dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 001 ogłoszeń

540 000 zł59,06 m² 9 143,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne i przestronne M4 o powierzchni prawie 60m2 znajdujące się na trzecim piętrze nowoczesnego, kameralnego bloku z cegły na Szwederowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł955 m² 82,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z wz - 9,55 ar, krasnystaw, ul. Jabłonkowa (nr 199/20) Cena: 79 000 do negocjacji Szukasz miejsca pod budowę domu, które łączy spokój natury z bliskością miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł34 m² 15 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ciche mieszkanie 2-pokojowe, 34m2, 2 piętro w bloku z końca lat 60-tych. Mieszkanie zlokalizowane w cichej okolicy w Śródmieściu Wrocławia przy zadrzewionej uliczce. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 962 400 zł892 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym - białystok, obręb mickiewicza Działka inwestycyjna zlokalizowana na os. Mickiewicza w Białymstoku. Polecamy Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 804 zł42 m² 12 019,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż klasyczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na II piętrze w budynku z windą. Mieszkanie ma duży salon o powierzchni 23m2, ustawną sypialnie 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42 m² 14 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w prestiżowej i kameralnej inwestycji Kamienica Park przy ul. Powstańców Śląskich w Rzeszowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł800 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość w nadmorskim kurorcie Łeba, w powiecie lęborskim, w województwie pomorskim. Nieruchomość o powierzchni 800m2 oddalona od morza około 600m oraz od jeziora Sarbsko.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 247 m² 104,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W kronowie w gminie Ryn w pobliżu jeziora Dejguny 20 km od Giżycka Działka położona jest w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscu cichym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł383,60 m² 4 950,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:15 700 m²

Wyjątkowa rezydencja z linią brzegową Drwęcy niezwykła nieruchomość, która łączy w sobie elegancję, przestrzeń, naturę oraz ogromny potencjał inwestycyjny. To jedna z nielicznych.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 999 zł4 755 m² 1 261,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:842 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości komercyjnej kompleksu produkcyjno-magazynowego z częścią biurową i zapleczem socjalnym, o łącznej powierzchni użytkowej ok.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł125 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Oferta po umowie przedwstępnej! Lokalizacja: ul. Bukowa, os. Powiatowa, zamość, woj. lubelskie Nieruchomość położona na osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu przedszkola, szkoły, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę zabudowaną budynkiem mieszkalnym do kapitalnego remontu położoną w Chmielnie, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł3 300 m² 39,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano-rolna W cichej okolicy Na sprzedaż oferujemy działkę budowlano-rolną o powierzchni 33 arów, zlokalizowaną w miejscowości Borzęta (gm. Myślenice). Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł201,76 m² 7 385,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 496 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom z dużą działką w Strzyżowie. To klimatyczne i czarujące miejsce daje poczucie komfortu i spokoju. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł175,70 m² 28 451,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 255 m²

House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży rodzinnej posiadłości obejmującej działkę o łącznej powierzchni 1,1255 ha, na której znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

182 710 zł1 661 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 1661 m z aktualnymi warunkami zabudowy Maciejowice cisza, przestrzeń, blisko centrum Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1661 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł100 m² 2 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

NA sprzedaż - oferta na wyłączność Lokalizacja: wola Lubecka (gm. Ryglice, pow. tarnowski, woj. małopolskie) Na sprzedaż drewniany dom na fundamencie murowanym o powierzchni ok. 100 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł244,87 m² 9 188,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 453 m²

Serdecznie zapraszam do nieruchomości stanowiącej oazę ciszy i spokoju, idealną dla osób kochających przyrodę, naturę a jednocześnie z szybkim i dobrym dojazdem do miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

246 600 zł1 233 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1233 m2, położona w spokojnej i zielonej części Koszalina przy ul. Podmiejskiej. Teren zlokalizowany jest zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,96 m² 9 984,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem ul. Srebrzyńska, łódź Polesie Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,9 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50,33 m² 4 371,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na zabytkowym osiedlu robotniczym Kolonia Staszica będącym jednym z najbardziej urokliwych osiedli na Śląsku, porównywalnym z katowickim Nikiszowcem.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł130 m² 3 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Brak prowizji od kupującego Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z 1967 roku, o powierzchni użytkowej ok. 130 m , położony na dużej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

221 000 zł565 m² 391,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż widokowa działka budowlan0-rolna o powierzchni 565 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł44,91 m² 14 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach. Zakończenie budowy III.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56,97 m² 13 147,27 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Położone w zacisznej części Białołęki, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 494 m² 595,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie, w dzielnicy Raków, o powierzchni 1494 m2. Działka : nieregularny kształt, o pow. 1494 m2.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł851 m² 6 933 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Blisko skm, 10 miejsc parkingowych, możliwość rozbudowy, budynek usługowo mieszkaniowy. Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

110 950 zł1 585 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kompleksu działek budowlanych położonych w urokliwej miejscowości Potok, w powiecie krośnieńskim. To wyjątkowa okazja dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł149 m² 7 376 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Inwestycja w atrakcyjnym rejonie! Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 150 m2, posadowiony na kształtnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł968 m² 134,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Niekładź przyległa do granicy administracyjnej miasta Gryfice. Do sprzedaży 4 działki obok siebie o pow. 968m2 każda (działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł12 100 m² 172,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka idealna dla dewelopera! Działka w Rzeszowie znajdująca się w samym centrum dawnego Budziwoja. Dojazd do nieruchomości drogą miejską bardzo dobrze utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł500 m² 1 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:85 776 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą niesamowitej nieruchomości położonej w Drzązgowie gmina Kostrzyn Wlkp. Pałac w Drzązgowie to posiadłość pochodząca z lat 30 XIX w. wraz.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł36,29 m² 23 119,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * kupujący nie płaci pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,29 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 335 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Bieruniu Nowym 1335 m pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł324,70 m² 4 924,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:518 m²

  Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną nieruchomość - wyjątkowy dom wolnostojący, w pożądanej lokalizacji, na osiedlu Pietrasze. Dzielnica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł440,07 m² 7 044,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 783 m²

Parterowy, wolnostojący dom który łączy w sobie nowoczesny design inteligentne technologie i luksusowy komfort życia. To nieruchomość w której każdy detal ma znaczenie - od 125.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł11 035 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki rolno-budowlane Lokalizacja: jutrzyna, gmina Wiązów, powiat: strzeliński woj. dolnośląskie. Powierzchnia: 11.035 m (wymiary: ok 70 x 164 m) podzielona na 9 mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł51,60 m² 12 403,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż: nowoczesny z 2023r , dwupoziomowy apartament przy ul. Malczewskiego Centrum Szczecina. Przestronny, dwupoziomowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł110 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:571 m²

Mały zgrabny domek położony przy jednej z głównych ulic Świeradowa. Działka w mpzp przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną lub usługi nieuciążliwe. Zabudowa do trzech kondygnacji. Jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160,45 m² 7 167,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w miejscowości Kątna o pow. użytkowej 131,85 składa się z 5 pokoi 2 łazienek, wiatrołapu, korytarza, kuchni, kotłowni oraz ogrodu i garażu w bryle nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Siedlisko z duszą wśród pól i lasów Szukasz miejsca, w którym zwalnia czas, a poranki pachną lasem i mokrą ziemią po deszczu? To siedlisko daje dokładnie to: spokój.