dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

89 900 zł947 m² 94,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka budowlana z widokiem na pola i jezioro - na sprzedaż. Lokalizacja: myślibórz ulica Łużycka Opis Nieruchomości: oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł58,28 m² 8 733,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestrzeni, komfortu i niezależności, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do centrum? Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż bezczynszowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ulicy Roweckiego w Śremie - idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń w pełni dopasowaną do.

Szczegóły ogłoszenia

2 957 000 zł396 m² 7 467,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Dom wolnostojący w Jakubowicach Konińskich, gm. Niemce na działce 1224m2. Część dzienna/ parter: - korytarz - pomieszczenie gospodarcze z wejściem do garażu - sypialnia z łazienką -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 795 zł82,85 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:51 m²

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł350 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klimatyczna działka rod z domkiem | Człuchów, ul. Koszalińska Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna o powierzchni 350 m , położona na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych im.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł36,65 m² 10 886,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Kawalerka | 36,65 m | Konstantynów | bezczynszowe | miejsce postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,65 m , położone w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 428 471 zł144,29 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,29 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

166 280 zł4 157 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielone, rekreacyjne tereny 20 km od Płocka. Atrakcyjna cena. Na sprzedaż grunt przeznaczony w mpzp pod tereny zabudowy letniskowej. Możliwość podziału nawet na 4 oddzielne działki Białobrzegi to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 000 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż piękna działka budowlana z mediami zlokalizowana w miejscowości Budy Zaklasztorne, gm. Puszcza Mariańska, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie. Działka w klimacie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł68,80 m² 7 252,91 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Szczecina, przy ul. Paska. Budynek z 1992 roku, mieszkanie położone na 5 piętrze, bez windy. Powierzchnia 68,8 m2. Mieszkania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł74 m² 7 270,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na pierwszym piętrze urokliwej, zadbanej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej w Bolesławcu znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m , które zachwyca przestrzenią,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł71,30 m² 4 137,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu mieszkanie na 2 piętrze w Gubina przy ulicy Wyspiańskiego Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki przedpokoju oraz dwóch dużych pokoi gdzie jeden ma powierzchnię 19 m.kw. ,.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł41,10 m² 2 725,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w Bytomiu przy ul. Kopalnianej 4/2. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 500 m² 103,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 zlokalizowaną w miejscowości Gralewo/gmina Santok. - cena: 175 000,00 zł - Powierzchnia działki: 15000 m2 - Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 925 000 zł332,50 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:4 570 m²

Wyjątkowo urokliwe, działające i dochodowe gospodarstwo agroturystyczne na sprzedaż! Cena do rozmów! Lokalizacja: stare Monasterzysko to wieś leżąca w gminie Młynary. Należy do.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł1 022,01 m² 830,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy Państwu na sprzedaż zabudowaną nieruchomość gruntową w miejscowości Bucz, gm. Przemęt, powiat wolsztyński. Opis lokalizacji: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

329 780 zł1 499 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Mielenko, gm. Mielno, ok. 800 m od morza (w linii prostej); najbliższe otoczenie to domy i domki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł36,77 m² 12 632,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2- pok mieszkanie położone w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc najatrakcyjniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł31,81 m² 12 228,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum miasta o powierzchni około 32m2 z ładnym widokim na miasto i morze. Składajaca się z: - pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 391 900 zł76,21 m² 18 264,01 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Brak podatku pcc Wyjątkowy apartament z widokiem na panoramę Krakowa 76.21 m komfortowej przestrzeni przy ul. Mogilskiej, w dzielnicy Prądnik Czerwony, tuż przy granicy ze Śródmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

436 000 zł116,55 m² 3 740,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 116,55m2 przy ulicy Bydgoskiej. Mieszkanie zostało podzielone na dwa oddzielne lokale (na jednej księdze wieczystej), jest.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł19,43 m² 21 873,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Inwestycyjna perła W centrum | Ogrzewanie Miejskie | 800m do pkp | Cisza i Design Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz kompaktowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

Dom z garażem

Zalasewo,wielkopolskie

1 280 000 zł133,43 m² 9 593,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dzień Otwarty 16 maja (sobota) godz. 11:00 Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej godziny spotkania. Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł210 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 255 m²

Oferuję Państwu dom z ogromnym potencjałem położony w kameralnej, cichej części Siewierza. Wysoki parter: ganek, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia. Piętro: 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł140 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowoczesny, energooszczędny dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni ok. 140m2 posadowiony na działce 850m2 Lokalizacja sprawia, że do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 922 330 zł100,77 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Budynek A Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 100,77 m w prestiżowej inwestycji, położonej w dzielnicy Zaspa-Rozstaje, na granicy centrum Gdańska i Parku Millenium. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł152 m² 15 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

dla Biura! Brak podatku pcc przy zakupie pierwszej nieruchomości. Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Serdecznie zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł2 172 m² 501,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy zaledwie 400 m od Rynku. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki nr 2785 o powierzchni 1679 m oraz prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Góry Lubiańskie,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 488 m² 67,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1488 m2, nr 83/19 wraz z udziałem w drodze nr 83/18 położona w miejscowości Góry Łubiańskie, gmina Grunwald, tuż obok historycznego miejsca jakimi są pola bitwy.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł50,40 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Bądźmy szczerzy: większość mieszkań do wprowadzenia i tak kończy się remontem, bo rzadko kto lubi cudze płytki w łazience. Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie (50,4 m ) na Osiedlu Na.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł76,61 m² 10 951,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Świetna lokalizacja. Nowoczesny apartamentowiec, bez pcc. Przestronne i funkcjonalne czteropokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Piasta. Mieszkanie położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł160 m² 5 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:147 m²

Tylko W ldk Nieruchomości Komfortowy dom wolnostojący w centrum Słubic - 160 m | 5 pokoi | garaż | gaz nowa cena: 829 000 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 869 000 zł Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł166,80 m² 14 982,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży są dwa wyjątkowe apartamenty położone w samym centrum Poronina, przy ul. Piłsudzkiego 14a. Lokale mieszczą się w kompleksie należącym do dawnego Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł1 620 m² 3 086,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:22 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży Luksusowa rezydencja w Rąbieniu ab | 3320 m powierzchni | 2,2 ha działki | Niepowtarzalna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 563 987 zł67,42 m² 23 197,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Unikalna, kameralna inwestycja położona w Sopocie na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, składająca się z 6 budynków z niską 3 piętrową zabudową. Mieszkańcy mają do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 270 zł63,45 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł111,82 m² 6 429,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rewelacyjna lokalizacja - poznań szczepankowo jedna Z znajbardziej pożadanych lokalizacji W poznaniu Szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej części Poznania? Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł15,50 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej. Nieruchomość jest zamykana drewnianą bramą garażową w Bydgoszczy w dzielnicy Wyżyny. Wielkość garażu to około.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51 m² 6 450,98 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie 51 m2 położone na 7 piętrze w bloku 10 - piętrowym przy ulicy Armii Krajowej. Zapraszam na prezentację Cena do negocjacji! mieszkanie gotowe do zamieszkania bez żadnego.