dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 874 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 874 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoene-Wrońskiego

Częstochowa,śląskie

320 000 zł97 m² 3 309,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Częstochowa, trzech Wieszczów, 3 mieszkania na sprzedaż. Oferujemy do sprzedaży trzy mieszkania położone w Częstochowie przy ul. Hoene-Wrońskiego w dzielnicy Trzech Wieszczów: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 17 332,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Marzysz o mieszkaniu z duszą w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy? Ta oferta to idealne połączenie przedwojennej architektury z doskonałą lokalizacją! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

854 000 zł58 m² 14 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, o powierzchni 57,93 m2 znajdujące się w inwestycji Park Leśny Bronowice przy ulicy Starego Dębu, dzielnica Bronowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Żyrardów,mazowieckie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , przy ulicy Filipa de Girarda w Żyrardowie. Opis mieszkania: zapraszamy do przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kajetany

Kajetany,mazowieckie

2 084 840 zł5 951 m² 350,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana w Kajetanach, blisko zjazdu z trasy S8, o łącznej powierzchni 5951 m2. Przeznaczenie w mpzp to mu i up. Powierzchnia mu 1822 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

569 000 zł61 m² 9 291,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania na osiedlu Bartodzieje Małe w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze sześciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o pow.50m2 położone na IV piętrze. Nowa cena i jeszcze ponegocjujemy! Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni,łazienki i wc. Loggia z widokiem na wolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 852 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wincentego o powierzchni 37,54 m2., Targówek Brodno, METRO, niski czynsz. Mieszkanie na pewno wymaga odświeżenia, czy też liftingu, ale ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

249 000 zł36 m² 6 994,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem 249 tys. Czynsz do spółdzielni tylko 380 zł - z za liczką na C.O. oraz funduszem remontowym Mieszkanie jasne i słoneczne, gotowe do zamieszkania : na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł46 m² 15 802,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji z bogatą infrastrukturą! Podstawowe informacje: mieszkanie o powierzchni 45,5 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koziełka

Knurów,śląskie

185 000 zł55 m² 3 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy , położone w cichej ustronnej części Knurowa. W sąsiedztwie apteka, tereny rekreacyjne(park, pola, las, jezioro),szpital, szkoła, sklepy paczkomat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

249 000 zł49 m² 5 090,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam zadbane mieszkanie w zielonej i cichej uliczce Nowego Miasta. Nieruchomość składa się z: 2 pokoje , duża kuchnia z jadalnią, łazienka. Mieszkanie z o grzewaniem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Mostowa

Reda,pomorskie

299 000 zł1 181 m² 253 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w doskonałej lokalizacji, blisko centrum Redy! działka: o powierzchni 1181 m2 znajduje się przy ul. Mostowej w Redzie (moście Błota). Ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 799 000 zł94 m² 29 913,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament świeżo wykończony w wysokim standardzie. Apartament posiadający wiele zalet: -wysoki standard wykończenia, wszystko nowe -bardzo funkcjonalny układ -ładny widok (przestrzeń za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucznicza

Szczecin,zachodniopomorskie

500 000 zł51 m² 9 803,92 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie 50,8 m | Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

348 880 zł45 m² 7 735,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w centrum Poznania, które łączy wygodę codziennego życia, świetną lokalizację i potencjał inwestycyjny? LM11 przy ul. Piekary 25 to idealna przestrzeń do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Janów

Janów,mazowieckie

126 480 zł1 581 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jdk Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 266/20 o powierzchni 1 581 m2, położoną w miejscowości Janów, gmina Młodzieszyn, woj. mazowieckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Fabianki

Fabianki,kujawsko-pomorskie

127 500 zł1 700 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: działka znajduje się w malowniczej okolicy. Okolica jest cicha i spokojna, stanowiąc idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii z naturą oraz bliskością miasta. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

628 000 zł53 m² 11 805 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

649 000 zł1 550 m² 418,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Szczęsnym Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks, powierzchnia terenu 1550m2 w kształcie prostokąta. Teren równy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Do Studzienki

