dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61 m2 , położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł15 063 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dużą działkę budowlaną w Radnicy 9 km od Krosna Odrz. Działka posiada warunki zabudowy uwzględniające budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Pierwotnie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł221 m² 4 523,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:837 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z zabudowaniami z roku 1979. Złotoryja jak wskazują zapiski historyczne - to najstarsze miasto w Polsce. Pod koniec XII wieku osiedlili się tu.

Szczegóły ogłoszenia

466 070 zł24,53 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - 1 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni ponad 24,53 m znajdujące się w samym centrum Krakowa - niedaleko Bulwarów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł53,70 m² 8 100,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł180 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 343 m²

Nieruchomość położona przy ulicy Podleśnej, na granicy z Magdalenką. Działka zabudowana domem prywatnym oraz magazynem i warsztatem samochodowym. Magazyn i warsztat z aktywnymi.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji! Działka o powierzchni ok. 1000m2, do wyboru - w kształcie prostokątu (27m x 37m) lub kwadratu (30m x 33m). Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

62 600 zł1 252 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kolejne 6 działek budowlanych na osiedlu 17km od Olsztyna! Marzysz o własnym domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta? Teraz masz okazję spełnić swoje marzenia!.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł115 m² 1 095,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość Z potencjałem - spokój, przestrzeń I możliowści adaptacji! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci uciec od zgiełku miasta, zamieszkać w otoczeniu przyrody lub rozwinąć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 732 zł36,28 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego Dwupokojowe mieszkanie na III piętrze budynku w trakcie realizacji na Botaniku. Salon z aneksem kuchennym o pow. 20,79m2 z wyjściem na balkon. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

582 610 zł2 842 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł10 522 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w wyjątkowym miejscu, w samym sercu Puszczy Białowieskiej, białowieży w sąsiedztwie ulicy Browskiej. Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 900 zł200 m² 10 999,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Oferuję na sprzedaż przestronny, zadbany dom o powierzchni całkowitej 200,70 m2. Dom położony jest na działce o powierzchni 865 m w spokojnej części Brwinowa w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 564 zł42,44 m² 15 399,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Płaszowa. Kraków Płaszów Termin oddania inwestycji: IV kw 2025 r. Inwestycja: nowoczesny kilkuetapowy projekt składający się z 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł3 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Milanówek - Polesie atrakcyjna działka na sprzedaż. Działka położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na pograniczu z Owczarnią, w pobliżu Podkowy Leśnej. Działka o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł49,50 m² 6 263 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Świetna alternatywa do zamieszkania, do wynajmu lub pod inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m , położone w spokojnej części osiedla Dolnośląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 865 000 zł216 m² 8 634,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom | Bliźniak | 156 m | ogródek | garaż | ul. Kobierzyńska Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 156 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 041 zł36,19 m² 14 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabryczna Kraków | Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy | Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,10 m² 13 679,06 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, komfort codziennego życia i potencjał inwestycyjny? Ta nieruchomość w gdyńskim Redłowie może spełnić wszystkie te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł120 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:781 m²

Dom wolnostojący 120 m kw. stan surowy na działce 781 m kw. w m Barycz Nowa gmina i powiat Zwoleń. Dom: -powierzchnia 120 m kw. -na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł62,70 m² 7 001,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu gotowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 62,7 m z balkonem i loggią usytuowane na 1 piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł318 m² 1 194,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek restauracyjno-hotelowy położony w Boguchwałowicach, nad Zalewem Przeczyckim (do tafli wody 50m - teren niezalewowy ). Nieruchomość składa się z dwóch działek (1 - na której.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 117 m² 196,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładnie położone działki pod zabudowę o pow. 1117m2 i 1861m2 otoczone samosiejkami sosen usytuowane w bliskim sąsiedztwie lasu w miejscowości wierzyce Gmina Łubowo. Obszar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł95,67 m² 7 316,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:697 m²

Nowoczesny dom deweloperski w malowniczej okolicy 0% - i podatku pcc Do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim o pow. 95,67 m2, zlokalizowany na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł55,23 m² 8 310,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż położone Łebie, jednej z najpopularniejszych miejscowości nadmorskich w Polsce. Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno jako mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję do kupienia duży dom z ogrodem o powierzchni 5000 m2. Dom usytuowany pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Błoniem. Bardzo dobra lokalizacja, do przystanku autobusowego 150 m, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł200 m² 47 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Inwestycja Z historią I potencjałem. Przejmij kultową Restaurację Brzeska w Brzegu. Działająca od 1997 roku to ponad 28 lat nieprzerwanej tradycji i wieloletnie zaufanie lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł111 m² 6 837,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Przedsprzedaż wyjątkowa oferta cenowa! Tylko teraz, w ramach przedsprzedaży, moduł numer 6 dostępny jest w promocyjnej cenie! Szukasz miejsca, w którym poczujesz się naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł83 m² 5 903,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama Oferta sprzedaży mieszkania w okolicach Liceum Żeromskiego Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

110 075 zł1 295 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości Oddział Bolesławiec oferuje na sprzedaż trzy działki budowlane nr 252/2, 252/3, 252/4 położone w malowniczej miejscowości Suszki, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 000 zł55 m² 9 745,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Domowo Invest ma zaszczyt zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , Wadowice, osiedle Nad Skarpą. Tylko w naszym biurze Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,12 m² 17 189,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Twoje miejsce nad morzem pełne atrakcji! Szukasz apartamentu nad morzem, który będzie idealnym miejscem zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł160 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:318 m²

*Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam dom jednorodzinny zlokalizowany przy ul. Spółdzielczej w Janowcu Wielkopolskim. Jest to lokalizacja bliska oraz dobrze zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

577 891 zł1 606 m² 359,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana 1606 m2 - Szczytniki | mpzp Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1606 m2, położona w miejscowości Szczytniki (gmina Kórnik, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 549 m² 129,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana, kębłowo Nowowiejskie /k. Lęborka. Teren nieobjęty mpzp. Działka w trakcie wydawania wz Działka o powierzchni 1549m2 położona jest zaledwie 6 km od Lęborka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł91,85 m² 5 650,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania w Jaśminowa Park nad samym Jeziorem Sławskim! bez prowizji!zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowe miejsce blisko natury! Jaśminowa Park w Sławie to nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

448 500 zł60 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania, w którym to Ty zdecydujesz o jego aranżacji? Masz wizję i szukasz czystego płótna z niesamowitym widokiem? To oferta dla inwestora lub rodziny, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł225 m² 4 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Są nieruchomości, które oferują tylko miejsce do mieszkania. Są też takie, które dają możliwości. Ten przestronny dom jednorodzinny położony w miejscowości Bystra Podhalańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 149 000 zł3 181 m² 675,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z rozpoczętą budową 14 segmentów. Inwestycja Osiedle Boczna to planowany kompleks 14 budynków w zabudowie szeregowej. Budynki w inwestycji Osiedle Boczna.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł69,40 m² 20 172,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż unikalne, 3-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska - przy ul. Warzywniczej, na terenie Starego Miasta. Nieruchomość znajduje się w klimatycznej kamienicy z 1926.