dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Miętowa

Mikołów,śląskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura Realton! 0% pcc Na sprzedaż piękny nowoczesny dom w zabudowie szeregowej! Nieruchomość znajduje się w Mikołowie-Śmiłowicach Świetna komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł92 m² 20 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość zarezerwowana Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny 4-pokojowy apartament na ostatnim (czwartym) piętrze w Miasteczku Wilanów. Ogromnym atutem jest widok z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

1 240 000 zł84 m² 14 833 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam na sprzedaż jasne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ursusie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia mieszkania wynosi 83,60m2. Składają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morawca

Książ Wielki,małopolskie

405 000 zł2 247 m² 180,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Sprzedam dom usytuowany na dużej działce w miejscowości Książ Wielki przy ulicy Morawca. Dom parterowy z 1967 r. o powierzchni około 100 m (+ poddasze około 100 m ) posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

555 000 zł83 m² 6 662,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Słoneczny, 4-pokojowy apartament na parterze z ogródkiem w otulinie lasu! Apartament o pow. 83,30m2, z zadbanym, kameralnym ogrodem o pow. ok. 120m2, na parterze w II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

349 000 zł27 m² 12 916,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W pełni urządzone i wyposażone Nowoczesne mieszkanie w ścisłym centrum Łodzi idealna lokalizacja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o nowoczesnym standardzie, położone w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kostrzyńska

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

260 000 zł1 467 m² 177,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam. Do sprzedania posiadam działkę znajdującą się w Kostrzynie nad Odrą na osiedlu Szumiłowo. Nieruchomość położona jest przy ulicy Kostrzyńskiej (numery działek 121/11 i 121/9).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Międzyborska

Poznań,wielkopolskie

1 349 000 zł120 m² 11 241,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mam do sprzedania unikatowy dom w zabudowie szeregowej z 1996r. na Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej 23a w Poznaniu wraz z odrębnym mieszkaniem na parterze, które może służyć jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Chcesz kupić konia? Nie sprzedaję konii. Ale mam za to przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m zlokalizowane w Toruniu na Wrzosach. Składa się ono z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kołbaskowo

Kołbaskowo,zachodniopomorskie

8 985 000 zł44 900 m² 200,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 44.900 m2 położony w obrębie ewidencyjnym Kołbaskowo przy drodze krajowej nr 13 w bliskiej odległości od przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Chocianów,dolnośląskie

269 000 zł67 m² 3 997,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w kamienicy przy ul. Kolejowej - Chocianów, bezczynszowe (wspólnota) 60 m , dwupoziomowe Opis mieszkania: powierzchnia: 60 m Liczba pokoi: 3 (w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 48m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia lub jako idealna inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł30 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1931

Słoneczne mieszkanie 1-pokojowe w klimatycznej okolicy, o powierzchni 30 m , 1 piętro w 3-piętrowym bloku -warszawa, wola, ul. Ludwiki. Budynek znajduję się na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

612 000 zł53 m² 11 473,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie i odbierz miejsce postojowe gratis lub rabat nawet do 50 000 zł* Cena tego mieszkania jest z uwzględnieniem promocji ofertowej! Zadzwoń, zapytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Lubin,dolnośląskie

288 000 zł51 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe -> Powierzchnia: 51 m -> 3 osobne pokoje | Widna kuchnia | Piwnica | 10. piętro -> Lokalizacja: lubin, ul. Jana Kilińskiego -> Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wyżne,podkarpackie

160 000 zł1 120 m² 142,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę rolną o pow. 11,20 a w miejscowości Wyżne, w gminie Czudec. Działka posiada uregulowany dojazd drogą utwardzoną do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Klucze

Klucze,małopolskie

290 000 zł1 260 m² 230,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Vestalia Property zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowej nieruchomości w miejscowości Klucze, powiat Olkusz, na skraju malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Daszewice,wielkopolskie

1 599 000 zł148 m² 10 804 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Rezerwacja oferty perełka wśród domów! Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego wyjątkowego domu! Nowoczesny dom parterowy na sprzedaż. Jeśli marzysz o nowoczesnym, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł67 m² 11 622,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Mieszkanie o metrażu użytkowym 67,11 m2, do którego zgodnie z wpisem w kw przynależy dodatkowo pomieszczenie strychowe o pow.28,33 m2 - z wejściem bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł88 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Uroczy, jasny, przestronny apartament po generalnym remoncie o powierzchni 88 m 2 usytuowany na 7 piętrze, strzeżonego apartamentowca z ochroną i monitoringiem. Ten śliczny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Dziekanowice

