dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

554 245 zł55 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

owoczesne i wygodne mieszkanie 3 pokojowe z dwoma ogródkami Dokładne wymiary na rzucie - ostatnie zdjęcie ogłoszenia Zapewniamy darmową pomoc doradcy finansowego Bez: pcc Prowizji Ukrytych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czysta

Kobierzyce,dolnośląskie

899 000 zł123 m² 7 308,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 123 m , położony na działce o powierzchni 395 m , z ogrodem o powierzchni ponad 250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł56 m² 17 908,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji u zbiegu ul. Popiełuszki i ul Krasińskiego wchodzisz I mieszkasz! dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 999 zł80 m² 8 719,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,28 m , zlokalizowane na 3. piętrze 4-piętrowej kamienicy. Budynek jest w dobrym stanie technicznym, a w grudniu zaplanowano remont elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowa Wieś Kościerska

Nowa Wieś Kościerska,pomorskie

167 000 zł1 533 m² 108,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Nowej Wsi Kościerskiej - 1534 m i 1533 m Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Nowej Wsi Kościerskiej, idealne pod zabudowę jednorodzinną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Majdan

Majdan,mazowieckie

1 299 000 zł181 m² 7 176,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:726 m²

- zainteresowanych proszę O kontakt telefoniczny - Dom jest bardzo ustawny i zapewnia duże możliwości aranżacyjne. Wnętrza świeżo odmalowane na biało, jasne, nieumeblowane. Rolety we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Piła,wielkopolskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Działka W centrum miasta - ul. Staromiejska zabudowana budynkiem handlowo-usługowym wolnostojącym lokal bezczynszowy (dz. nr 215/6) powierzchnia działki 126 m 2 lokal o pow. ok. 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

329 000 zł93 m² 3 537,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedane! Stronom gratulujemy udanej transakcji! nowa niższa cena - 329.000ZŁ! DUŻE 4 POKOJOWE MIESZKANIE PRZY ULICY WARCISŁAWA IV. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 93 m2, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2. Krzyki ul Skwierzyńska , Świetna lokalizacja - okolice Sky Towera, uniwersytetu Ekonomicznego, aquaparku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kościuszki

Wałbrzych,dolnośląskie

275 000 zł82 m² 3 368 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal o powierzchni 81,65 m2 znajduje się na parterze budynku przy ulicy Kościuszki Lokal dostępny od zaraz. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

600 000 zł54 m² 11 090,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę, która może stać się Twoim nowym domem lub doskonałą inwestycją. Przejrzysty układ, atrakcyjna lokalizacja i wyjątkowe udogodnienia - wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

653 750 zł46 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Cena: 653 750 zł Powierzchnia: 45,72 m2 Pokoje: 2 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junacka

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł50 m² 8 785,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 50,08 mkw., usytuowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym - Wrocław Leśnica ul. Junacka. Nieruchomość składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

875 000 zł49 m² 17 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Rewelacyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji i cenie. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły z lat pięćdziesiątych na Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niwnica

Niwnica,opolskie

700 000 zł86 m² 8 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom Kompaktowy o powierzchni ok. 86 m2 domyślnie 3 pokojowy na działce o pow. 664 m2. Jest budynkiem parterowym wolnostojący na I etapie budowy Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

255 000 zł51 m² 5 009,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 Z balkonem możliwa zamiana na mniejsze mieszkanie M3 W wodzisławiu śl. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M4 położone w niskim bloku przy ulicy 26 Marca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Reda,pomorskie

378 590 zł45 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy nowoczesne mieszkania w spokojnej i zielonej części Redy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą mieszkań o wysokim standardzie deweloperskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Przyjazna

Rudka,lubelskie

120 000 zł1 769 m² 67,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działki w malowniczej miejscowości Rudka (na obrzeżach Chelma ). Lokalizacja: - 10min do centrum miasta Chełm - 5 min do centrum handlowego - 5 min do szkoly nr. 3 i 7 Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiązana

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł1 936 m² 671,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana Wawer Zerzeń. Lokalizacja Działka znajduje się w rejonie ulic Zwoleńskiej i Wiązanej. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Kształt I wymiary Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Czernichów

