dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

680 000 zł57 m² 11 929,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Loftowy lokal z charakterem 41 m na dole + ok. 16 m antresoli Mieszkanie położone na zamkniętym i strzeżonym Osiedlu Grafitowym, tuż przy stacji pkp/skm Pruszków. Idealne dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

122 850 zł1 755 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Moszowice, działka budowlana 17,55 a, sprzedam, 122 850 zł Na sprzedaż działka budowlana na nowo powstającym osiedlu, w Moszowicach w gminie Kotla. Działki położone w pobliżu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł47,76 m² 8 898,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, pierwsze piętro i widok na zieleń. Przedstawiamy mieszkanie na łódzkiej Górnej (osiedle Kurak) - w cichej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 500 zł81,70 m² 9 051,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta na wyłączność! bez prowizji dla kupującego! bez pcc! lokalizacja Inwestycja zlokalizowana w Piekarach, gmina Liszki, na przeciwko Klasztoru w Tyńcu. Apartamenty z rewelacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł310 m² 2 580,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:542 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Radomiu, przy zbiegu ulic Żakowickiej i Skarbowej. Jest to działka zabudowana dwoma budynkami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł82 m² 8 158,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zmęczeni szukaniem mieszkania w poznańskich blokowiskach? Szukacie nowoczesnej przestrzeni gotowej do wejścia, bez czynszu administracyjnego, bez sąsiadów tupiących nad głową, za to.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł3 276 m² 482,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa nieruchomość Z ogromnym potencjałem inwestycyjnym - sobolewo, gm. Grabówka Nieruchomość oferuje szeroki wachlarz możliwości inwestycyjnych - od komfortowego domu z funkcją.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 000 zł50,50 m² 21 485,15 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie usytuowane na strzeżonym osiedlu. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz inwestorów. Lokalizacja ta harmonijnie łączy kameralną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł145 m² 10 337,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Najważniejsze atuty: komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej w Pierwoszynie powierzchnia domu: 145 m (użytkowa 140 m ), działka 374 m funkcjonalny układ pomieszczeń idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł205 977 m² 5,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duża działka leśna pokryta zróżnicowanym drzewostanem o składzie gatunkowym 3so2md2bk2db1kl,Lp i inne biocenotyki (skład drzewostanu stanowi 30% sosna, 20% modrzew, 20% buk, 20% dąb, 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Koło,wielkopolskie

480 000 zł250 m² 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:722 m²

Nieruchomość znajduje się w samym centrum Koła, w otoczeniu historycznej zabudowy i lokalnych punktów usługowych. Bliskość sklepów, urzędów oraz rynku sprawia, że to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

257 400 zł1 287 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w miejscowości Mrozy, w gminie Puszcza Mariańska. Ładna, ustawna działka o powierzchni 1287 m2 i wymiarach ok 27m szer. x 48m dł. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł10 000 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka z własnym stawem i bezpośrednim dostępem do rzeki Stara Tuja w malowniczej części Żuław. Działka rolna o pow. 1ha położona nad dopływem Szkarpawy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł765 m² 601,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od strony kupującej, zapewniamy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 765 m2 położoną w Serocku.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł106 m² 8 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

NA sprzedaż wykończony dom W zabudowie szeregowej - dąbrowa pompa ciepła | ogrzewanie podłogowe | 2 miejsca postojowe | ogródek | zamknięte osiedle Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 849 m² 1 189,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

mamy przyjemność zaprezentować przepiękną działkę z małym, klimatycznym domkiem letniskowym w sercu prestiżowej Magdalenki lokalizacja: nieruchomość położona jest w Magdalence-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

258 489 zł26,11 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w inwestycji Nowy Świat 4 w Lublinie - doskonałe zarówno dla osób szukających komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów nastawionych na stabilny.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Trio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 161 m , położony w miejscowości Borek Stary, na dużej działce o powierzchni aż 44 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

553 303 zł112,46 m² 4 920 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej w Strzyżowie, przy ul. Podgórze. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł38 m² 16 553 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna nieruchomość na sprzedaż położona w cenionej i znanej dzielnicy Sopotu- kamienny Potok. Mieszkanie o powierzchni ok. 38 m2 położone na II piętrze w budynku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 501 zł52,47 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Apartamenty w Kameralnej Zabudowie. Mieszkania na parterze lub pierwszym piętrze 52,47 m Marzysz o mieszkaniu w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł75 m² 3 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej części Wyczechowa, 15 minut do Kartuz, na Kaszubach. Lokal znajduje się w kameralnym budynku wielorodzinnym wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł1 100 m² 335 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Opiekun Oferty: marta Woźniczka-Opuchlik   Działka w Śliwicach. Komunikacja z miastem autobusem podmiejskim. Działka budowlana! Urokliwa okolica, z dala od zgiełku miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł57 m² 9 298,25 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przestronne mieszkanie 57 mkw z widokiem na park - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 942 zł42,60 m² 15 022,11 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 533 m² 260,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość: przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1533 m2 (nr ewid 404/1 i 262/23) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (gmina Szemud, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł44,74 m² 5 341,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł74 m² 3 782,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-4 o powierzchni 74,09 m2, położone na 4 piętrze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość idealna dla rodzin oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł214 m² 4 901,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą piętrowego domu z dodatkowym budynkiem przeznaczonym pod działalność biurowo-usługową, położonego w dzielnicy Piaski. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 667 505 zł158,81 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 158,81 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł130 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym położona przy ul. Chojnickiej w Starogardzie.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł938 m² 197,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pisarzowice działka budowlana ok. ul Szafirowej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 938 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, w pobliżu lasu. To.