dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

250 000 zł50,15 m² 4 985,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie w Będzinie dz. Ksawera (ul. Żwirki i Wigury). 2 przestronne pokoje, kuchnia częściowo otwarta na salon, łazienka z wc oraz przedpokój o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 354 zł110,32 m² 6 194,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Lisowice tuż pod Kątami Wrocławskimi wyjątkowe mieszkanie w klimacie domu w zabudowie bliźniaczej o pow. 110,32m2 + ogród 87,06m2 + strefa wejściowa z miejscem postojowym idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

607 134 zł43,68 m² 13 899,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację mieszkania pokazowego (zdjęcia). Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim. Główne atuty: - doskonała lokazlizacja (więcej informacji poniżej), - gotowe do odbioru,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł14 200 m² 56,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W chrostniku 1,42 ha przy zjeździe Z drogi S3 istnieje możliwość podziału na mniejsze powierzchnie lokalizacja : Chróstnik, nieruchomość położona przy węźle.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł69,27 m² 9 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie na osiedlu górnym! pow. 69,27 m 2 - salon z aneksem kuchennym i 3 pokoje II piętro, winda, duży balkon! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduję się w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł45,04 m² 3 774,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż mieszkanie/mieszkania kawalerka/dwupokojowe w domu wielorodzinnym na ulicy Chojnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

666 900 zł24 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu działkę budowlano - rolną na sprzedaż w Osjakowie. Osjaków - miasto w Polsce, położone w województwie łódzkim, w powiecie wieluńskim,. Leży nad Wartą,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł57 m² 2 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej i zielonej miejscowości Podgórzyn. Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Stargard,zachodniopomorskie

419 000 zł63,50 m² 6 598,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wolne od zaraz! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na osiedlu Chopina w Stargardzie, na 3 piętrze: blok 4-piętrowy,docieplony Mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł66,79 m² 3 892,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z działką 500 m2 Chojniak (9 km od Ełku) Powierzchnia: 66,79 m Piętro: i w 2 kondygnacyjnym budynku Układ pomieszczeń i wyposażenie: duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bogucin

Bogucin,kujawsko-pomorskie

890 000 zł215 m² 4 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny według projektu aps 100 Archi-Projekt, wybudowany w 2012 roku. Nieruchomość położona jest w miejscowości Bogucin, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

2 592 000 zł7 200 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługową położoną w Kutnie przy trasie 92 Warszawa - Poznań. Powierzchnia 7200 mkw. Ogrodzona i utwardzona. Wjazd bezpośrednio z trasy 92. Na terenie parterowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 952 zł45,76 m² 15 099,48 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc gotowe Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu I speak.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwustronne słoneczne studio mieszkanie o powierzchni 38,83 m , położone na 7-mym ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł44,90 m² 15 367,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w topowej lokalizacji Gdańsk ul. Tadeusza Kościuszki. Dzielnica Wrzeszcz to jedna z najbardziej pożądanych i centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 54,36 m , zlokalizowany na parterze w prestiżowej, nowej inwestycji przy ul. Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł149 m² 1 275,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej, spokojnej wiosce Pleśnicy w gminie Korfantów. Dom o powierzchni zabudowy 149m2 jest posadowiona na 12,5 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł45 m² 16 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie, 2 pokoje z imponującym tarasem, gotowe do zamieszkania W jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznań, na prestiżowym osiedlu Goplana przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący idealny dla rodziny lub pod działalność Na gabinety medycyny estetycznej, biura kancelarii, gabinety lekarskie, przedszkole, szkołę językową, itp. Oferta na wyłączność, dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "b" 4123/17 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz kompromisu między mieszkaniem a domem? Ta oferta na rzeszowskiej Słocinie łączy wygodę niskich kosztów utrzymania z luksusem własnego ogrodu i zamkniętego osiedla. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam w swojej ofercie działkę o powierzchni 1 200 m w miejscowości Lachówka Duża, gm. Zalesie, powiat bialski, województwo lubelski. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z loggią 3 m . Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni z oknem, wtedy powstanie mieszkanie dwupokojowe. Stan deweloperski, do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł101,50 m² 5 221,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o Pow około 101,5 m2 , usytuowany na działce o pow. 0,700 ha o regularnym kszatłcie 23,6m.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł70 m² 18 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 197 m²

Siedlisko z domem, zabudowaniami gospodarczymi i stodołą na dużej kształtnej działce. Zlokalizowane w czwartej linii zabudowy od ulicy Wał Miedzeszyński. Dojazd do działki prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł749 m² 146,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę budowlaną o powierzchni 749 m , położoną w miejscowości Warnołęka gm. Nowe Warpno. Dla nieruchomości wydano decyzję o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym | ul. Wrocławska Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 m?, położone na 3. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

W miejscowości Rękoraj, w gminie Moszczenica (powiat piotrkowski), czeka na nowych właścicieli urokliwa nieruchomość o siedliskowym charakterze. To propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

541 090 zł67,64 m² 7 999,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Bielica

Bielica,warmińsko-mazurskie

309 000 zł80 m² 3 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 700 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 80 m2. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 5700 m2 w miejscowości Bielica, gmina Godkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Sucha

Sucha,zachodniopomorskie

59 000 zł121,23 m² 486,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Nowa niższa cena - 59.000zł Nieruchomość z rozpoczętą przebudową budynku na piętrowy dom jednorodzinny. Na sprzedaż działka gruntu nr 28/4 o powierzchni 382 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł102 m² 12 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy modernistycznej o powierzchni 102 m , położone w Gdyni blisko centrum, zaledwie kilka minut od Dworca Głównego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł62,90 m² 19 872,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Perspektywa Najważniejsze atuty - Nowe trzypokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia - Świetnie skomunikowane, nowoczesne osiedle otoczone atrakcjami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł88,43 m² 25 896,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,43 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Inwestycja skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł39 800 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż działkę siedliskową o powierzchni 3,98 ha położoną na polanie leśnej 800 m od drogi asfaltowej i 1500 m od jeziora Wadąg.