dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 849 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 849 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa, ul. Bronowska

Warszawa,mazowieckie

1 460 000 zł115 m² 12 697,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:197 m²

Mam dziś zaszczyt przedstawić państwu i zaprosić do zapoznania się z nową kameralną inwestycją w Warszawie na ulicy Bronowskiej. Prezentowana inwestycja obejmuje 3 budynki mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łańcut,podkarpackie

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości Markowa ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł49 m² 23 732,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu, przy ul. Kopernika, na tyłach Nowego Światu, w sąsiedztwie ulicy Foksal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podchorążych

Łódź,łódzkie

839 000 zł95 m² 8 832 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Kameralna inwestycja z niezapomnianymi widokami, składa się z 12 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Lokalizacja: łódź Polesie ul. Podchorążych osiedle Złotno Widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł77 m² 5 448,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w niskim budynku na Osiedlu Piaski przy ulicy Gen.Dowbora-Muśnickiego. Na powierzchnię mieszkania 76,90 m2 składają się: -Duży, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

2 340 000 zł342 m² 6 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Oferta na wyłączność - 0% Na sprzedaż wyjątkowy dom na wzniesieniu w miejscowości Borówki, zaledwie 15 km od Alei Rejtana w Rzeszowie. To idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł70 m² 18 690,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny apartament 69,5 m - Twoje wymarzone miejsce na Mokotowie! Marzysz o przestronnym, jasnym i nowoczesnym wnętrzu w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy? Ten apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 726 951 zł93 m² 18 543,40 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Piękny apartament na sprzedaż - 93 m komfortu i przestrzeni Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 93 m . To przestronne mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Olsztyn

Olsztyn,śląskie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuki

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł52 m² 9 326,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,43 m , położone w ścisłym centrum Szczecina przy ul. Edmunda Bałuki, tuż obok galerii handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Kładno

Kładno,zachodniopomorskie

190 000 zł999 m² 190,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania świetna działka pod zabudowę jednorodzinną. Świetna działka w spokojnej okolicy, o powierzchni 999 m.kw położona w odległości 1.5 km w linii prostej od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 625 000 zł284 m² 5 717 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi z garażem Na sprzedaż oferuję przestronny dom wolnostojący, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podjazd

Sopot,pomorskie

895 000 zł57 m² 15 748,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Sopotu | ul. Podjazd | 56,83 m | Zabytkowa kamienica z windą Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,83 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyblokowa

Ruda Śląska,śląskie

229 000 zł36 m² 6 289 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 36,41 m2 od zaraz. Lokal znajduje się w Rudzie Śląskiej dzielnica Halemba. Dwa pokoje z osobną kuchnią, przedpokojem oraz łazienką z wc na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Centralna

Krościenko Wyżne,podkarpackie

219 000 zł95 m² 2 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:896 m²

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż parterowy, murowany dom jednorodzinny w miejscowości Pustyny przy ul. Centralnej (gmina Krościenko Wyżne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olimpijska

Grójec,mazowieckie

1 500 000 zł264 m² 5 673,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom przy ul. Olimpijskiej w Grójcu, który stanowi idealne połączenie funkcjonalności, przestrzeni i doskonałej lokalizacji. Dom wolnostojący | 154,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bazaltowa

Piekary Śląskie,śląskie

610 000 zł109 m² 5 596,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Tylko U nas! Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (środkowy) o powierzchni użytkowej ok.109m2 zlokalizowany na działce o pow. 263m2 położony w Piekarach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Częstochowa,śląskie

165 000 zł34 m² 4 853 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje na Rakowie prezentuje;Aleja Nieruchomości lokalizacja;Częstochowa,Raków,Aleja Pokoju opis nieruchomości Lokal 37m2 mieści się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku i pierwotnie był to pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Zielona Góra,lubuskie

226 162 zł38 m² 5 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe do remontu - idealne dla inwestora! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 38 m położone w świetnej lokalizacji - przy ul. Podgórnej w Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włościańska

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł31 m² 9 193,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Szczecin, pomorzany, kawalerka, III piętro, niski budynek, spółdzielczo-własnościowe. Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,94 m2, spółdzielcze własnościowe, 1 pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

491 725 zł55 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m , znajdujące się na parterze w niskim, czteropiętrowym bloku przy ul. Staroniwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bielowicza

