dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 499 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 499 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaworzno

Jaworzno,śląskie

799 000 zł4 244 m² 188,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twoja inwestycja - nie czekaj! zaprojektuj domy W zabudowie bliźniaczej budynki usługowe miejsca parkingowe Ofertą są działki uzbrojone, częściowo zabudowane budynkiem mieszkalnym i pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Małogoskie,świętokrzyskie

590 000 zł24 740 m² 23,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z prywatnym lasem o łącznej powierzchni 2,4740 ha z drewnianym domkiem letniskowym - Małogoskie, gmina Strawczyn, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

476 470 zł53 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Żukowo

Żukowo,pomorskie

420 000 zł1 184 m² 354,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1182 m2 w Rębiechowie przy ul. Słonecznej. Teren posiada dostęp do drogi publicznej. Nieruchomość usytuowana jest na skraju obszaru zabudowanego od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Legionowo,mazowieckie

508 000 zł53 m² 9 603,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1980 roku zlokalizowane w centrum Legionowa przy ul. Stefana Czarnieckiego. Blok zadbany, świeżo wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł53 m² 9 867,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko U nas Oferujemy jasne i komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m zlokalizowane w dogodnej okolicy. Oddalona o 1 km obwodnica oraz o 2 km autostrada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości w Inowrocławiu - Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Osiedle Piastowskie, ul. Długa, inowrocław Powierzchnia: 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

169 000 zł3 001 m² 56,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nowy kompleks wyjątkowo pięknych 12 działek budowlanych położonych w Olecku - Osiedle Arkadia. Działki wydzielone są z jedynego w regionie ogrodu botanicznego. Zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogatki

Żary,lubuskie

395 000 zł52 m² 7 538,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestor artur mikołajczyk Kupujący nie ponosi opłat pcc przy zakupie, tj. 7580zł. Mieszkanie w budowie położone na parterze w bloku 14-lokalowym przy ul. Bogatki w Żarach o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Lutry,warmińsko-mazurskie

159 000 zł5 000 m² 31,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka w Lutrze z wydanymi warunkami zabudowy - Twój wymarzony dom czeka na realizację! Szukasz idealnej działki, gdzie natura i wygoda życia codziennego idą w parze? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pruszcz Gdański,pomorskie

450 000 zł34 m² 13 274,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie w Pruszczu Gdańskim. Nieruchomość znajduje się w bloku o niskiej zabudowie na parterze. Lokal o powierzchni 33,90 m2 z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Warszawa,mazowieckie

749 990 zł67 m² 11 210,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4go na zielonym osiedlu przy ulicy Manteuffla na Warszawskim Gocławiu. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warsa i Sawy

Domaniew,mazowieckie

414 000 zł900 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam działkę budowlaną 900 m 2, nr ew 88/10 w miejscowości Domaniew, w gminie Brwinów, w powiecie pruszkowskim. Działka stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jachtowa

Luboń,wielkopolskie

475 000 zł51 m² 9 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego budynku z 2012 roku w Luboniu przy ul. Jachtowej. Mieszkanie jest położone na osiedlu Warta Park przy przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

790 000 zł125 m² 6 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Łunawska

Chełmno,kujawsko-pomorskie

5 620 490 zł8 376 m² 671,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:28 012 m²

S yndyk masy upadłości stal-met Spółka z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Chełmnie ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Chełmnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Leśne Zacisze

Puławy,lubelskie

755 000 zł1 237 m² 610,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji. Działka ma dostęp do mediów: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Tak jak nazwa ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Budziszów Wielki,dolnośląskie

239 000 zł68 m² 3 520,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie + garaż w Budziszowie Wielkim! Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania znajdującego się w Budziszowie Wielkim, gm. Wądroże Wielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maleckiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł31 m² 20 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Posiadamy na sprzedaż kawalerkę w świetnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie składa się z: pokoju-22m2 Kuchnia-6m2 Łazienki-3m2 Do mieszkania przynależy piwnica. Piętro 2 z 10 Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Matejki

Janowice Wielkie,dolnośląskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną w Janowicach Wielkich Działka o powierzchni 1500m2 z dojazdem od ulicy Matejki. Działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Łysiec,śląskie