Gdańsk,pomorskie

559 000 zł42 m² 13 215,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu w sercu Gdańska Wrzeszcza! Lokalizacja: gdańsk, wrzeszcz, ul. Do Studzienki Powierzchnia użytkowa: 42,3 m (po podłodze ok. 50 m ) Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 099 900 zł201 m² 10 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż : Nowoczesny dom ok.201 m w spokojnej części Milanówka, bez podatku PCC! Mamy przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom o powierzchni 201 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Motycz

Motycz,lubelskie

119 000 zł3 000 m² 39,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam na sprzedaż cztery atrakcyjne działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy położone w malowniczej miejscowości Motycz, w gminie Konopnica, zaledwie kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 000 zł2 625 m² 990,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjna działka o pow. 2625 m2 w Gdyni - Wielki Kack. Cicha i spokojna okolica blisko lasu, a jednocześnie centrum miasta. Działka pod budownictwo jedno i wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierusza-Kowalskiego

Suwałki,podlaskie

279 000 zł35 m² 7 896,97 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Jasne, ciepłe i przestronne mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane o powierzchni 35,33m kwadratowego, usytuowane na 10 piętrze przy ulicy Kowalskiego, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Błonie

Brzeg,opolskie

1 636 250 zł2 750 m² 595 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny, w doskonałej lokalizacji pod zabudowę wielorodzinną. Teren spełnia warunki lex deweloper , co umożliwia realizację inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Południowa

Bębło,małopolskie

380 000 zł1 329 m² 285,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najładniejsza działka budowlana w Bęble, gmina Wielka Wieś. Nr Dz. 491/10. Widokowa, w ustronnej i cichej okolicy. Najczystsze powietrze w powiecie krakowskim. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lasoki

Żory,śląskie

499 000 zł62 m² 7 992,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatni apartament w tej konfiguracji! Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu sprzedaży nowoczesnych apartamentów dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoroszów

Skoroszów,dolnośląskie

520 000 zł70 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:768 m²

DO sprzedaży klimatyczny dom wolnostojący położony W skoroszowie, 35 km od Wrocławia i 12 km od Trzebnicy. Dom w zabudowie wolnostojącej, na przepięknie zagospodarowanej działce, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tkacka

Szczecin,zachodniopomorskie

1 850 000 zł101 m² 18 255,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowy Apartament na Starym Mieście w Szczecinie Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości położonej w sercu Szczecina, na Starym Mieście. Ten elegancki apartament znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 517 zł35 m² 16 971,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bolesławiec - Zgorzelec działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górna

Gliwice,śląskie

599 000 zł58 m² 10 372,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne, wyremontowne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 57,75 mkw położone w bardzo dobrej lokalizacji Gliwic- ligota Zabrska okolice Areny Gliwice. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Strusia

Jesiona,lubuskie

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:446 m²

Domek letniskowy w Jesionce, woj. lubuskie Szukasz miejsca, gdzie możesz naprawdę odpocząć, złapać oddech i cieszyć się naturą? Oto propozycja idealna dla Ciebie! Na sprzedaż domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł39 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskich Bielanach. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: - salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze w bloku z cegły położonego przy ul. Krasińskiego. Na powierzchnię 55m2 składają się : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

395 000 zł56 m² 6 994,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze. Mieszkanie o powierzchni 56,47 m2, na III piętrze IV piętrowego budynku, zlokalizowanego w Ścisłym centrum miasta (al. Niepodległości). Lokal posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osiek

Osiek,dolnośląskie

2 300 000 zł174 m² 13 218,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 743 m²

Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2, z basenem, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ponad 57 a, zlokalizowany w Osieku (gm. Lubin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubin

Lubin,dolnośląskie

690 000 zł220 m² 3 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:543 m²

Wyłącznie W naszym biurze. Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 175 m2, zlokalizowany w zacisznej części Przylesia, w Lubinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzelin

Gorzelin,dolnośląskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 247 m²

Wyłącznie w naszym biurze. Do sprzedaży poniemiecki dom, o powierzchni użytkowej ok. 147 m2, z zabudowaniami gospodarczymi o łącznej powierzchni ok. 740 m2, posadowiony na 42,47.