dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 818 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 818 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

265 000 zł2 513 m² 105,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Komorowicach Krakowskich o powierzchni 2512 m 2! Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz możliwy rabat- zadzwoń I zapytaj Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Dębno

Dębno,podkarpackie

4 550 000 zł800 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż lokal gastronomiczno-usługowy. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 16a, w pobliżu drogi numer 77 w miejscowości Dębno Obiekt teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Józefosław,mazowieckie

3 199 000 zł417 m² 7 671,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękny, duży dom o powierzchni całkowitej 580m 2 oraz 417 m2 użytkowej , w najlepszej części Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł39 m² 7 124,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - osiedle Leśne. Mieszkanie wymaga wykończenia. Istnieje możliwość zakupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł39 m² 16 490,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Godzimierz

Godzimierz,kujawsko-pomorskie

69 000 zł900 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki położonej w malowniczej miejscowości Godzimierz, zaledwie 5 km od Szubina i 12 km od Rynarzewa. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kubicy

Tychy,śląskie

370 000 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W przypadku tej oferty kupujący nie ponosi kosztów agencji! Jeśli nie wyświetla Ci się wirtualny spacer, skontaktuj się ze mną! Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

419 500 zł22 m² 18 644,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie: "ciche", przytulne i słoneczne. na dwie strony świata, z pięknym widokiem na panoramę miasta i na zachody słońca. Układ : salon 17 m, łazienka z wanną/prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuncewicza

Izabelin C,mazowieckie

1 990 000 zł142 m² 14 014,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym bliźniaku, który spełni Twoje marzenia o przestrzeni i spokoju blisko Warszawy! Komfort i jakość: ten nowoczesny bliźniak, wybudowany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Łomnica

Łomnica,dolnośląskie

378 000 zł24 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania apartament - pokój hotelowy - kompleksie Osada Śnieżka - malowniczo położonym pomiędzy pasmem Karkonoszy a Rudawami Janowickimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł46 m² 13 225,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane na Targówku przy ul. Krasiczyńskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ok 200 m ( 5 minut pieszo ) od stacji metra kondratowicza, tuż obok dużo linii autobusowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Maczka

Kielce,świętokrzyskie

920 000 zł292 m² 3 150,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:367 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok 245 m 2. Pow. całkowita ok. 292 m 2. Dom w zabudowie bliźniaczej , usytuowany w południowo wschodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Promienna

Lipowa,śląskie

180 000 zł1 021 m² 176,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana położona w Lipowej przy Ul. Promiennej o powierzchni 1021 metrów kwadratowych. Dojazd do działki drogą służebna 50 m . Media woda kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Arakowa

Zamienie,mazowieckie

399 751 zł28 m² 14 452,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna architektura, wygodne garaże, oraz funkcjonalne, słoneczne mieszkania z dużymi balkonami lub tarasami, wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie za przystępną cenę. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard Zawada

Zawada,wielkopolskie

990 000 zł112 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Zawada to miejscowość, która łączy w sobie spokój i urok życia poza miastem, jednocześnie oferując łatwy dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Piły. Jest to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

13 000 000 zł4 420 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Agencja Tandem Home iq oferuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną, składającą się z 2 działek o powierzchni łącznej 6000m2 zabudowanej obiektem biurowo-produkcyjno-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

714 156 zł51 m² 13 902,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań dewelopera, rekomenduje! Marzysz o mieszkaniu, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą na Wildzie. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

690 000 zł59 m² 11 774,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na prokocimiu! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Teligi, dzielnica Prokocim. Okolica charakteryzuje się doskonale rozwinietą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle gen. Józefa Wybickiego

Kartuzy,pomorskie

325 000 zł50 m² 6 565,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Spółdzielnia Mieszkaniowa kaszuby w Kartuzach sprzeda lokal mieszkalny nr 40 (p.IV) położony w Kartuzach O/Wybickiego 18 o powierzchni użytkowej 49.50 m2 składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Lublin,lubelskie

369 000 zł33 m² 11 209 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, gotowe do zamieszkania znajdujące się na dzielnicy Wieniawa przy ul. Puławskiej o powierzchni użytkowej 32,92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Pewel Wielka

Pewel Wielka,śląskie

38 000 zł1 200 m² 31,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pewel Wielka Buławka 1 200 m2 stok wschodni Cena 38 000 zł Pewel Wielka - działka o pow. 1 200 m2, szerokości około 28 m, nachylenie w kierunku wschodnim, z dala od zabudowań, enklawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rondo Wilkowice

