane jest na II piętrze w 4 piętrowym bloku na bardzo pożądanym osiedlu w Kielcach Bocianek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

330 000 zł85 m² 3 893 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje mieszkanie - 84,76 m2 - 3 pokoje. Nieruchomość znajduje się w Elblągu - przy ulicy Dworkowej w dzielnicy próchnik/krasny Las doskonale skomunikowanej z pozostałą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Parma

Parma,łódzkie

120 000 zł4 131 m² 29,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną-leśną, może być rekracyjna, położona w spokojnej i cichej okolicy-Parma, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 120000 pln. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrówki

Gdańsk,pomorskie

797 000 zł64 m² 12 453,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Ogłoszenie nie dla biur nieruchomości. Atuty: - zielona, cicha okolica - Dla rodziny z dziećmi - Pod inwestycje - Dogodna lokalizacja - Słoneczne / jasne - Funkcjonalne nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

409 812 zł57 m² 7 215 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeptów

Krzeptów,dolnośląskie

555 777 zł120 m² 4 631,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie! Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.