536 000 zł132 m² 4 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Ema Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży parterowego domu w miejscowości Łysiec (gmina Starcza, powiat częstochowski). To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janówek

Janówek,mazowieckie

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 869 m²

Do sprzedania duża dobrze zaprojektowana i utrzymana posiadłość składająca się z działki o powierzchni 5000 m2, komfortowego domu mieszkalnego, dwóch budynków gospodarczych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Horyszów-Nowa Kolonia,lubelskie

900 000 zł142 m² 6 338,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 059 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Domu w Horyszów-Kolonia, 17 km od Zamościa Na sprzedaż umeblowany parterowy dom o powierzchni 145 m z możliwością adaptacji poddasza, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ogromny dom w Józefowie - 350 m na 900 m działki! Marzysz o przestronnym domu dla siebie i swojej rodziny? Ta nieruchomość daje nieograniczone możliwości aranżacyjne! * Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mała

Warszawa,mazowieckie

885 600 zł90 m² 9 840 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty tel. Lokal usługowy o powierzchni 90 m2 w doskonałej lokalizacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość to lokal usługowy w stanie deweloperskim. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarosławska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł32 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,5 m zlokalizowane przy spokojnej, zielonej ul. Jarosławskiej - idealna propozycja dla osób szukających lokalu z potencjałem aranżacyjnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sosnowiec,śląskie

729 000 zł168 m² 4 339,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

ani pcc! Zakup od Właściciela. Na sprzedaż największy dom nr 6 w zabudowie bliźniaczej w zielonej części Sosnowca. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Stalowej w Sosnowcu. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 13 972,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,10 m2, przy ul. Sołtana 4, na trzecim parterze w 8 piętrowym budynku z 1982 roku, z dużą loggią. Układ mieszkania: - salon, - i pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł27 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna i słoneczna kawalerka w Poznaniu na Łazarzu, przy ul. Lodowej. Mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieści się na trzecim piętrze zadbanego i ocieplonego budynku z cegły. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dąbrówka Kościelna

Dąbrówka Kościelna,wielkopolskie

110 000 zł1 140 m² 96,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

0%prowizji/działka bud. 1159m2/puszcza zielonka/mpzp/media: prąd,woda Ogłoszenie dotyczy działki nr 40/23. Z przyjemnością prezentuje Państwu piękną dużą działkę o powierzchni 1159 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

799 000 zł50 m² 15 916,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzy o metrażu 50,2 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Ruczaj, przy ul. Piltza. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kielce

Kielce,świętokrzyskie

819 000 zł65 m² 12 678 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m2 zlokalizowane na terenie nowoczesnego osiedla Bella Vista. Mieszkanie wykończone pod klucz, w standardzie premium. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

749 000 zł40 m² 18 493,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Płaszów, przy ul. Przewóz 34e (nowa inwestycja oddana do użytku w 2022 roku). Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 610 000 zł175 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom- 1/2 Bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 175 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 700 m2. Rozkład Pomieszczeń : parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

1 168 000 zł65 m² 18 010,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciche, funkcjonalne, mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 64,85 m2 na ul. Zakrzewskiej na Dolnym Mokotowie. Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł48 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, na sprzedaż pieknie zaprojektowane 2 - pokojowe mieszkanie do odświeżenia ścian bez mebli, wyposażone w urządzenia agd. Znajduje się w niskim nowoczesnym 2 -piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Spichrzowa

Głogów,dolnośląskie

700 000 zł602 m² 1 162,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości - działka o łącznej powierzchni 1465m2 zabudowana kompleksem magazynów handlowo-usługowych położonych przy ulicy Spichrzowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Miłoszyce

Miłoszyce,dolnośląskie

470 000 zł49 m² 9 527,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! bezczynszowe mieszkania Z ogrodem! Gorąco polecam mieszkanie położone w Miłoszycach Lokal składa się z: 1.Korytarz 9,43m2 2.Łazienka 4,08m2 3. Kuchnia 5,91m2 4. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Podstawowe informacje: lokal po generalnym remoncie w 2020 roku,.