dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

1 999 990 zł118,30 m² 16 906,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wykończony i wyposażony apartament o powierzchni 118,3 m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku z 2020 roku na ogrodzonym osiedlu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 31,17 m , położone na 3. piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału pod wynajem. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 W świetnej lokalizacji - wolne od zaraz! Mam przyjemność zaoferować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 , mieszczące się na pierwszym piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł59,50 m² 10 420,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59.5m2. Lokal położony jest na parterze trzypiętrowego bloku z 1993 roku. Układ pomieszczeń: - salon (18.3m2) - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Idealna nieruchomość inwestycyjna. 100m do tramwaju. 2 km do Uniwersytetu Ekonomicznego. Bardzo ładne, duże, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł93,80 m² 18 113,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,8 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy o charakterystycznej, gdyńskiej architekturze modernistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł500 m² 2 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To gotowy fundament pod dochodowy biznes w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji na Kaszubach! Chmielno 150 m od jeziora działka 4535 m . Idealne miejsce na bazę: pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

367 200 zł36,74 m² 9 994,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po pracy i od razu czujesz spokój: cicha okolica, drzewa za oknem i dużo dziennego światła w środku. To miejsce idealne na start dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,86 m² 16 193,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrium spa sarbinowo | narożny słoneczny apartament Wypoczynek nad morzem przez cały rok! Twój apartament w Atrium Spa Sarbinowo czeka właśnie na Ciebie - zaledwie 50 m od plaży. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł156 m² 8 012,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Opis Dom w ścisłym centrum Żyrardowa, położony w spokojnej okolicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Przystanek autobusowy 1 min, dworzec kolejowy 5 min, targowisko miejskie 4min.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł1 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicze tereny na Kaszubach, bliskość lasu jest tu niewątpliwym atutem. Piękna okolica, sielskie widoki. Zapraszam na osobistą prezentację, teren nie jest ogrodzony, w każdej chwili można.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł1 172 m² 998,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Białołęka Oferujemy świetnie położoną działkę. Kupujący nie ponosi kosztów prowizji - prowizja 0% Działka z dużą perspektywą inwestycyjną. Szczegóły do omówienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł268 m² 5 932,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący położony na skraju Tanowa w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek z 2003 roku (pierwszy właściciel) o powierzchni całkowitej 268 m2 (pow. użytkowa ok.190 m2), usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł60,86 m² 2 448,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

*** Kameralne mieszkanie z działką *** Ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia i jeszcze trochę więcej! Położone w ładnym, cichym otoczeniu, w kameralnym budynku, daje.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł5 681 m² 880,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecam państwu działkę pod zabudowę wielorodzinną W ignatkach, obręb księżyno kolonia Działka inwestycyjna o powierzchni 5681m2. Działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,89 m² 13 309,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Skoroszewskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 78,89m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Mysłowicach - Stara Wesoła. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w zielonej i spokojnej części Mysłowic -.

Szczegóły ogłoszenia

1 678 000 zł67 m² 25 044,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1941

Nowoczesny apartament z balkonem, krowodrza english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje nowoczesny apartament z balkonem w dzielnicy Krowodrza. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł30 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż urokliwe siedlisko położone w miejscowości Dębówka , zaledwie kilka kilometrów od Konstancina. Nieruchomość o powierzchni około 3 ha stanowi doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

658 350 zł43,89 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na parterze o pow. 43,89 m2 z tarasem i ogrodem o pow. 36,34 m2. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie trzech parków oraz posiada bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 600 zł210 m² 5 655,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 438 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący w Lesznie w dzielnicy Zatorze, położony na dużej działce o powierzchni 1 438 m2. Powierzchnia użytkowa - 210 m2. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł42,87 m² 17 261,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Piękny, 2 pokojowy apartament (pow. 42,87 m2) z narożnym, przestronnym tarasem o powierzchni 25.21 m2. Nieruchomość usytuowana w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 266 m²

Do kupienia budynek w trakcie budowy położony w miejscowości Grzechynia (miejscowość w gminie Maków Podhalański między Suchą Beskidzką a Zawoją). Działka słoneczna (stok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Gdów

Gdów,małopolskie

599 000 zł75 m² 7 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu natury - blisko Gdowa - Klęczana | 599 000 zł Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można zwolnić tempo i odpocząć od codzienności? Ta nieruchomość w Klęczanie.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł11 300 m² 28,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o pow.11300mkw połozona w gm.Miękina, w miejscowości Głoska. Szerokośc działki:40 m,pozwala na wydzielenie drogi wewnętrznej i podział na mniejsze działki. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł43 m² 20 813,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy Służewiec to lokalizacja, która łączy wygodę miejskiego życia z bardzo dobrą komunikacją. Bliskość Galerii Mokotów, centrum biznesowego oraz szybki dojazd do metra sprawiają, że to.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 005 m² 547,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1005m2, mieszcząca się przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł51,13 m² 5 280,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż posiadamy 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem, położone na 8. piętrze w bloku z windą. To świetna propozycja stworzona dla osób, które szukają nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Eleganckie, w pełni wykończone dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy stacji metra Ks. Janusza. Składające się z: jasnego salonu; widnej kuchni; kameralnej sypialni; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 710 zł106,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jeśli interesują Państwa inne metraże, proszę o kontakt chętnie przedstawię dostępne opcje. Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł46,81 m² 12 176,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,81m2 znajdujące się na VI piętrze w bloku/plombie z windą przy ul.Komuny Paryskiej. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł2 181 m² 132,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Polecam Państwu piękną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł94 m² 9 244,68 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 94 m , położona w Lesznie przy ul. Ruszczyca 15 (działka nr 273/8), stanowiąca lokal w zabudowie bliźniaczej z udziałem w gruncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł162 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Kościuki, gmina Choroszcz Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 162 m , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Kościuki (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Bilcza,świętokrzyskie

364 000 zł1 251 m² 290,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1.251 m , położoną przy ul. Bazaltowej w Bilczy, w gminie Morawica, powiat kielecki. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł300 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom 60m2 piętrowy, budowany od podstaw w 2021r, z suporeksu, bardzo solidne fundamenty, ocieplony, na działce rod Irys w Ciechocinku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 880 zł60,88 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł37,80 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

NA sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe W centrum Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,80m2, położone na I piętrze w bloku, piła, ul. Spacerowa 14 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł531 m² 630,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nie objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale z wydanymi warunkami zabudowy (wz). Aktualnie wz dla budynku handlowo/usługowego z częścią magazynową.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł6 316 m² 71,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję dużą działkę pod zabudowę mieszkaniową i usługową w obrębie miasta Wałbrzycha. Teren o wielkości 6300 m2, w kształcie prostokąta, lekko nachylony,.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł49,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta sprzedaży mieszkań - ul. Grochowska 353, warszawa - bez prowizji Na sprzedaż oferujemy mieszkanie 3 - pokojowe. w zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej przy ul. Grochowskiej 353,.