dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 748 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 748 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domagały

Kraków,małopolskie

560 000 zł36 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ulicy M. Domagały. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

1 360 000 zł72 m² 18 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Ochocie przy ul. Drawskiej. Osiedle jest bardzo zielone i pięknie zagospodarowane. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Kryniczno,dolnośląskie

829 000 zł84 m² 9 828,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Na Sprzedaż: lokal Mieszkalny w Dwulokalowym Budynku - Z Ogródkiem i Miejscami Postojowymi Zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia - Atrakcyjna lokalizacja w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł1 000 m² 799 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka budowlana położona w otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w dzielnicy Wawer na malowniczym osiedlu Aleksandrów (ul. Podkowy). Powierzchnia działki: 1 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

434 000 zł98 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 667 m²

"Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego usytuowanego w Chojnowie". Budynek mieszkalny o pow. około 98 m 2 , usytuowany na działce liczącej 1667 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kilińskiego

Sokolniki-Las,łódzkie

3 700 000 zł237 m² 15 611,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Sprzedam piękny dom w hortensjach , w sosnowym Sokolnickim lesie ( 20 km od Lodzi), osoby poważnie zainteresowane proszę dzwonić  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

779 000 zł65 m² 11 929,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków, czyżyny, os.Dywizjonu 303 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30m2, położone w nowym budynku z lat 80-tych w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Otwock

Otwock,mazowieckie

124 900 zł522 m² 239,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ścianie lasu, pod Otwockiem, jedynie 30 minut od Warszawy (trasa S17). Urządzona droga dojazdowa i doprowadzona sieć wodociągowa pod każdą działkę. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł92 m² 13 587 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne, jasne mieszkanie O metrażu 92 M2, ul. Malborska, podgórze duchackie, kraków Biuro Aphouse Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

525 504 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na lipiec / sierpień 2025 rok! Bud 1 = 2 mieszkania gotowe na lipiec 2025 rok Bud 2 = 7 mieszkań gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 099 000 zł137 m² 8 042 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Przedsprzedaż nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Rozpoczęcie budowy jeszcze w tym roku! Dom o pow. ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł57 m² 21 853,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne mieszkanie na jana kazimierza Świetna lokalizacja | Przemyślany układ | Dwustronne | 2 Balkony | Idealne dla rodziny 2+1 ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 18,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

845 000 zł53 m² 15 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie inwestycyjne nieopodal Wawelu i bulwarów wiślanych o powierzchni 53m2 znajdujące się na drugim piętrze w odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wieniec,kujawsko-pomorskie

450 000 zł154 m² 2 914,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym. Dom o powierzchni całkowitej 154,4 m2 został wybudowany w 2019 roku na działce 1050m2. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł69 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż położone na Al. Stanów Zjednoczonych, w pobliżu Rondo Wiatraczna w sercu dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

1 411 000 zł83 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zewnętrzne biuro dewelopera planowany termin oddania do użytkowania 1 kwartał 2025 Nowa prestiżowa inwestycja w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska, przy ul. Hamernia. W otoczeniu natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

490 000 zł53 m² 9 250,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m , położone w spokojnej części szczecińskich Pomorzan. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

283 000 zł700 m² 404,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Krakowie (branice, nowa Huta). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Konstantynów

Konstantynów,mazowieckie

1 404 000 zł72 000 m² 19,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek bezpośrednio sąsiadujących -> Oferujemy ponad 100.000 m2 (~11 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

3 790 700 zł600 m² 6 317,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedaż | 600 M2 | dom na działce 1800 M2 | zalesie górne | piaseczno Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 600 m2, który może służyć także jako siedziba firmy, np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Lublin,lubelskie

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedaży lokale biurowe na parterze dwukondygnacyjnego budynku z lokalami handlowo - usługowo - biurowymi o powierzchni 350 m2. Położony w Lublinie przy ulicy Olszewskiego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

317 660 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż: apartamenty kwadrat to propozycja dla tych, którzy nie lubią kompromisów w odniesieniu do jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutynia

