dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 738 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 738 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

565 656 zł61 m² 9 288,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 60,90 m , położonego w cichej i zielonej okolicy na pograniczu Wojszyc i Gaju.!uwaga! Dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Raszyn

Raszyn,mazowieckie

1 279 000 zł210 m² 6 090,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w Raszynie. Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Poręba,śląskie

283 400 zł2 180 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brak prowizji od kupującego! Na sprzedaż: kompleks 2 działek w Porębie (krawce) - idealne pod budowę domu jednorodzinnego Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

830 000 zł52 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Zachęcam do zapoznania się z ofertą czteropokojowego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego przy Os. Piastów w dzielnicy Mistrzejowice. Nieruchomość usytuowana jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł60 m² 12 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Uregulowane grunty, księga wieczysta, odrębna własność! Jeśli szukasz mieszkania na warszawskim Bemowie, które łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację, to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Topolowa

Chudów,śląskie

380 000 zł1 630 m² 233,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlano-usługowa na sprzedaż w malowniczym Chudowie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową o powierzchni 1630 m wraz z drogą dojazdową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje na nowej hucie po generalnym remoncie! lokalizacja: mamy przyjemność przedstawić mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w dzielnicy Bieńczyce. Dzielnica charakteryzuje się liczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

640 000 zł50 m² 13 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem, piwnicą i miejscami garażowymi w Gdańsku (dzielnica Jasień) Z przyjemnością prezentuję przestronną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

457 110 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najniższa cena w Krakowie. Dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Nowe Branice. Powierzchnia 33,86 m2 oraz dodatkowo balkon. Salon z aneksem kuchennym 17,44m2 Sypialnia 9,48 m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fromborska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

114 375 zł56 m² 2 057,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości: położonej pod adresem Fromborska 19/37, 82-300 elbląg , Pierwsza licytacja ograniczonego prawa rzeczowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sebastiana

Kraków,małopolskie

1 734 000 zł51 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy mieszkanie 2 - Pokojowe 50.90m2 - STARE MIASTO - UL. Św. Sebastiana Kamienica z 1920 roku po gruntownej rewitalizacji zgodnie z wymogami konserwatorskimi, klatki schodowe również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

576 000 zł38 m² 14 984,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej inwestycji Robyg Mój Ursus. Klucze już odebrane, a akt notarialny z przeniesieniem własności zaplanowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Julianów

Julianów,mazowieckie

734 654 zł64 m² 11 391,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania od 27m2 - 89m2 1-5 pokoi Ogródki do 100m2 Zakończenie budowy 12.2025r. Przykładowe ceny: 1 pokój 420571 zł 2 pokoje 513632zł 3 pokoje 701391zł 4 pokoje 734654zł Przy każdym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł46 m² 14 062,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z dodatkowym strychem - ul. Kawalerzystów Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - wystarczy uzupełnić je o kilka mebli według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Leśna

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

216 000 zł1 166 m² 185,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowym Dworze Wejherowskim, zlokalizowana zaledwie ok.500 m od drogi wojewódzkiej nr 218 (ul.Wejherowska) łączącej Krokową z Gdańskiem Osową. 10 min autem do centrum Wejherowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 000 zł237 m² 5 070,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Poszukujesz domu dla siebie I swojej rodziny? Jeśli tak to zapraszam na prezentację domu jednorodzinnego położonego w Jeleniej Górze (osiedle Czarne). Oferowana nieruchomość do sprzedaży ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

650 000 zł202 m² 3 209,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal z przeznaczeniem handlowo usługowym, usytuowany w atrakcyjnej lokalizacji z dostępem do bezpośredniej drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł58 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia - przedłużenie ulicy Lubuskiej. Mieszkanie składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Adamów-Wieś,mazowieckie

375 570 zł4 173 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś, gmina Radziejowice Oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie do remontu, usytuowane na drugim piętrze niskiego budynku, zlokalizowanego na osiedlu Popowice jednym z najbardziej poszukiwanych rejonów w niskiej zabudowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

408 202 zł29 m² 13 984,30 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż lokal inwestycyjny o powierzchni 29,19m2, usytuowany na 8 piętrze w 13 piętrowym budynku. Termin realizacji: IV kwartał 2026. Oferta skierowana jest do młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Kraków,małopolskie

