dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 817 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 817 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Piastowska

Dąbrówka,wielkopolskie

939 000 zł87 m² 10 779,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wojciechówka

Wojciechówka,świętokrzyskie

52 500 zł2 900 m² 18,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam szeroką, zadrzewioną działkę o powierzchni 0,29ha w Wojciechówce. Nieruchomość zlokalizowana w urokliwej okolicy, blisko gospodarstwa agroturystycznego ,rancho w lesie".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

760 000 zł51 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament deweloperski 50m2 w bardzo atrakcyjnej cenie. Apartament zlokalizowany na 1 piętrze z dużym tarasem i widokiem wprost na Giewont. Do Krupówek 1.9km - 5 min. jazdy samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

465 000 zł49 m² 9 424,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Polecam na sprzedaż jasne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze niskiego budynku z windą przy ul. Hetmańskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 49,34 m2 składają się: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł57 m² 11 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 3 - pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie niedawno wymienione na nowe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

354 992 zł36 m² 9 819,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera. Bez podatku pcc I bez prowizji! W naszej ofercie posiadamy również inne lokale w tej inwestycji, w różnych rozmiarach. Zachęcamy do kontaktu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

172 550 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiej nieruchomości, która sprawdzi się zarówno jako inwestycja, jak i funkcjonalna przestrzeń na start? Lokal L17 w Rezydencji Zwycięstwa 113 to prawdziwa okazja - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku. Mieszkania od dewelopera Nie płacisz pcc nie płacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Studzienna

Klucze,małopolskie

1 899 000 zł430 m² 4 416,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 683 m²

Rezerwacja! nowoczesny dom w Kluczach na jurze Krakowsko - Częstochowskiej gotowy do zamieszkania z bardzo dobrym dojazdem do Katowic oraz Krakowa. ( przedstawione zdjęcia oddają rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszamy do zakupu 3 pokojowego mieszkania, które znajduje się na warszawskim Bemowie przy ul. Rozłogi 14a. Bemowo ma świetne połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami Warszawy. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 050 000 zł131 m² 8 019,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Przedstawiam Państwu przestronny dom, do własnej aranżacji! lokalizacja: koźmice Wielkie, gm. Wieliczka Dom położony w cichej i spokojnej części miejscowości W bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Uników

Uników,świętokrzyskie

9 200 zł400 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam urokliwą działkę położoną na skraju kompleksu leśnego w Szarbkowie. Piękna, spokojna, leśna okolica. Niewielka powierzchnia, jednak ze względu na odpowiedni kształt pozwalająca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Aleja Powstań Śląskich

Ruda Śląska,śląskie

4 500 000 zł6 336 m² 710,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Vestalia Property prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej w Rudzie Śląskiej Lokalizacja : Ruda Śląska, aleja Powstań Śląskich Powierzchnia łączna : 0,6336 ha (6.336 m ) Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bytom,śląskie

420 000 zł67 m² 6 278,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Bytomia przy ulicy Klonowej. CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie o powierzchni 66,89 m2 składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stoczek

Stoczek,lubelskie

350 000 zł2 200 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka przy Kozłowieckim Parku Krajobrazowym cisza, prywatność, blisko Lublina. Lokalizacja: stoczek, gmina Niemce, obok Krasienina Powierzchnia: 22 ary Na sprzedaż wyjątkowa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

281 000 zł38 m² 7 394,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Fordonie o powierzchni 38 mkw. Mieszkanie zlokalizowane na parterze 4 kondygnacyjnego budynku z balkonem. Mieszkanie ciepłe okna na stronę południową. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

509 399 zł59 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 58,89 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z windą na nowopowstałym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

1 480 000 zł217 m² 6 820,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Prezentujemy bardzo komfortowy dom z dużą działką na skraju Puszczy Niepołomickiej Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w miejscowości Wola Batorska w sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z tarasem, miejscem garażowym na terenie monitorowanym i zamkniętym, we Włocławku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców

Tłuszcz,mazowieckie

950 000 zł258 m² 3 682,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Nieruchomość przy ulicy Powstańców Tłuszcz (~40 km od Warszawy) dom: wybudowany w 1933 roku wpisany do gminnej ewidencji zabytków Powierzchnia użytkowa - 218 m2 Powierzchnia całkowita - 258 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nugat

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł43 m² 18 287 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ulicy Nugat Dwustronne z ekspozycją okien na wschód i południe Duzy ogródek ok. 70m2 z wysokimi nasadzeniami - bardzo kameralny Wyjście na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mazowiecka

Częstochowa,śląskie

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, w prestiżowej dzielnicy Częstochowy - Parkitka, zlokalizowanego przy ulicy Mazowieckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysławczyce

Mysławczyce,małopolskie

570 000 zł119 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 374 m²

Do sprzedania dom z ogrodem w miejscowości Mysławczyce zlokalizowany na działce 23,7 ara. Generalny remont został ukończony w roku 2020. Wymieniony dach (dachówka czarny mat), stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rumia

Rumia,pomorskie

395 000 zł38 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, ustawne mieszkanie 37,5 m - bez prowizji i pcc Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon Korytarz z miejscem na szafę Jedna sypialnia Łazienka Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł2 467 m² 806,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam dziś do zaoferowania działkę w strefie ,C" w Konstancinie-Jeziornie! informacje O działce: działka budowlana ze starodrzewiem o powierzchni 2 467 m2. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Kraków,małopolskie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,85 m zlokalizowane na 1. piętrze 4-piętrowego bloku bez windy, na spokojnym i zielonym osiedlu w Krakowie. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł240 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:436 m²

*English version below* Avenue Estate prezentuje klimatyczny i stylowo wykończony dom/bliźniak na Ursynowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Atuty wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Miejski Las

Miejski Las,warmińsko-mazurskie

440 680 zł43 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa atrakcyjna oferta! Nasze biuro sprzedaży ,ma przyjemność zaoferować Państwu apartamenty z widokiem na jezioro Czos. Zamysłem Inwestora, było stworzenie miejsca, w którym życie płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Bolszewo,pomorskie

949 000 zł279 m² 3 401,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Piękny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 279m , posadowiony na działce o powierzchni 1284m. Dom zlokalizowany jest w Bolszewie przy ulicy Słowackiego, blisko centrum, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 046 432 zł75 m² 13 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 75,11m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piramowicza

Łódź,łódzkie

395 000 zł42 m² 9 395,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż urocze mieszkanie 2-pokojowe W pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Piramowicza 4 W samym centrum łodzi oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

648 659 zł60 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: tel. Gotowiec inwestycyjny w centrum Wrocławia! Układ nieruchomości: - sypialnia I, - sypialnia II, - sypialnia III, - łazienka, - kuchnia. Otoczenia nieruchomości: ulica Kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

456 000 zł38 m² 12 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w bloku z 2001 r. o powierzchni: 37,5 mkw., położone w zielonej okolicy na Kurdwanowie Nowym przy ul. Halszki, dostępne w terminie 2 tygodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okulickiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

955 000 zł405 m² 2 359,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:651 m²

Dom zarezerwowany do dnia 26.08.2025 roku Szukasz przestronnego, nowoczesnego domu, w którym każdy z Twoich bliskich znajdzie miejsce dla siebie? Mam przyjemność zaprezentować Ci wyjątkowy.