Lutynia,dolnośląskie

1 049 000 zł139 m² 7 554,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

900 000 zł33 m² 27 497,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Witam Sprzedam mieszkanie w apartamentowcu z 2024 r. ul. Rakowicka,Novum, najlepsza lokalizacja , w samym centrum, wszędzie blisko.Dworzec pkp i galeria Karakowska 3 min na nogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł38 m² 16 927,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż Warszawskiej Ochocie. Lokal znajdujący się w budynku z cegły z lat 60tych o powierzchni 38,4 m . Na tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Chrobrego

Lublin,lubelskie

559 000 zł54 m² 10 409,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest zupełnie nowe, wykończone w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku przy ul. Chrobrego 4. Szczegóły: mieszkanie zajmuje powierzchnię 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tartaczna

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

500 000 zł93 m² 5 376,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piękne, duże mieszkanie o powierzchni 93,93m , zajmujące całe pierwsze piętro w trzyrodzinnym domu przy ul. Tartacznej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Liszki,małopolskie

740 000 zł112 m² 6 591,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:163 m²

Osiedle Polna 34 to kameralna i nowoczesna inwestycja składająca się z 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych, zlokalizowanych w malowniczej, podkrakowskiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

315 000 zł60 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Basztowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przystanek autobusowy, przychodnia zdrowia. Zadbana klatka schodowa i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowatorów

Gdańsk,pomorskie

859 999 zł68 m² 12 703,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk Łostowice | 3 pokoje | wysoki standard | 2 łazienki | ogromny balkon | widok na zieleń Wstęp: nowoczesne, perfekcyjnie wykończone mieszkanie o powierzchni 67,54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

1 265 000 zł67 m² 18 746,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 67,48 m , znajdujące się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Dąbskiej w Krakowie. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydygiera

Kraków,małopolskie

949 000 zł61 m² 15 456 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Szczegóły nieruchomości: trzypokojowe mieszkanie 61,4 m - w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł125 m² 5 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prawy segment sprzedany, ale Lewy może być Twój! Przedstawiam interesujący Dom w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym, położony na 6 arowej działce, na Południu, zaledwie 11 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Franciszków

Franciszków,mazowieckie

417 000 zł120 m² 3 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Nowo wybudowany dom jednorodzinny, położony w miejscowości Franciszków, w gminie Wiskitki. Dom w stanie surowym zamkniętym. Porządnie zbudowany, ściany wykonane z gazobetonu h+h ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł60 m² 6 348,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie - 59,7 m , usytuowane na trzecim piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Kraków,małopolskie

4 490 000 zł141 m² 31 844 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż unikalny apartament w odnowionej kamienicy w samym sercu Krakowa, jedyne 600m do Rynku Głównego. 141m2 wykończone w standardzie Premium. Pięć pokoi, kuchnia, trzy łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Nieczajna Górna

Nieczajna Górna,małopolskie

380 000 zł3 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta sprzedaży działki w miejscowości Nieczajna Górna - tylko w wmk Nieruchomości. Idealna pod Twój wymarzony dom! Przedstawiamy na sprzedaż działkę budowlaną, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł72 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Strzemięcin - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 72m2 położone na ósmym piętrze w wieżowcu. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (w tym jeden 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

630 000 zł52 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

mieszkanie na sprzedaż | Gdańsk Łostowice | gotowe do zamieszkania | ogromny balkon | cicha okolica Wstęp: przestronne, nowoczesne mieszkanie położone w spokojnej części Gdańska Łostowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowizna

Nowizna,dolnośląskie

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Nowiźnie, na osiedlu Nowiznajomi- świetna lokalizacja. Dom znajduje się w cichej okolicy, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Konstytucji 3 Maja

Nowa Sól,lubuskie

389 000 zł72 m² 5 440,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

EN Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę dostępną tylko w naszym biurze obrotu nieruchomościami! Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z widokiem na las Oferujemy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij