dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

268 000 zł1 243 m² 215,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- działka o powierzchni 1243m2 zlokalizowana w miejscowości Zalesie gmina Żabia Wola. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Działka porośnięta samosiejkami. Media - prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

3 875 000 zł12 300 m² 315,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek, o łącznej powierzchni 1,2 ha. Każda z działek ma metraż od 800 do 1000m2. Na wszystkie (na każdą z osobna) wydane zostały warunki zabudowy, na domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł19 000 m² 310,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Komercyjna ~ 1,9 ha w Świnoujściu - Ognica. Zdjęcia w ofercie poglądowe. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,9 ha, położoną w przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

****dom Z duszą I historią **** W puszczy białowieskiej **** Zapraszamy Państwa na bezpłatną prezentację siedliska znajdującego sie w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł967 m² 186,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Myślibórz Wielki w gm. Nowe Warpno z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową (do końca roku kalendarzowego należy wystąpić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł63,85 m² 7 188,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Atrakcyjne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - Baranów kwadrat prezentuje na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63,85m , położone na piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

41 000 zł300 m² 136,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę rekreacyjną o powierzchni 300 m , położoną w Rodzinnych Ogródkach Działkowych Dojlidy w Białymstoku. Idealna do wypoczynku i uprawy roślin,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł27 m² 14 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewanie miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - pokoju - przedpokoju - kuchni - łazienki z wc - piwnicy Przed budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł694 m² 112,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. prawie 7ar położona przy drodze asfaltowej, gminnej w Stryszawie na osiedlu Polańszczyki. Ciche, zielone osiedle położone na wysokości ok. 680m npm. Z działki.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 900 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce z widokiem na Tatry Lokalizacja: siemiechów, gm. Gromnik, powiat tarnowski (małopolskie) Wyobraź sobie poranek na własnym tarasie. Cisza. Świeże powietrze. Kawa w dłoni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł53 m² 7 150,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Gorzów Wielkopolski, centrum 53 m | 2 pokoje | 3. piętro | 379 000 zł Najważniejsze atuty nieruchomości Centralna lokalizacja Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gorzowa,.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł72,91 m² 2 688,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Ludwikowicach Kłodzkich przy ul. Nadrzecznej! Jeśli szukasz wyremontowanego, fajnie urządzonego mieszkania o dużej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł110 m² 4 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 950 m²

Dom o pow. 110 m2 , dwukondygnacyjny. położony na działce o pow. 2950 m2. Rozkład mieszkania: parter: duża kuchnia dwa przestronne pokoje łazienka Piętro : 3 pokoje łazienka Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 900 zł39,34 m² 14 969,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 39,34m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł742 m² 265,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana Osiedle Kwiatowe, bolesławiec Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 742 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł71,02 m² 5 618,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie w sercu Głogowa ul. Długosza Jeśli szukasz mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie blisko zieleni i spokojnych miejsc do spacerów, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

519 000 zł71,43 m² 7 265,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

| na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 71,43 m2. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w 4-piętrowym budynku z lat osiemdziesiątych, na osiedlu Na Stoku w Kielcach. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł52,23 m² 7 179,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 52,23 m | balkon | piwnica | Świdnik - os. Słoneczne Na sprzedaż jasne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,23 m , położone na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 910 zł42,95 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Premium Apartment prezentuje: twoje nowe, komfortowe życie zaczyna się tutaj - Jędrzejów, ul. Warsztatowa 21 Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe wykończone pod klucz - gotowe, byś od razu poczuł się jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł205,25 m² 9 008,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom wolnostojący bez skosów przestrzeń, światło i komfort w Starej Wsi Na sprzedaż oferuję wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł2 080 m² 100,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka położona 50 metrów do linii brzegowej z dożywotnią służebnością dojścia do linii.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł1 700 m² 1 117,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dałka 1700M2, radość, zachodnia strona torów, mpzp piękna działka leśno - budowlana zlokalizowana w prestiżowej części Warszawskiej Radości. Idealna propozycja dla osób szukających nowego.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł1 600 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1600 m2 położoną przed obwodnicą Lublina, w miejscowości Płouszowice-Kolonia (gm. Jastków). Atrakcyjna lokalizacja na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł44,63 m² 10 194,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie gotowe, wykończone chełmiec winda 2 piętro a sprzedaż komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 44,63m2 zlokalizowane w Chełmcu na 2 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

82 000 zł3 002 m² 27,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3002 m2 - Białopole, powiat chełmski, woj. lubelskie W ofercie również działki sąsiednie - działka w 1 linii zabudowy - 3180 m2 - cena 99 000 zł - działka w 2 linii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 310 zł48,43 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł46,70 m² 10 042,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku. Lokal jest w trakcie remontu, co daje wyjątkową okazję, by stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze- klucze W biurze. Os. Ustronie IV mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,50m2 położone na 4-piętrze w bloku 4-pietrowym. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł240 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:224 m²

Oferta dla inwestora.Wszystkie pokoje wynajęte. Dom na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji, gdańsk Wrzeszcz, ul. Jaśkowa Dolina 62. Dom w zabudowie szeregowej, skrajny, 240 m2, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł6 300 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka o pow. 63 ar w Przegini Duchownej gm. Czernichów. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod: 1. w części ok. 39 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł61,09 m² 9 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Podwyższony standard wykończenia! wyjątkowa inwestycja W niezwykle widokowym miejscu! do tego znakomita komunikacja I bardzo spokojna okolica! znajdziesz tu wszystko, czego szukasz Podwyższony.

Szczegóły ogłoszenia

506 600 zł2 533 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną znajdującą się w Jarosławicach (gmina Żórawina ). Powierzchnia działki liczy 2533 m2 o wymiarach 36m x 65 m. Jest możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł200 000 m² 6,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna oferta - 20 ha ziemi rolnej z budynkiem mieszkalno-gospodarczym w Rząśniku (okolice Jeleniej Góry) Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość rolna położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł100 m² 3 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

*** Rodzinnie, sielsko, we własnym rytmie *** To będzie przytulny i wygodny domek, idealny dla całej rodziny. Możecie zostawić go jako parterowy bo doskonale spełnia swoją funkcję i pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł39,20 m² 6 862,24 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem, blisko uczelni - 39,2 m , położone na drugim piętrze w wieżowcu po termomodernizacji. Świetna lokalizacja dzielnica Tysiąclecie. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł26,79 m² 10 265,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie sprzedaży Kawalerka do generalnego remontu, szczecin Pomorzany Na sprzedaż kawalerka o praktycznym układzie oddzielny salon, kuchnia wewnętrzna oraz osobna łazienka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 990 zł95 m² 8 252,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m 100m2 ze ogrodem. 0% prowizji 0% pcc Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal).

Szczegóły ogłoszenia

1 469 000 zł74,50 m² 19 718,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronny, trzypokojowy apartament na sprzedaż. Apartament znajduje się na 3. piętrze i w jego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym 2 sypialnie (około 13 m i 16 m ) łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 556 zł29,98 m² 17 930,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

192 780 zł1 134 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu działkę budowlaną położoną w Sokołowie Małopolskim. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: 11,34ar Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł185 m² 3 351 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w Rzuchowie , Powiat Leżajsk, gmina Leżajsk. Cisza i spokój, nie jedno ma tutaj imię. Idealny dom dla osób ceniących sobie spokój oraz mobilny.

Włącz powiadomienia

Powrót

Wybierz kategorię