Świątniki Górne,małopolskie

749 000 zł112 m² 6 696,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyrafinowane mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji Świątnik Górnych przy ul. Franciszka Bielowicza 57e/2 ani podatku pcc! inmonte to elegancka, nowoczesna inwestycja wybudowana przez aks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Dąbrowa-Dzięciel

Dąbrowa-Dzięciel,podlaskie

1 300 000 zł23 000 m² 56,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam lub wynajmę działki z zabudowaniami i stajnią o powierzchni 23000m2 Działka położona przy drodze Wysokie Mazowieckie - Czyżew Na działce znajdują się zabudowania : Hala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

309 000 zł105 m² 2 942,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: malowniczo położona działka - z oczkiem wodnym i domem do rozbudowylokalizacja: zbrosławice, powiat tarnogórski Powierzchnia działki: 800 m Cena: 309 000 pln Media: energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Przyjazna

Czarna Łąka,zachodniopomorskie

165 000 zł1 481 m² 111,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Przedmiotem oferty jest działka o pow. 1482 m2 położona w Czarnej Łące przy ul. Przyjaznej - 700 m do plaży przy Jeziorze Dąbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

B1-M14 Zakup bezpośrednio od dewelopera! Promocja! Nie płacisz pcc 2%, nie płacisz prowizji Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie 38,9 m2 na Ruczaju rejon ul. Bunscha W kameralnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jarosza

Ropczyce,podkarpackie

168 000 zł125 m² 1 347,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Nieruchomości w Ropczycach Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od około 8 arów do około 13 arów, zlokalizowane w Roczycach przy Księdza Jana Jarosza. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Macierzanki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

950 000 zł122 m² 7 767,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Północ Nieruchomości ma do zaoferowania Państwu domu przy ulicy Macierzanki 26 w Olsztynie, położony na prestiżowym osiedlu Redykajny w Olsztynie, w otoczeniu 5 jezior i lasów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosynierów

Marki,mazowieckie

430 000 zł43 m² 10 046,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

W skład mieszkania wchodzi niewielki przedpokój z dwoma szafami wnękowymi, kuchnia, łazienka ( kuchnia i łazienka po około 5m2 każde) i pokój ze skosami (około 30m2, w planach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świątnicka

Mogilany,małopolskie

786 470 zł91 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Victoria Estate prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem w Mogilanach. Nieruchomość: dwukondygnacyjny dom z ogrodem o powierzchni 91,45 m2 mieści się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opole

Opole,opolskie

1 045 000 zł144 m² 7 277,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

? nowoczesny Dom Wolnostojący z 2009 roku - 2 min od Opola! ? Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny z XXI wieku, położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł37 m² 13 619,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, rozkładowego i funkcjonalnego mieszkania, dostępnego od zaraz. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej Woli, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

429 000 zł31 m² 14 005,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

1- pokojowy apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! " Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Zadzwoń teraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł46 m² 11 208,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowa oferta: 2-pokojowe mieszkanie z duszą w sercu Krzyków (boczna ul. Hallera). Zamieszkaj w jednej z najbardziej urokliwych części Wrocławia! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

580 000 zł57 m² 10 193,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2024 roku! Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Sikorskiego w Zielonej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

259 999 zł29 m² 8 965,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę w Zielonej Górze Cena: 259 999 zł | Powierzchnia: 28,7 m Posiadam na sprzedaż kawalerkę w Zielonej Górze. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Józefów,mazowieckie

1 850 000 zł160 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 6-pokojowy dom jednorodzinny zlokalizowany w podwarszawskim Józefowie. Przedmiotowy, nowy budynek, położony jest na foremnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bytom,śląskie

358 000 zł74 m² 4 818,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1873

Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowe mieszkanie w eklektycznej kamienicy, przy pięknie odnowionej ulicy Dworcowej w Bytomiu. Ta wyjątkowa kamienica w śródmieściu Bytomia to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wałbrzych,dolnośląskie

287 000 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Wałbrzycha przy ulicy Młynarskiej. Na jego powierzchnię 41m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnowska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł53 m² 9 866,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 52,60 m2 + ogród ok. 30 m2 zlokalizowane w nowej, kameralnej inwestycji tuż obok centrum miasta przy ul. Tarnowskiej w Rzeszowie. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Składowa

Sosnowiec,śląskie

187 000 zł26 m² 7 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam bez pośredników, ogłoszenie prywatne bez dodatkowych prowizji. Sprzedam prywatnie mieszkanie znajdujące się przy ul. Składowej 12 w Sosnowcu. Powierzchnia 26m2 + 2m2 piwnica, 3 piętro.