899 000 zł52 m² 17 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji- dzielnica Kazimierz, ulica Brzozowa w Krakowie. Okolica: miejsce jest doskonale skomunikowane, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Hażlach,śląskie

650 000 zł194 m² 3 353,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:794 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w Hażlachu koło Cieszyna. Składa się z działki gruntu o powierzchni 794 m2 , wolnostojącego, jednorodzinnego budynku mieszkalnego oraz niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

445 000 zł54 m² 8 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe po kapitalnym remoncie na Zabobrzu I. Nieruchomość o powierzchni 53m2, położona na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ogińskich

Siedlce,mazowieckie

500 000 zł108 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Obniżka ceny -100 tys zł tylko na maj 2025! Cena: 500 000 zł (cena nie podlega negocjacji) Na sprzedaż wolnostojący parterowy drewniany dom jednorodzinny w Siedlcach na ul. Ogińskich 44. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zamkowa

Kartuzy,pomorskie

3 200 000 zł355 m² 9 014,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Sprzedany. Witam serdecznie w stolicy Kaszub. Przepięknie położony Obiekt z linią brzegową nad jeziorem Karczemnym, przy drodze wojewódzkiej-ul. Zamkowa 8 Bardzo duży potencjał inwestycyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolińskiego

Lublin,lubelskie

769 000 zł63 m² 12 206,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Wrotków, os. "Diamentowe Wzgórze" Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

2 650 000 zł10 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną a właściwie teren budowlany zlokalizowany na obrzeżach Grodzisk Mazowieckiego. Przy działce wszystkie media miejskie. Jest plan zagospodarowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł45 m² 13 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Liszkowice

Liszkowice,kujawsko-pomorskie

420 000 zł5 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam, przedstawione działki aktualnie są w trakcie podziału zgodnie z wydaną decyzją o warunkach zabudowy na 4 mniejsze. Aktualne dwie wystawione są bardziej dla deweloperki ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Kielce,świętokrzyskie

524 400 zł76 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

396 984 zł50 m² 7 989,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy ofertę sprzedaży nowego, mieszkania o powierzchni 49,69 m, usytuowanego w nowo powstającej inwestycji deweloperskiej w malowniczym Ciechocinku. Mieszkanie zostanie oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Gajewo

Gajewo,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł459 m² 2 788,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oryginalny budynek na sprzedaż w Giżycku, w bliskim sąsiedztwie drogi krajowej 63 oraz lasu miejskiego w Gajewie. Idealny pod lokalizację firmy z zakresu usług specjalistycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Modrzewiowa

Rydzewo,warmińsko-mazurskie

575 000 zł46 m² 12 582,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:378 m²

Zapraszamy do poznania oferty sprzedaży domu z działką w Rydzewie na Mazurach. Dom łączy w sobie nowoczesną architekturę z ciekawym designem, dzięki drewnianym elementom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł28 m² 21 271,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy komfortową i w pełni wyposażoną kawalerkę, usytuowaną na nowoczesnym, kameralnym osiedlu Mała Praga w zielonej i spokojnej części Grochowa (praga-Południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 225 m² 212,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż!polecam do sprzedaży działkę o pow.1226m2 położoną w Łochowicach. Działka sąsiadująca posiada warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Młyńczyska

Młyńczyska,małopolskie

165 000 zł1 598 m² 103,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka pod lasem 1598 m w spokojnej okolicy idealna pod rekreację i wypoczynek Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1598 m , położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 046 859 zł90 m² 11 685 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy z dużymi witrynami idealny dla Twojego biznesu Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 89,59 m , położony na parterze nowoczesnego budynku, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rydza-Śmigłego

Marki,mazowieckie

779 000 zł116 m² 6 686,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Super lokalizacja - ogródek, 2 miejsca parkingowe Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Markach o powierzchni użytkowej 116,5m2. Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowohucka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł68 m² 16 897,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wykończone, przestronne mieszkanie o powierzchni 68m2 zlokalizowane przy ulicy Nowohuckiej w Krakowie w inwestycji citi yes. Kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 160m2 w Sosnowcu Zagórzu. W skład domu wchodzi: - 4 lokale które nie są wyodrębnione - 2x lokal ( 40 m2)+ 2 x lokal (20 m2) - duża.