dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 065 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 065 ogłoszeń

670 000 zł106 m² 6 320,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Mint Property ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal biurowo usługowy o metrażu 106 m2 znajdujący się na parterze na Zabłociu w Krakowie przy ulicy Dekerta.W jego skład wchodzi:4.

Szczegóły ogłoszenia

1 355 000 zł131 m² 10 343,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Atrakcyjny segment środkowy 131 m z ogródkiem i garażem Grodzisk Mazowiecki Komfortowy segment środkowy o powierzchni 131 m , z garażem w bryle budynku oraz działką ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł131,05 m² 9 149,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe 131,05 m (ok. 154 m po podłodze), o wysokim standardzie wykończenia, z prywatnym, w pełni zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł132 m² 3 098,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej. W celu prezentacji lokalu właściciel prosi o kontakt z agencją nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży lokal użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł8 100 m² 154,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania wyjątkowa działka położona ok 500 metrów od plaży nad jeziorem Mucharskim. Nieruchomość o nieregularnym kształcie ma powierzchnię ponad 80 arów. Szerokość nieruchomości ok 70.

Szczegóły ogłoszenia

140 850 zł939 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 939-952m2 do zabudowy pod Lasem! Warunki Zabudowy w trakcie! Oferta sprzedaży działek pod lasem, o powierzchniach 939-952m2 zlokalizowanych w zacisznej części miejscowości Czepino.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł9 700 m² 20,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny kompleks pięciu działek położonych w miejscowości Krościenko, w bezpośrednim sąsiedztwie Ustrzyk Dolnych, w sercu Bieszczad. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł4 482 m² 49,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna z możliwością zabudowy mieszkaniowej - Bielawy obręb Sokółki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej działki - 4482 m2 -położonej w Bielawach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

180 000 zł169 m² 1 065,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:980 m²

Biuro Nieruchomości jwg z przyjemnością prezentuje komfortowy dom parterowy o nowoczesnej architekturze, zlokalizowany w Chełmży przy ul. Buczek. Nieruchomość o powierzchni 136.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 680 zł48,30 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecamy atrakcyjne, niskoczynszowe mieszkania o wysokim standardzie deweloperskim w doskonałej lokalizacji Leszna, blisko lasu! Jest to I etap budowy Osiedla Ostoi Przylesie. W pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł342 m² 5 409,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura Franczewska Nieruchomości. Dom parterowy z poddaszem użytkowym z 2024 roku. Położony na działce o pow. 1070 m , w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana przy Ul. Saletyńskiej Rzeszowie. Jedna z nielicznych ofert w tej okolicy - zaledwie 6 km od Rzeszowskiego rynku. Działka płaska, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

800 124 zł89,50 m² 8 939,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 4 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na parterze z ogródkiem. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 794 m² 125,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 27,94a , położona w miejscowości Targowisko, gmina Kłaj, w dobrze skomunikowanej i dynamicznie rozwijającej się okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł150 m² 5 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - gospodarstwo o powierzchni 4,5 ha wraz z klimatycznym domem i stodołą położone w Łękawicy, gmina Stryszów. Zagospodarowanie Około 88 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł116 m² 12 060,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom pod Złotem - Beskid Śląski agencyjnej! Zobacz video, wirtualny spacer, rzuty! Gotowy dom do odbioru! Dom pod Złotem to gotowy do odbioru całoroczny dom jednorodzinny z bali, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł216 m² 8 657,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 460 m²

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Tuszynie, w otoczeniu sosnowych lasów, które zapewniają doskonałe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

641 600 zł1 604 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 16,04 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 83m. Nieruchomość zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

548 995 zł43,62 m² 12 585,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty :   Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

150 300 zł1 503 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na spokój- działka w Brudzowie k.Morawicy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1503m , o numerze ewidencyjnym 304/14, położona.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł55,14 m² 11 697,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Na sprzedaż lokal użytkowy - Poznań, ul. Krakowska Polecam do sprzedaży funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł761 m² 458,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania rewelacyjnie położona 7,61 arowa działka w miejscowości Wrząsowice, gm. Świątniki Górne. Działka jest przeznaczona w mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej D.7MU.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł170 m² 1 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Lubomyśl - stary dom na sprzedaż z dużą działką Działka 19 arów zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni zabudowy 170 m2 i szopą 11 m2. Działka nachylona w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 003 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W chybiu - frelichów Ulica targowa dogodne wymiary malownicza okolica Powierzchnia: 2003 m2 Odległości od miejscowości: skoczów - ok. 16 km jastrzębie zdrój - ok. 20 km żory -.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł26,70 m² 23 033,71 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Śródmieście Północne - ul. Przechodnia - 26.7m2 / Balkon / Ochrona / Winda / Parking ze szlabanem WE SPEAK ENGLISH Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł117,90 m² 21 204,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Apartament Z garażem W miasteczku wilanów. 4 pokoje/118 mkw położony na 2 piętrze budynku. Wejście przez przestronny hall 15,2 mkw z dużą szafą wnękową z przesuwnymi drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł42 m² 21 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2-pokojowy salon i sypialnia na południe, w drugiej linii zabudowy od ulicy, 3 piętro. Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł200 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:46 000 m²

Przedmiotem sprzedaży jest gospodarstwo rolne o powierzchni 4,6 ha. Jest to rozwinięty i dochodowy biznes - plantacja borówki amerykańskiej. Krzewy borówki są 6-7 letnie, a więc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

318 900 zł29,90 m² 10 665,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł240 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:296 m²

Do kupienia nieruchomość z możliwością prowadzenia własnej działalności w bardzo dobrej lokalizacji, idealny dla inwestorów pod najem np. kwatery pracownicze lub sklep z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł44,95 m² 12 013,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe z tarasem, ogrodem przydomowym i stanowiskiem postojowym w budynku, położone przy ul. Goleniowskiej. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, po.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 000 zł62 m² 27 854,84 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedaż I Dwa pokoje I Wola I Grzybowska 61 I Platinum Towers I 20 piętro Na sprzedaż apartament o powierzchni 63 m , położony na 20 piętrze wieży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł153,50 m² 2 599,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:612 m²

Dom na sprzedaż do wykończenia kiszkowo pow. gnieźnieński (20 min do Gniezna) Firma Przyjazne kredyty&nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł170 m² 4 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

Przedstawiam na sprzedaż wolnostojący dom w Kiekrzu (poznańska część Kiekrza) w atrakcyjnej lokalizacji przy spokojnej, ślepej uliczce, blisko jeziora. Dom o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 814 m² 106,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 2814 m2, z własną linią brzegową Jeziora Dudeckiego, położona w miejscowości Dudki, gmina Świętajno, powiat olecki. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł152,60 m² 3 211,01 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne mieszkanie w spokojnej okolicy ok. 152,60 m2 kilka minut od Namysłowa. Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 152,6m2. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 842 zł59,12 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Osiedle na Wzgórzu Miechów Wygoda, komfort i inwestycja na pokolenia Osiedle na Wzgórzu to wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa położona na malowniczym wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 850 m² 286,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 869 m²

Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 1 477,50 m 2 z budynkiem technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom do sprzedaży w Krynicy Zdrój cena do negocjacji Dom aktualnie użytkowany jako pensjonat. Lokalizacja zaledwie 600 m do centrum Krynicy. - 6 apartamentów 2 pokojowych, - 1 apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Ełk,warmińsko-mazurskie

390 000 zł55,90 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,9 m , zlokalizowane na 2. piętrze w budynku przy ul. Grota Roweckiego w Ełku. Lokal składa się z:dwóch sypialni,salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 800 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana