dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 752 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 752 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

665 000 zł44 m² 15 113,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43,97 m znajduje się na drugim piętrze w budynku z lat 70. na osiedlu Na Lotnisku w Krakowie. Mieszkanie jest po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować fantastyczne dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 40m2, mieszczące się na 8 piętrze wieżowca na toruńskim Rubinkowie pierwszym. Lokal posiada salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zakopane

Zakopane,małopolskie

670 450 zł29 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania apartament inwestycyjny o powierzchni 29,15 m2, z dużym balkonem z którego widok rozprzestrzenia się na góry. Apartamenty położone w Zakopanem. Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł56 m² 7 843,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Morcinka w Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku po kompleksowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł18 m² 20 710,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie usytuowane na na wysokim parterze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Budynek zadbany, ocieplony i monitorowany. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bandurskiego

Marki,mazowieckie

486 000 zł32 m² 15 009,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie jednopokojowe w kameralnym budynku. Mieszkanie z balkonem usytuowane na ostatnim 3 piętrze w budynku z windą z 2019roku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł46 m² 10 458,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko W angel estate Fantastyczna lokalizacja! W sercu osiedla Ks. Pomorskich oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe. Funkcjonalny układ pomieszczeń - Rozkładowe pokoje zapewniają komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mrągowska

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

922 720 zł44 m² 20 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nasze biuro sprzedaży ,ma przyjemność zaoferować Państwu apartamenty z widokiem na jezioro Tałty. Zamysłem Inwestora, było stworzenie miejsca, w którym życie płynie zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł49 m² 13 161,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż klimatyczny Apartament rozkładowy 2-pokoje o pow. 48.55m2. z balkonem z ( 2016 r.) z windą, na ul. Iwaszkiewicza / dzielnica- krzyki ( os. Wojszyce) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł49 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Polnej. Mieszkanie jest usytuowane na 5 tym piętrze w kamienicy z lat 50-tych. Jest w stanie do remontu. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Przemyśl,podkarpackie

350 000 zł61 m² 5 776 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam komfortowe i przestronne 3-pok.mieszkanie w bloku przy ul. Sikorskiego, które składa się z obszernego salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Serbska

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł44 m² 14 604 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nowych Kosmonautów - gotowe do zamieszkania! Przedmiotem ogłoszenia jest jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 44 m , usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Janowiecka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

948 000 zł126 m² 7 494,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Bydgoszcz, miedzyń | 126 m + strych | Działka 302 m Na sprzedaż nowo wybudowany, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nakło Śląskie

Nakło Śląskie,śląskie

1 390 000 zł176 m² 7 897,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, komfortowy Dom w dzielnicy Świerklańca na Granicy Nakło śląskie/orzech! Do sprzedaży oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 136 m2 + 40 m2 garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł126 m² 5 878,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Prezentujemy cztery domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, położone w Rzeszowie przy ul. Dębickiej. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chlebówka

Chlebówka,pomorskie

399 000 zł107 m² 3 713,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Oferta: unikatowa nieruchomość z ogromnym potencjałem Chlebówka Lokalizacja: chlebówka malownicza miejscowość, zaledwie: 9 km od Nowego Dworu Gdańskiego, 15 km od Malborka, 45 km od Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dopiewo

Dopiewo,wielkopolskie

1 599 000 zł150 m² 10 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 287 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Rzeszów,podkarpackie

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, przestronny, jednopoziomowy dom o powierzchni 220 m2 (180 m2 powierzchni mieszkalnej) w zielonej części Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł113 m² 19 515,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż niezwykły loft o powierzchni 112 m2 w samym sercu rewitalizowanej Pragi Północ. Jeśli chcesz się wyróżnić i szukasz lokalu innego niż wszystkie - zatrzymaj się tutaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 193 zł57 m² 11 275,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 56,60 m2 na Krzykach Dwustronne mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na drugim piętrze w kameralnym budynku. Składające się z: - salonu (16,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

549 700 zł34 m² 16 120,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania gotowe do zamieszkania umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z pomieszczeniem w piwnicy we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bytom

Bytom,śląskie

1 460 000 zł1 832 m² 796,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość 1 stanowią działki gruntu nr: 365/15 i 371/19 o łącznej powierzchni 657 m2, obręb 0002 Bytom. Kompleks w kształcie nieregularnym, nieogrodzony. Teren nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Słubica Dobra,mazowieckie

1 349 000 zł234 m² 5 777,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 233,51m2, powierzchnia całkowita 407,44 m2. Dom położony na przestronnej działce o powierzchni 1030 m2 z zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

509 000 zł50 m² 10 249,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Solec-Zdrój

Solec-Zdrój,świętokrzyskie

3 400 000 zł36 960 m² 91,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową usytuowaną w miejscowości uzdrowiskowej Solec Zdr. Mpzp - zabudowa uzdrowiskowa i usługowa oraz tereny zielone. Media - prąd, woda, kanalizacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

449 000 zł56 m² 7 966,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Na sprzedaż urokliwy dom z duszą w malowniczej Dąbrówce-Lipiny! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku i zanurzysz się w sielskim klimacie natury? Oto wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kalenkiewicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

460 000 zł66 m² 6 990,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, zaaranżowane z dużym gustem i smakiem. Lokal 3 - pokojowy o powierzchni 65,80 m2, położony na dziesiątym piętrze w budynku 10-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Czechowo

Czechowo,warmińsko-mazurskie

443 690 zł3 413 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaprezentowania 1 z 50 działek w Czechowie pod Elblągiem, inwestycja Uroczysko. Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Odkryj swój własny kawałek raju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Morcinka

Kielce,świętokrzyskie

39 500 zł40 m² 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną położoną na terenie rodzinnych ogrodów ,magnolia' przy ul Gustawa Morcinka w Kielcach. Działka usytuowana w odległości ok. 1,5 km. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł37 m² 9 919,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Curie Skłodowskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włocławska

Toruń,kujawsko-pomorskie

720 290 zł76 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 75,82 m2 w nowo stawianym budynku na osiedlu Stawki. Mieszkanie składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Starojaworska

Jawor,dolnośląskie

176 675 zł48 m² 3 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz inwestycji, która zacznie zarabiać od pierwszego dnia? Lokal użytkowy L4 w Starej Cukrowni to bezpieczny i dochodowy wybór dla inwestora: gotowy do wynajęcia, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Oleśnica,dolnośląskie

405 000 zł60 m² 6 761,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż zadbane, trzypokojowe, całkowicie rozkładowe mieszkanie w Oleśnicy, przy ul. Gen. Sikorskiego, na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym z 1982 roku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

900 000 zł141 m² 6 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.140 m, położony na przestronnej, pięknej działce 420m w Adamowiźnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bożenkowo

Bożenkowo,kujawsko-pomorskie

157 000 zł30 m² 5 215,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:338 m²

Makler poleca Do sprzedania działka rod w Bożenkowie.Miejsce bardzo urokliwe w lesie, niedaleko woda, dużo terenów spacerowych i rowerowych.Z dojazdem do nieruchomości nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł66 m² 13 134,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera! oferta bez prowizji! zakup bezpośredni! 0 % pcc W ofercie mieszkania: od 30,16 m2 do 80,03 m2 nowo powstającej inwestycji na warszawskim Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Niewiadowo

Niewiadowo,zachodniopomorskie

197 000 zł35 900 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna nr 48/6, o powierzchni 3,5900 ha i kształcie nieregularnym bezpośrednio przyległa do rzeki Gowienica. Dojazd do działki drogą utwardzoną. "Gowienica jest rajem dla wędkarzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

549 000 zł360 m² 1 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom o powierzchni 360 m2 ( plus ewentualnie 60 m2 góra), posadowiony na działce 1400 m2, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w dzielnicy Pustachowa, 500 m. od lasu. Budynek pobudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzegomek

Strzegomek,świętokrzyskie

960 000 zł198 m² 4 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 100 m²

-kupujący nie płaci prowizji- ta oferta zasługuje na szczególne skupienie, ponieważ: oferujemy wyjątkowo zadbany dom, halę produkcyjną, ogród, ogrodzoną działkę, 300 m2 wybrukowanego parkingu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Osiedle Wilga

Osiedle Wilga,mazowieckie

199 000 zł2 100 m² 94,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2100 m2 z lasem sosnowym wśród zabudowanych działek rekreacyjnych oraz niezabudowanych z najstarszym lasem sosnowym w Osiedlu Wilga. Działka znajduje się 2,5 km od drogi.