Leszno,wielkopolskie

249 000 zł1 054 m² 236,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1054 m2 położona w Wilkowicach. Doskonała lokalizacja! Wilkowice- sypialnia Leszna z pełnym zapleczem handlowo-usługowym. Bardzo dobry i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

908 208 zł76 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, zapoznaj się z aktualnymi promocjami. Prestiżowa inwestycja w centrum Lublina, z pięknym widokiem na Stare Miasto i Ogród Saski. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzyżkowicka

Rydułtowy,śląskie

185 000 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, przytulne, dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji. Mieszkanie zadbane, bardzo jasne z mini balkonem, z przyjemnym widokiem na zieleń. Salon ładnie zaadoptowany pozwala na relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

879 000 zł65 m² 13 502,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie 3 pokojowe mieszkanie na Jelonkach 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 3 pokoje po remoncie mieszkanie z balkonem po remoncie dwustronne ciche mieszkanie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł113 m² 5 057,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej. Kameralna inwestycja o nowoczesnej bryle znajduje się na prestiżowym osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Jastrzębia Góra,pomorskie

888 000 zł71 m² 12 503,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:233 m²

Nowoczesne Domy 71,02 m2 z Prywatnym Ogrodem. Zamieszkaj tam, gdzie kończy się ląd, a zaczyna bezkres Bałtyku! stan deweloperski. Gotowy do wydania! Bezpośrednio od dewelopera 0% pcc! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zabrzeg

Zabrzeg,śląskie

159 000 zł1 427 m² 111,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować działkę budowlaną na sprzedaż w spokojnej części Zabrzegu! Działka o powierzchni 1427 m 2 znajduje się w drugiej linii zabudowy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Salamandra

Kościelisko,małopolskie

3 900 000 zł4 289 m² 909,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna, widokowa działka na zboczu masywu Gubałówki o łącznej powierzchni ok. 4300 m2. Okazja inwestycyjna. Nowa, atrakcyjna cena. Dwie działki połączone ze sobą. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Gdynia,pomorskie

1 290 000 zł76 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atuty Przestronny i komfortowy apartament położony w otulinie lasu. Bliskość infrastruktury miejskiej, komunikacji oraz ciche, spokojne, zielone otoczenie tworzą to miejsce wyjątkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

719 000 zł116 m² 6 190,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, położone w malowniczej części Boguchwały. Połączenie niskiej zabudowy, zielonego otoczenia i nowoczesnych technologii sprawia, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

410 000 zł38 m² 10 649,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

2 pokoje |oddzielna kuchnia | gdynia karwiny | ogród Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Gdyni. Niewątpliwym atutem mieszkania jest położony w pobliżu las, a także doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł119 m² 10 812 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Oferujemy na sprzedaż skrajny segment z rynku wtórnego o powierzchni 120 m2, położony na pięknej działce ok. 300m2. Przestronny układ pomieszczeń, doświetlone wnętrza oraz własny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

869 000 zł76 m² 11 488,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:345 m²

Tylko U nas! Szukasz skrajnego domu w szeregu z bardzo dużym ogrodem? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - pięknie wykończone wnętrze, - wysokiej jakości materiały min. drewniane (dębowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Oferuję dwupokojowe, przestronne mieszkanie o nowoczesnym wykończeniu, zlokalizowane w budynku po odbudowie z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana

Rewal,zachodniopomorskie

950 000 zł899 m² 1 056,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Chcesz zamieszkać w popularnym, kameralnym kurorcie nadmorskim? A może planujesz inwestycję w obiekt turystyczny, który zapewni Ci atrakcyjną stopę zwrotu? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. van Gogha

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł51 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,80 m2 i wysokości 2.61 m + 2,7 m2 piwnica w budynku z 2000 r. zlokalizowane na Białołęce ul. Vincenta Van Gogha znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł49 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 w pieszej odległości od centrum miasta. O mieszkaniu: - powierzchnia 48,8 m2 - salon z balkonem typu loggia - kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sulnowo

Sulnowo,kujawsko-pomorskie

153 400 zł1 534 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka nr 1/45 o powierzchni 1534 m2 znajdująca się w Sulnowie w cichym i spokojnym miejscu z dala od ruchu głównej ulicy. Dla działek połączonych zostały.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij