dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 999 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 999 ogłoszeń

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Budziwojskiej na Osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 064 m² 224,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1064 m2, położona w miejscowości Przyjaźń, gmina Żukowo. Działka ma wydane warunki zabudowy dom jednorodzinny z garażem. - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 650 000 zł150,24 m² 10 982,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:446 m²

Zestawienie pomieszczeń parter - pow. użytkowa Strefa dzienna 44.48 m WC 3.29 m Garderoba 3.40 m Garaż 17.21 m Spiżarnia 3.53 m Ogółem 71.91 m Zestawienie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 197 m² 57,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlano-rolna o powierzchni 56 arów (ok. 8 arów części budowlanej) zlokalizowana w miejscowości Szczodrkowice gm. Skała. Działka nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży dwunastu domów w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji, z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta. Działka każdego z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 010 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w sercu Hrubieszowa, przy ul. Ceglanej w cichej i spokojnej części miasta, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł124,50 m² 6 184,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon. Do sprzedaży budynek o pow. użytkowej 107 m 2 + garaż 17,08 m 2. Parter i piętro doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 550 m² 219,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż! Działka o powierzchni 4 550 m2 w kształcie trapezu w malowniczej miejscowości Bestwina ul. Bialska. Idealne miejsce dla osób spragnionych zieleni, przyjemnego klimatu, ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł66 m² 9 015,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:777 m²

Tylko u nas! Całoroczny dom w stylu kanadyjskim nad Zalewem Sulejowskim - Zarzęcin, 200 m od wody! Na sprzedaż wyjątkowy, całoroczny dom o powierzchni 66 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł73,43 m² 7 081,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja Szczecin Centrum, ul. bł. Królowej Jadwigi Bezpieczeństwo: wejście do klatki zabezpieczone domofonem, charakterystyka Powierzchnia mieszkania: 73,43 m Pomieszczenia dodatkowe: piwnica ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł796 m² 3 015,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Andrychowie o pow. 796 m2. Budynek 2 kondygnacyjny w dobrym stanie technicznym. Wszystkie media, zaplecze socjalne. Cena 2 400 000 zł. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 100 m² 28,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

*** przestronna działka na kolonii wsi*** okolice sokółki *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację ładnie położonej działki w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Sokolany.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł150 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna o pow. ok. 15 ha położona pod Kędzierzynem, w stronę Gliwic z planem zagospodarowania pod składy, magazyny, przemysł. Działka jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 000 zł72,89 m² 14 501,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc Na sprzedaż apartament o powierzchni 72,89 m2 wraz z dużym balkonem.Zlokalizowany na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

618 540 zł40,56 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł88 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Korzyści dla Ciebie: gotowy dom w stanie deweloperskim: oszczędzaj czas i unikaj stresu związanego z budową. Energooszczędność: pomp ciepła i ogrzewanie podłogowe dla niższych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł23 226 m² 3,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest działka rolna we wsi Wołowiec, 7 kilometrów od Golczewa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47 m² 9 361,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: sebastian Korkosz tel:   Opis lokalizacji: kamienica przy ul. Wschodniej. Bardzo blisko do deptaka przy Piotrkowskiej. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

450 000 zł450 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 205 m²

Dom w stanie surowym o powierzchni 450m2 na działce 1205m2 w Kaliszu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Rok budowy 2005. Ocieplony. Na etapie budowy można wykonać wszelkie zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł131,46 m² 9 888,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!. Klucze w biurze! Opiekun oferty :   Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 168 014 zł60 m² 19 467 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Odbiór W tym roku - zamieszkaj na mokotowie Proponowane mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na VII piętrze składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 21,8 m2 - dwóch sypialni 12,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Niwnice

Niwnice,dolnośląskie

299 000 zł211 m² 1 417,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny wraz z zabudowaniami.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 100 m² 75,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej przy rzece W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Śliwiczki w gminie Śliwice, około 4 km od Śliwic.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł145 m² 4 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 276 m²

W ofercie sprzedaży dom w dobrej lokalizacji w miejscowości Dobiegniew w województwie lubuskim. Dom posadowiony na działce w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 000 zł3 306 m² 1 951 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Szanowny kliencie, położenie: opole, ul. Budowlanych. Oznaczenie w ewidencji gruntów: działka numer 1383, miasto Opole, powierzchnia 0,8128 ha. Działka zabudowana piętrowym budynkiem biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł110 m² 13 127,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Doskonała lokalizacja ok Grota Roweckiego polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych dom W zabudowie szeregowej pow. 109 M2, działka 136 m2dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 695 000 zł15 500 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna (wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

584 120 zł68,72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Rzgowskiej , na osiedlu tuż obok "centrum Zdrowia Matki Polki." Posiada powierzchnię 68,72m2 i położone jest na czwartym ( ostatnim ) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

322 000 zł28,26 m² 11 394,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta sprzedaży gotowego, nowego mieszkania w stanie deweloperskim. Zakup bez podatku pcc i bez dodatkowych prowizji! Mieszkanie o pow. 28,26 m2 w bardzo kompaktowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł170 m² 7 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny Segment Dwupoziomowy - 4,5 ara ogrodu - Modlniczka Prezentujemy wyjątkową inwestycję w Modlniczce, zaledwie 5 minut od granicy Krakowa. To propozycja dla osób, które szukają komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł460 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny zlokalizowany w sercu krakowskiej Nowej Huty (os. Tysiąclecia), obejmujący działki nr 65/2, 65/3 oraz 42 (obręb 5). Jest to gotowy produkt deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Masz dosyć miasta i planujesz to zmienić - przeczytaj tą ofertę, może Cię zainspiruje! widokowa działka w samym centrum pięknych wzgórz masywu Dylewskiego, w cenie małego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

99 100 zł583 m² 169,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona zaledwie 100 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora. Nieruchomość znajduje się w terenie zabudowanym, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

300 100 zł50 m² 6 002 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m, położone na pierwszym piętrze kamienicy z 1930 roku, zlokalizowanej w okolicach centrum. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,36 m² 5 371,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 46,36 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum Nowej Soli przy ulicy Zjednoczenia. Oferowana nieruchomość idealnie nadaję.

Szczegóły ogłoszenia

120 480 zł1 004 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***działki juchnowiec dolny**świetne pod inwestycję*** Zapraszamy państwa na prezentację działek budowlanych o powierzchniach od 1004m2 do 1698m2 w miejscowości Juchnowiec Kościelny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 323 zł53,59 m² 11 649,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieszkaniowa w której zostało tylko 6 mieszkań objętych ceną promocyjną. Rabat dotyczy ceny mieszkania, ceny miejsca postojowego oraz rabat w cenie smart home. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł110 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Dębogórze - Wybudowanie, na granicy administracyjnej z miejscowością Rumia. Duży metraż nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł45,68 m² 6 764,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Krośnie przy ulicy Lewakowskiego. Mieszkanie ma 45,68 m2 powierzchni użytkowej oraz własną piwnicę o powierzchni 6 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł86,90 m² 3 095,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Sobieszów. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze kameralnej kamienicy.