Czernichów,małopolskie

569 000 zł7 810 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dużą działkę 15 min. od Krakowa: wieś Czernichów gmina Koniusza, powiat Proszowicki. Powierzchnia: 78a Wymiary: 54m x 146m Przeznaczenie: - 32a mieszkaniowo-usługowe - 46a tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł29 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ustawna kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ulicy Marywilskiej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd. Łazienka z prysznicem, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Opole,opolskie

559 000 zł58 m² 9 593,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w Śródmieściu specjalnie dla Ciebie, znajduje się na I piętrze (II kondygnacja), w bloku zlokalizowane na niegdyś głównej ulicy Opola. Składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Stawowa

Konopiska,śląskie

1 850 000 zł835 m² 2 215,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania budynek Usługowo Handlowy w Konopiskach. Nieruchomość na skrzyżowaniu przy drodze wojewódzkiej dw907 z ul. Stawową Dystans 3,5 km do Autostrady A1, węzeł - A1 Częstochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czukty

Czukty,warmińsko-mazurskie

2 390 000 zł266 000 m² 8,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 26.60 ha, położone na Mazurach Garbatych w miejscowości Czukty, gmina Kowale Oleckie, powiat olecki. Gospodarstwo zabudowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

2 799 000 zł305 m² 9 177,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Komorów | Dworkowy dom z garażem dwustanowiskowym Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość w Komorowie, idealną dla osób ceniących przestrzeń, elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Manufaktura Nieruchomości prezentuję Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w atrakcyjnej dzielnicy Trzech Wieszczy w Częstochowie. Szczegóły oferty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Dopiewiec,wielkopolskie

680 000 zł71 m² 9 639,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż dwupoziomowy segment z ogródkiem i tarasem w Dopiewcu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu w zabudowie szeregowej, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

446 900 zł40 m² 11 172,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie na parterze w prestiżowej lokalizacji! Prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość, która znajduje się w nowoczesnym budynku z 2024 roku, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 15 Sierpnia

Sochaczew,mazowieckie

549 000 zł131 m² 4 184,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:991 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w Sochaczewie! Marzysz o swoim własnym domu? Oto idealna oferta dla Ciebie! Prezentujemy piętrowy dom, podpiwniczony, położony w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

647 777 zł32 m² 19 968,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrzeszów

Ostrzeszów,wielkopolskie

371 000 zł50 m² 7 449,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,80 m2 z balkonem na kameralnym osiedlu przy Al.Wolności. Dogodna lokalizacja i dojazd. Układ okien wschód-zachód. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rybne

Rybne,podkarpackie

134 620 zł1 077 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki na sprzedaż w malowniczej miejscowości Rybne, województwo podkarpackie Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu lub inwestycji w pięknej okolicy? Mamy coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Czerwonak,wielkopolskie

748 000 zł85 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Szukasz domu w wyjątkowej lokalizacji, otulonego zielenią, ale w bliskim sąsiedztwie miasta? Oferujemy urokliwy dom w Czerwonaku koło Poznania, położony na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Marki,mazowieckie

599 000 zł46 m² 12 965,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje w sercu Marek w otoczeniu zieleni Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Markach, ul. Słoneczna z pięknym widokiem na zieleń. Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czesława

Gliwice,śląskie

289 000 zł49 m² 5 903,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty nieruchomości: * Korzystne 2 piętro * Niskie koszty eksploatacyjne * Bez nakładów finansowych Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Błogosławionego Czesława w Gliwicach, na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bema

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł67 m² 14 168 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji w bardzo dobrej lokalizacji. Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

1 550 000 zł235 m² 6 595,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:570 m²

Doskonała lokalizacja - Gdańsk, przymorze - ul. Lęborska 8. Kameralne położenie w cichej, spokojnej otulinie domów jednorodzinnych oraz bliskości ścisłego Centrum Biznesowego Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

569 000 zł52 m² 10 919,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 52,11 m2, położone na 3 piętrze (winda) w bloku z 2009 r. na Osiedlu Nowy Horyzont " w Borkowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Luboń,wielkopolskie

242 637 zł26 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

# bez prowizji # stan deweloperski # gotowe do wejścia Z wykończeniem Zapraszam do zakupu kawalerki, w stanie deweloperskim, na którą nie trzeba czekać. Luboń to miasto, które cieszy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Kostrzyńska

Brzeźno,wielkopolskie

860 000 zł5 675 m² 151,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Nie pobieramy prowizji od klienta Kupujacego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 5675 m 2 położona w wsi Brzeźno w gminie Kostrzyn, województwo.