dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 832 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 832 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 700 zł40 m² 9 692,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

1 599 000 zł89 m² 18 003 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny apartament w doskonałej lokalizacji - Gdańsk, ul. Dolne Migowo. Lokalizacja: apartament położony jest w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Piecki- migowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł72 m² 18 472,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować klimatyczne, komfortowo urządzone 3- pokojowe mieszkanie (72 m ) z dużą loggią oraz sauną fińską. Lokalizacja/osiedle Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuźnica Grodziska

Kuźnica Grodziska,śląskie

600 000 zł119 m² 5 039,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Nowoczesny dom z dużą działką Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 119 m , położony na starannie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 900 m . Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

69 900 zł546 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kameralne działki budowlane w regionie Borów Tucholskich i Zalewu Koronowskiego! W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się rozległe kompleksy leśne oraz liczne jeziora (m.in.: Rudno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

435 800 zł62 m² 6 972,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Renomahomie nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne 3-pokowe mieszkanie w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 62,43 m2 na drugim piętrze w bloku trzy piętrowym. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jemiołuszki

Lublin,lubelskie

440 000 zł32 m² 13 897,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiot sprzedaży stanowi dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31.66 m , usytuowane przy ul. Jemiołuszki 6. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze budynku z 2023 roku, wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

11 023 380 zł23 454 m² 470 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren inwestycyjny - pod usługi, stację benzynową, aptekę, lokale usługowo - handlowe; teren położony blisko wjazdu na autostradę A1 - węzeł Widzew; dane ogólne: sprzedaż terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

550 000 zł36 m² 15 109,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajdujące się w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie os.Dąbie - ulica Na Szaniec. Nieruchomość: powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pachnowola

Pachnowola,lubelskie

215 000 zł5 964 m² 43,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr. 164/3 o powierzchni 5964m2 o przeznaczeniu na zabudowę jednorodzinną - zagrodową do 70m długości działki. Pozostałą cześć stanową tereny rolne z warunkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kielce

Kielce,świętokrzyskie

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 3 pokoje na Podkarczówce Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , połoz one na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku, na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ku Morzu

Sianożęty,zachodniopomorskie

1 081 610 zł70 m² 15 451,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, w skrócie: propozycja inwestycyjna nad morzem z możliwością obsługi Państwa gości. Położenie: kompleks budynków apartamentowych, tylko 250 metrów od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajtarska

Kielce,świętokrzyskie

974 000 zł85 m² 11 458,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Ck dom prezentuje 4 pokojowy apartament w standardzie premium na Osiedlu Baranówek przy ulicy Rajtarskiej. Apartament 83 m2 składa się na : - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów Lubelski

Ostrów Lubelski,lubelskie

450 000 zł75 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu całoroczny dom , który może pełnić funkcje rekreacyjną jak i również mieszkalną. Nieruchomość o powierzchni 75m2, która usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, pow. 67 m2, 1 piętro w budynku 3piętrowym z 2009r. Rozkład: 2 sypialnie, pokój dzienny z wyjściem na balkon, wyposażona i umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oświęcim

Oświęcim,małopolskie

399 000 zł65 m² 6 164,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 64,73 m położone na I piętrze w budynku jednopiętrowym. W nieruchomości znajdują się jeszcze trzy odrębne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

541 478 zł49 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w przedsprzedaży z odbiorem w 2025r. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju. Do całości przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jawor,dolnośląskie

720 000 zł80 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Do sprzedaży atrakcyjny, jasny i przytulny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1069 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zielona

Drygały,warmińsko-mazurskie

50 000 zł2 901 m² 17,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki w Drygałach Oznaczenie granic działek na zdjęciach jest orientacyjne. Otoczenie Działki znajdują się w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie piskim, gminie Biała Piska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Żary,lubuskie

315 210 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W budowie apartamentowiec wielolokalowy z windą przy ulicy Strzelców w Żarach na największym żarskim osiedlu mieszkaniowym z garażami w przyziemiu, lokalami użytkowymi na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedaży duża kawalerka o pow. 38m2, położone na 5 piętrze w plombie przy ulicy Kilińskiego, w Śródmieściu Wrocławia. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrzosowa

Wrzosowa,śląskie

389 000 zł120 m² 3 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 845 m²

Prezentujemy do sprzedaży remontowany dom z 1974 roku we Wrzosowej k/ Częstochowy, znajdujący się obecnie w stanie deweloperskim - do wykończenia według oczekiwań i gustu nabywcy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

English below Oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - w dzielnicy Zacisze. Nieruchomość znajduje się w dobrej kondycji technicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

525 000 zł54 m² 9 668,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul Krętej na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

479 000 zł63 m² 7 567,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej - oferta dostępna tylko W naszym biurze. Szanowni państwo! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, przestronnego 3 pokojowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

859 000 zł131 m² 6 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.2 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Malbork,pomorskie

239 000 zł45 m² 5 287,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,2m2 zlokalizowane w Malborku przy ul. Słowackiego. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w niskim bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgoda

Kielce,świętokrzyskie

596 000 zł54 m² 11 014,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowy apartament położony w centrum miasta w Willi zgoda. Budynek zdobył drugie miejsce w konkursie sarp na najlepszą inwestycje zrealizowaną w 2015 - 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witosa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

461 202 zł58 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 w stanie deweloperskim w nowym budownictwie w Kołobrzegu na Osiedlu "przy Witosa". 4 km do centrum kołobrzeskiej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łozowa

Poznań,wielkopolskie

475 000 zł49 m² 9 668,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 860 000 zł163 m² 11 411 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedstawiamy do sprzedaży nowoczesny dom o powierzchni 163m2 położony na pięknej działce o powierzchni 1020m2 w bliskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Rozkład pomieszczeń: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł39 m² 8 629,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż *** Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej *** Biuro nieruchomości myhome oferuję mieszkanie w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 39,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Glinno

Glinno,wielkopolskie

669 000 zł110 m² 6 082 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Na sprzedaż 2 domy w budynku mieszkalnym jednorodzinnym z garażem w zabudowie bliźniaczej. Lokalizacja: glinno (kierunek ul. Komunalna) Opis nieruchomości: parter: wiatrołap: 2,18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zagony

Wrocław,dolnośląskie

1 999 000 zł168 m² 11 903,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:486 m²

Lokalizacja: wrocław Powierzchnia całkowita: 167,94 m Powierzchnia użytkowa: 136,52 m Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom w prestiżowym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Kosowska

Wólka Kosowska,mazowieckie

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej, spokojnej okolicy. Blisko przedszkole gminne. Doskonały dojazd do Warszawy (trasa S7 i Aleja Katowicka). Do Okęcia 17 kilometrów. Do centrum handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świętochłowice

Świętochłowice,śląskie

649 000 zł57 m² 11 366 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkanie znajdujące się w Świętochłowicach na os. Ogrodowym. Mieszkanie o powierzchni 57,1 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sokola

Gajków,dolnośląskie

325 000 zł913 m² 355,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w odległości 15 km od wrocławskiego rynku. Działka budowlana Najlepiej kontaktować przez wassap jest szybko i gratis, lub na maila.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

669 000 zł43 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Pośrednikom dziękuje. Proszę nie dzwonić, jeśli nie jesteś zainteresowany zakupem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,6 m2, położone na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Katowice,śląskie

405 000 zł52 m² 7 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty w biurze: slvcm 8577 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Słowackiego o powierzchni 52m2 składający się z dwóch pokoi, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł48 m² 19 530 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.