dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedźwiedzia

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł72 m² 11 990,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność oferta sprzedaży komforotwego mieszkania, położonego W szczecinie, dzielnica kijewo (ul. Niedźwiedzia). Budynek Z 2012r. Z windą, i piętro. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł73 m² 8 775,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Rezerwacja do 31.05.2025 r. Oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie O powierzchni 72,82 mkw wrocław - śródmieście- plac Grunwaldzki- ul. Sienkiewicza. Rok budowy: 1912 Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witwickiego

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł600 m² 8 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przestronny dom na strzeżonym osiedlu - idealny dla rodziny lub siedziby firmy Oferuję wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 600,4 m , z czego powierzchnia użytkowa wynosi 515,40 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

665 000 zł95 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Cena promocyjna aktualna do końca maja 2025 roku dot. części budynku z mniejszym ogródkiem. Segment bliźniaka z ogródkiem - 4 pokoje, 2 łazienki, spokojna lokalizacja - Straconka / os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę bardzo ciekawej nieruchomości, która znajduje się na drugim piętrze w bloku na osiedlu Tęczowym i ma powierzchnię 35 m2! Lokal w pełni rozkładowy, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sopot,pomorskie

345 000 €70 m² 4 928,57 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wielowieś

Wielowieś,warmińsko-mazurskie

72 000 zł2 900 m² 24,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> wszystkie media > dostęp do drogi gminnej > spokojna okolica > bliskość jeziora > zielona lokalizacja Na sprzedaż działka o wielkości 2900 m2 pomiędzy Jeziora Karnickiego a Jeziorem Dauby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł150 m² 7 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 500m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słubice

Słubice,mazowieckie

829 000 zł340 m² 2 438,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 059 m²

! tylko u nas! Do sprzedania nieruchomość zabudowana domem jednorodzinnym wraz ze stawem, położona w gminie Słubice, na końcu Kampinoskiego Parku Narodowego, w obszarze Natura 2000, 4 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wiosenna

Kiełczów,dolnośląskie

630 000 zł71 m² 8 913,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie (lewe górne) mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Wiosennej w kameralnym budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. W okolicy tylko niska zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

858 000 zł83 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Świerkowa

Koszwały,pomorskie

350 000 zł1 241 m² 282,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w kształcie prostokąta z wszystkimi mediami, położona przy nowej ulicy osiedlowej.Teren nie wymagający podniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Podgórna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 500 zł25 m² 9 849,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Kawalerka 25,33 m2 na drugim piętrze w kamienicy po generalnym remoncie! Budynek wyremontowany za środki własne - brak kredytu na wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

1 350 000 zł2 500 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:20 800 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu Piękny Pałac w Wopławkach koło Kętrzyna, oraz piękny Neogotycki spichlerz na przylegającej działce. Informacje O pałacu: zapraszamy do zakupu jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozgarty

Rozgarty,kujawsko-pomorskie

1 590 000 zł275 m² 5 781,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż komfrtowy dom piętrowy, wolnostojący położony W miejscowości rozgarty W bliskiej odległości od torunia. Dom o powierzchni całkowitej 490 m , - powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł91 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Makler poleca mieszkanie na sprzedaż na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły , przedszkola, markety, centrum handlowe a także komunikacja miejska. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawłowice

Pawłowice,śląskie

499 000 zł147 m² 3 394,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! cena podlega jeszcze negocjacji! Jeśli szukasz fajnej działki z wybudowanym domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osowiec

Osowiec,mazowieckie

386 000 zł1 544 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w dynamicznie rozwijającym się rejonie Osowca. Miejscowość łączy w sobie spokój życia w otoczeniu natury z rosnącymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rogalin

Rogalin,wielkopolskie

598 000 zł2 600 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie posiadamy na sprzedaż piękne działki w Rogalinie. Położenie ze ścianą lasu, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową, dostępne wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narutowicza

Ząbki,mazowieckie

1 399 990 zł127 m² 11 007,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny segment o powierzchni 127,18 m2 wraz z ogródkiem 26,6 m2 w cichej i spokojnej okolicy Ząbek, niedaleko ch Marki M1. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Próżna

Warszawa,mazowieckie

486 000 zł27 m² 17 815,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

W takich zakupach liczy się tylko ona topowa lokalizacja! Próżna to jedna z najciekawszych ulic Warszawy: mała, niezwykła i magiczna. Jesteśmy tuż obok Placu Grzybowskiego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł17 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jednopokojowe z widokiem na piękną zieleń. , 400 m od metra Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku ,parking przynależny ogólny dla wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,pomorskie

539 000 zł43 m² 12 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w II piętrowym budynku wyposażonym w windę na osiedlu Beauforta wybudowanym przez eurostyl w 2021 roku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przybysławice

Przybysławice,lubelskie

280 000 zł3 711 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, ulokowaną w malowniczej miejscowości Przybysławice, w gminie Garbów. Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł114 m² 6 727,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo ładne mieszkanie (w nowej cegle) składające się z 4 rozkładowych pokoi (26m/12m/11m/10m w tym aneksu kuchennego połączonego z salonem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Unii Lubelskiej

Poznań,wielkopolskie

697 620 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapewnij sobie korzystną perspektywę inwestycyjną i komfortowe miejsce do życia. Cena: 697 620 zł - 11 000 za m2! miejsce postojowe naziemne, zewnętrzne - 20.000 zł miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45 m² 13 237,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

W pełni wyposażone, przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy na Wojszycach. Balkon, klimatyzacja, trzecie piętro w nowoczesnym budynku z windą. Mieszkanie bardzo ciepłe zimą (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

690 000 zł270 m² 2 551,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Umowa na wyłączność! Tylko w Naszym biurze! Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość domu szeregowego w spokojnej części Białego Kamienia. Dom o powierzchni użytkowej ok. 160 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Gliwice,śląskie

279 000 zł27 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym budynku zlokalizowanym w ok. osiedla Wojska Polskiego. Ma powierzchnię 27 m 2 , znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł44 m² 15 462,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,3 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 039 000 zł99 m² 10 472,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 99,21 m , położony w Kobyłce przy ul. Leszka. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 160 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Malinowa

Studzianki,podlaskie

270 000 zł80 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Jeśli marzysz o własnym azylu wśród natury, z dala od hałasu, ale wciąż blisko miasta ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż urokliwy domek letniskowy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętojańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł120 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i schowka. Mieszkanie przeznaczone jest do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Wierzbica Pańska

Wierzbica Pańska,mazowieckie

19 600 zł400 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zagospodarowana: trawnik, drzewka owocowe (śliwki), orzech włoski, krzewy, przyczepa, weranda, blaszany magazynek, ogrodzenie z 3-ch stron, od drogi na terenie działki są forsycje, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zapolskiej

Zabrze,śląskie

329 000 zł69 m² 4 742,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m2, zlokalizowane na 1. piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji. Budynek znajduje się przy ul. Gabrieli Zapolskiej 10f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

561 000 zł53 m² 10 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim 4 piętrowym budynku z lat 70 tych zlokalizowane w legionowie na osiedlu Piaski przy ulicy Zegrzyńskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

424 900 zł65 m² 6 536,92 zł/m²