dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 500 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 500 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Czeladź,śląskie

906 000 zł230 m² 3 939,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:281 m²

Biuro nieruchomości Vestalia Property prezentuje: nieruchomość na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji w Czeladzi Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu szeregowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

89 900 zł1 076 m² 83,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki budowlane w bezpośrednim sąsiedztwie Zalewu Ostrowy (zagospodarowany turystycznie zbiornik wodny), w otoczeniu lasów, z komfortowym dojazdem do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Plac Wolności

Włocławek,kujawsko-pomorskie

3 122 000 zł1 039 m² 3 004,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Kilkadziesiąt atrakcyjnych lokali o powierzchniach od kilku do kilkudziesięciu metrów kwadratowych - razem 977,03 mkw + przynależna piwnica 61,70 mkw - łącznie 1038,73 mkw , mieszczących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Wymysłów,śląskie

869 000 zł156 m² 5 570,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 461 m²

Prezentujemy ofertę sprzedaży domu w miejscowości Wymysłów. Lokalizacja umożliwia zaznanie prawdziwego spokoju w otoczeniu lasu oraz zapory wodnej w odległości zaledwie 600 m! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 734 200 zł107 m² 35 000,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż przestronny ponad stumetrowy apartament w samym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Winowno

Winowno,śląskie

90 000 zł1 067 m² 84,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zbuduj dom w spokojnej i malowniczej okolicy! Oferujemy działkę budowlaną w miejscowości Winowno gmina Koziegłowy okolice ulicy Leśnej o powierzchni 1067 m , idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Polanowo,wielkopolskie

895 000 zł168 m² 5 327,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która spełni oczekiwania osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości natury. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł131 m² 7 480,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowa inwestycja w Piekarach! Doskonała lokalizacja! Zakup od dewelopera Nie czekaj, zarezerwuj swój dom już teraz i wybierz najlepszą działkę! Termin oddania - II/III kwartał 2022 Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Uciechów

Uciechów,dolnośląskie

551 000 zł3 800 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę w Uciechowie. Idealna pod inwestycję - zabudowa mieszkaniowa z funkcją usługową. Dojazd bezpośrednio z drogi asfaltowej. Częściowo uzbrojona - kanalizacja. Rozpoczęto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalińska

Gdańsk,pomorskie

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, klimatyzacją i miejscem postojowym - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł28 m² 8 659,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po generalnym remoncie w centrum Bydgoszczy - gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,6 m położona na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

545 000 zł103 m² 5 309,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże mieszkanie w kamienicy w kapitalnej lokalizacji: - szczecin Centrum, ul. Jagiellońska - 3 pokoje - pow. 102,64 m2 - 2. piętro w zadbanej kamienicy (wejście od frontu) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

472 063 zł44 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budowie odbywają się od poniedziałku do soboty od godziny 8:30 - 15:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Bielawa,dolnośląskie

220 000 zł74 m² 2 982,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie przy ulicy Piastowskiej w Bielawie o powierzchni 73,77 mkw. Nieruchomość położona na 2 piętrze w 3 kondygnacyjnej kamienicy. W skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 533,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż widokowe 2-pokojowe mieszkanie | 45 m | ul. Dobrego Pasterza - tuż przy Rondzie Barei! Mieszkanie o powierzchni 45 m składa się z: jasnego ustawnego salonu osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

699 000 zł71 m² 9 906,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania położonego na 1 piętrze w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Władysława Orkana w Katowicach. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Limonki

Wólka Kosowska,mazowieckie

1 099 000 zł173 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wólce Kosowskiej (gm. Lesznowola) w stanie deweloperskim podwyższonym. W ofercie posiadamy 2 lokale na sprzedaż- lewy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł99 m² 17 916,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji Luxor Residence na warszawskim Mokotowie, przy ul. Wynalazek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona

Poznań,wielkopolskie

3 323 000 zł3 323 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferta tylko U nas! kupujący 0% Polecam ofertę nieruchomości gruntowej położonej na podolanach, przy ulicy krynickiej! Działka położona w okolicy o zabudowie jednorodzinnej, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

525 504 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania na lipiec / sierpień 2025 rok! Bud 1 = 2 mieszkania gotowe na lipiec 2025 rok Bud 2 = 7 mieszkań gotowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji

Bytom,śląskie

126 000 zł56 m² 2 245,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Bytom, ul. Konstytucji 46/6 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, 2 przedpokoi i garderoby. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

358 000 zł48 m² 7 442,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie z balkonem i eleganckim wykończeniem - idealne dla wymagających. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ozorowice

Ozorowice,dolnośląskie

1 381 298 zł104 m² 13 281,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem oferty jest energooszczędny dom z ogrodem, znajdujący się w Ozorowicach pod Wrocławiem. Nieruchomość posiada też wiatę garażową, duży ogród z tarasem, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jakuba

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie w sercu Kazimierza w zadbanej ,wyremontowanej kamienicy ,położone na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz 2 sypialni, ,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 725 000 zł80 m² 21 589,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 79,90 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku przy ulicy Cybernetyki 7e, na osiedlu Mozaika Mokotów. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łoziska

Łoziska,mazowieckie

829 532 zł89 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duży prywatny ogród 191,86 m strefa relaksu, zabawy i rodzinnych spotkań, idealna na poranną kawę, popołudniowy odpoczynek i wieczorne grillowanie. Nowoczesna architektura eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krosno Odrzańskie,lubuskie

739 000 zł96 m² 7 701,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Taka oferta tylko w biurze d&k! Kupujący ponosi koszt prowizji dla biura nieruchomości Biuro Nieruchomości d&k oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laskowo

Laskowo,wielkopolskie

390 000 zł144 m² 2 700,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Laskowo gm. Szamocin, kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących w różnej fazie wybudowania - wybierz dom idealny dla Ciebie! Nowopowstałe, nieduże osiedle domów jednorodzinnych w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

916 000 zł66 m² 13 855,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 66,11 m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2017 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, umeblowane w stanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabiniec

Żabiniec,opolskie

2 500 000 zł616 m² 4 058,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 385 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali. Dom wykonany z bali, to połączenie piękna, ekologii i wytrzymałości. Każdy kto kiedykolwiek przebywał w takim budynku z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Olecka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w doskonałej lokalizacji -osiedle mazurskie. Cena do negocjacji. Blisko sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, kościół. Niedaleko do lasu i nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł57 m² 12 279 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta tylko U nas - 2 pokojowy mieszkanie do wprowadzenia Do sprzedaży funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią oraz tarasem o powierzchni około 21m2 , znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Marki

Marki,mazowieckie

1 590 000 zł390 m² 4 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Świetny dom dla rodziny wszystkie media! marki, cena: 1 590 000 pln Powierzchnia domu: 400 m Powierzchnia działki: 1 260 m Lokalizacja: marki Rynek: wtórny Dostępny od: 02.09.2025 OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

570 000 zł37 m² 15 335 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Lokal dwupokojowy w inwestycji Bliżej Morza, położonej w strefie uzdrowiskowej przy ul. Kasprowicza 14. Lokal położony jest: - 500m od plaży, - 650m od amfiteatru, - 1000m od Biedronki - 1100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

1 464 000 zł77 m² 18 897,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 77,47 m przy Parku Skowronim - dzielnica Krzyki, osiedle Borek. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77,47 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brochowska

Iwiny,dolnośląskie

524 900 zł45 m² 11 579,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Piaseczno,mazowieckie

1 685 000 zł188 m² 8 962,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Westate Praga ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka, w stanie deweloperskim, położonego w spokojnej części Piaseczna, przy ul. Okrzei. Budynek + działka.