Dziekanowice,małopolskie

180 000 zł2 500 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność bez prowizji od Kupujących Działka w miejscowości Rudnik koło Dziekanowic o powierzchni 25 arów, w tym około 12 w pełni budowlanych. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł27 m² 12 925,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Luksusowa kawalerka z pełnym wyposażeniem Polecamy 1-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Oferta na wyłączność, dostępna od zaraz! opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chorzów,śląskie

199 000 zł37 m² 5 359,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Tylko u nas w ofercie! Na sprzedaż mieszkanie po remoncie w cichej i spokojnej okolicy w Chorzowie na ul. Marii Rodziewiczówny. Mieszkanie ma powierzchnię 37,13 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Stąporków,świętokrzyskie

159 000 zł37 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,2 m2 zlokalizowana na wysokim parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Marii Konopnickiej w Stąporkowie. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Radlna

Radlna,małopolskie

159 000 zł2 000 m² 79,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20 arów, położona na pograniczu miejscowości Radlna i Nowodworze, zaledwie 5 km od centrum Tarnowa. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Łódź,łódzkie

434 992 zł60 m² 7 218,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o przestrzeni, która łączy miejskie życie z ciszą i komfortem? Apartament M42 w Zielona Residence to 60,26 m funkcjonalnej przestrzeni, idealnej zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 368 000 zł65 m² 21 101,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Obejrzyj mieszkanie bez wychodzenia z domu. Pod zdjęciami znajdziesz przycisk Spacer wirtualny, gdzie będziesz mógł zobaczyć całe mieszkanie online. WT Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł91 m² 12 967 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Warzelniczej 12a, w kameralnym budynku z 2021 roku, który wyróżnia się nowoczesnością i starannym wykończeniem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Czeladź

Czeladź,śląskie

2 047 000 zł40 930 m² 50,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotowe działki mają w miarę regularny kształt zbliżony do trapezu co ułatwia racjonalne zagospodarowanie nieruchomości, są niezabudowane i nieogrodzone. Teren nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dąbrowskiego

Leszno,wielkopolskie

202 733 zł90 m² 2 252,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wierzyciel podaje do wiadomości informacje odnośnie II licytacji komorniczej. Wszelkie zapytania o nieruchomości uprzejmie prosimy kierować bezpośrednio do: komornika Sądowego przy Sądzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nałęczów,lubelskie

1 590 000 zł140 m² 11 357,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 285 m²

Bajkowy dom z zaskakującym wnętrzem położony na dużej działce będącej oczkiem w głowie obecnych właścicieli. Rustykalny ogród pełen jeżówek, dalii, piwonii, malw i róż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Znanieckiego

Poznań,wielkopolskie

949 000 zł93 m² 10 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego, komfortowego mieszkania o powierzchni około 93m2 usytuowanego na poznańskim Piątkowie na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiedeńska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60,23 m na Osiedlu Europejskim, po generalnym remoncie w 2021 roku, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 268,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe, słoneczne mieszkanie usytuowane w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze, przy ulicy Palisadowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47,50 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 9 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

429 000 zł57 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy ustawne, pełne światła mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, idealne dla osób szukających przestrzeni do urządzenia według własnego gustu. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spadochroniarzy Polskich

Dziwnów,zachodniopomorskie

849 000 zł48 m² 17 724,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie piękne nowe mieszkanie, wykończone i wyposażone w oparciu o najwyższe standardy w słonecznej nadmorskiej miejscowości Dziwnów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mirków

Mirków,dolnośląskie

3 600 000 zł398 m² 9 042,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Unikatowy, energooszczędny dom wolnostojący zlokalizowany 5 minut od Wrocławia. Traczyk Nieruchomości ma wyjątkową przyjemność zaprezentować atrakcyjnie wykończony, energooszczędny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

309 000 zł35 m² 8 778,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Mickiewicza - Nowoczesne mieszkanie, 35.2 m2, 2 pokoje, Lubin, PARTER Piękne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni niecałe 35.2m2, położone na parterze w bloku 4piętrowym. Bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zawonia,dolnośląskie

169 999 zł999 m² 170,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną Lokalizacja: zawonia k. Trzebnicy Powierzchnia: 1000m2 Kształt: prostokąt Przeznaczenie: 6M2- teren zabudowy wielofunkcyjny Podstawowe przeznaczenie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

390 000 zł43 m² 9 114,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Doskonała propozycja "na start" lub pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Wałbrzych,dolnośląskie

345 000 zł62 m² 5 563,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogródkiem na Piaskowej Górze! Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Piaskowej Górze przy ulicy Proletariackiej. Usytuowane w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia mieszkania wynosi.