dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

127 000 zł975 m² 130,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają: działka rolna Nowe Dąbie, gmina Łabiszyn Powierzchnia: 975 m (wymiary: 22 m x 44 m) Cena: 86 zł/m cena promocyjna, ograniczona czasowo do momentu sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Rzeszów, ul. Dąbrowskiego Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,54 m , usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł80 m² 14 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia lub remontu o powierzchni 79,7 m2 - idealne do własnej aranżacji. Ustawne i przestronne pomieszczenia dają wiele możliwości zagospodarowania. Dzień otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 042 m² 191 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży położona w Świerklańcu przy ulicy Polnej działka budowlana. Aktualne przeznaczenie działki w mpzp: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa zagrodowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł320 m² 6 556,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom w zabudowie bliźniaczej. Architekt, który go zaprojektował został uhonorowany prestiżową nagrodą w Szwecji, co potwierdza jego wyjątkowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 240 zł60,48 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy o pow. 60,48 m2 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku przy ul. Nowy Świat 4 w Śródmieściu. Układ pomieszczeń: - główna sala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dobki

Dobki,warmińsko-mazurskie

830 000 zł4 967 m² 167,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim. Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej: prąd wzdłuż działki.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,30 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! 3 pokojowe mieszkanie 47,3M - błonie! atuty: - przestronne 47,5m! - ustawny rozkład pokoi! - ogromny potencjał aranżacyjny! - piwnica! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Ełk,warmińsko-mazurskie

610 000 zł86,66 m² 7 039 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż prestiżowy lokal użytkowy o powierzchni 86,66 m2, usytuowany w sercu Ełku przy ulicy Armii Krajowej, jednej z najbardziej ruchliwych ulic handlowych w mieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł3 400 m² 114,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| w sprzedaży oferta działki położonej w Koloni Raków, gm. Moszczenica. Bezpośrednio przy drodze 716 Koluszki - Piotrków. W pobliżu S8. Działka objęta planem miejscowym - usługi.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kluczowe informacje powierzchnia: 1000 m lokalizacja: zacharzowice cena: 180 000 zł (ok. 180 zł/m ) przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej!.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł232 m² 10 771,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji w regionie w miejscowości Zagórze, gmina Wolin, bezpośrednio nad wodami Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360,07 m² 2 749,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:486 m²

Na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia idealny pod wynajem pracowniczy Oferuję na sprzedaż 4-lokalowy dom w trakcie remontu i wykończenia, który stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł995 m² 211,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Suszcu Prezentuję do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni około 995 m 2 zlokalizowaną w Suszcu okolice Gwarusia, przepiękna okolica domów.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł170 m² 3 029,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:31 000 m²

Nieruchomość W beskidzie niskim w gminie gdzie powstaje kompleks basenów rekreacyjnych geotermalnych i bliskiej odległości stoków narciarskich Prezentowana nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

124 190 zł12 419 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Zabrzu przy Al. J. Nowaka-Jeziorańskiego o łącznej powierzchni 12419 m , w skład których wchodzą działki 921/150, 920/146, 922/186, 923/187, 924/188,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł156,90 m² 2 421,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:24 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzedaż dom z oddzielnym budynkiem gospodarczym (warsztatem) w miejscowości Dobieszyn, gm. Jedlicz e (woj. podkarpackie).

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Pępowo,wielkopolskie

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Nowa cena. Funkcjonalny I przestronny dom Z potencjałem w miejscowości pępowo (powiat gostyński); prężnie rozwijająca się gmina z dobrze utrzymaną infrastrukturą i łatwą.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Połczyn Zdrój, jedno z najbardziej popularnych polskich uzdrowisk. Świetna baza balneologiczna, rehabilitacyjna, wyjątkowy mikroklimat, historia, park zdrojowy, małe sympatyczne miasteczko. Skoro.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł1 000 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu hal magazynowych w Zgierzu Obiekt składa się Hali składających się z 2 pomieszczeń magazynowych.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł45 m² 17 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Rakietników budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z: - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 000 zł67,47 m² 9 989,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twój azyl na 4. piętrze - słońce, przestrzeń i standard, który zachwyca Szukasz miejsca, które jest czymś więcej niż tylko metrażem ? Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł4 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

40 ar działka z wydanymi warunkami zabudowy przy ul. Potokowej. W sprzedaży działka budowlana o pow. 40 ar. Działka płaska w kształcie prostokąta. Media: kanalizacja- na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł3 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, odlesiona działka budowlana o powierzchni 3000m2 położona w południowej części Milanówka z pozwoleniem na budowę i projektem domu. W cenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

640 360 zł128 m² 5 002,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przestronny dom z potencjałem w Łowiczu - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż oferuje dom jednorodzinny położony w spokojnej części Łowicza, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł3 356 m² 187,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana- 3356 m - Suszec Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3356 m , zlokalizowana w Suszcu, w spokojnej okolicy z luźną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł2 050 m² 1 702,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora - wawer/ anin/ kajki , centrum anina - działka budowlana / inwestycyjna - idealna dla dewelopera - mpzp wolnostojący / bliźniak / małe domy mieszkalne do 4 mieszkań , Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Słoneczne mieszkanie blisko natury i centrum miasta z doskonałą komunikacją. Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem miasto z bliskością natury? Ta oferta to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł390 m² 4 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Rezydencja z potencjałem inwestycyjnym | 330 m | 7 100 m działki | Wieniec Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają przestrzeni, prywatności i realnego potencjału.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Budynek mieszkalny z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej w centrum Makowa Mazowieckiego. Na posesji jest parterowy dom z cegły składa się z trzech izb, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł10 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Iwiny, grunt o powierzchni ok. 1 ha, położony w rejonie ul. Lipowej, w północnej części Iwin. W aktualnym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł88 m² 5 659,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:880 m²

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna I dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż dom wolnostojący na pograniczu Przyłęk i Olimpina oraz Nowego Dąbia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:648 m²

Do sprzedaży inwestycyjna działka wraz z kamienicą w uroczym miejscu w dzielnicy Dziesiąta. Kamienica z początku XX w. Nie ma nadzoru konserwatora. Na tą część dzielnicy nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł129,70 m² 8 404,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 848 m²

Radwanice, powiat Polkowicki, dom jednorodzinny, powierzchnia użytkowa 129,70 m2, działka 18 ar, sprzedam 1 090 000,00 zł. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, komfortowy i energooszczędny,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł44,90 m² 9 777,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sympatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone na ivp. w niskim bloku na os. Piaski (ul. Wołodyjowskiego). Mieszkanie dwustronne, osobne wejścia do wszystkich pomieszczeń. W cenie zostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 780 zł63,72 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł147,20 m² 67,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dot. Viiigup 71/19, ogłoszenie O sprzedaży Z wolnej ręki nieruchomości Syndyk masy upadłości sprzeda "z wolnej ręki : 1. udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie działki, położone w przytulnej miejscowości Imno gmina Goleniów, o powierzchniach: 1) 1471 m2 - 70 zł/m2 2) 1000 m2 - 70 zł/m2 3) 1000 m2 - 70 zł/m2 4) 1000 m2 - 70 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 249 zł28,34 m² 16 628,41 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub pod inwestycję! Zadzwoń: adam (również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m happy to assist you in English. Najważniejsze atuty.