dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielona Góra,lubuskie

639 000 zł95 m² 6 745,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Oferta zarezerwowana - nowy, parterowy dom wolnostojący W płotach Dom wolnostojący, parterowy, bez podpiwniczenia o powierzchni 94,73 mkw na działce 605 mkw położony na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł76 m² 11 509,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 75,5M2, 3 pokoje, białołęka, ul. Myśliborska sprzedaż lub zamiana na 2 pok., mieszkanie na parterze lub z windą. Minimum 42m2. Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł140 m² 19 928,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Witryny od frontu. Lokal wynajęty na luksusowy klub fitness. W lokalu znajdują się nowe instalacje klimatyzacyjne o znacznej wartości. Czynsz najmu miesięcznie około 10 000 pln netto. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

230 000 zł160 m² 1 437,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! cena do negocjacji! Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalno-użytkowym. Lokal usytuowany jest na parterze i posiada pomieszczenie przynależne piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 000 zł452 m² 4 424,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:134 m²

Wyjątkowa okazja! Gruntownie wyremontowana kamienica w sercu Jeleniej Góry, zlokalizowana przy urokliwej bocznej uliczce rynku. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 452.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Spore

Spore,zachodniopomorskie

94 000 zł1 504 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana blisko rzeki I jeziora. Spore - ok. 12 km od szczecinka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę Działka nr 184/7 o pow. 1504 m2 bardzo ładnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł37 m² 17 216,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Budynek w zacisznej okolicy, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Białystok,podlaskie

479 000 zł49 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na parterze z piwnicą Na sprzedaż przytulne, dwustronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Rumia,pomorskie

387 453 zł44 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 43,78 m z balkonem - spokojna okolica! 4 piętro! (ostatnie) Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,78 m z ogródkiem 5m , idealne dla singla, pary lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

587 000 zł90 m² 6 522,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Gdynia,pomorskie

2 990 000 zł170 m² 17 588,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięciopokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w prestiżowej dzielnicy Gdyni-Redłowo. Ten dom łączy w sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł54 m² 6 676,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, atrakcyjne mieszkanie usytuowane w cichej i spokojnej lokalizacji niedaleko Parku Solankowego przy ul. Macieja Wierzbińskiego. Wyjątkowa oferta dla wymagających klientów! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłkowa

Brzeg,opolskie

649 000 zł111 m² 5 867,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Rynku ul. Jabłkowa 1 - idealne pod inwestycję lub dla rodziny! mieszkanie jest piękne, słoneczne, ciepłe, z wyjątkowym widokiem na brzeski ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulęcin

Sulęcin,lubuskie

850 000 zł956 m² 889,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 333 m²

0 % prowizji od kupującego! Przedmiotowa nieruchomość składa się z działki o powierzchni 2333 m2. Kształt działki regularny, wydłużony czworobok. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Książenice

Książenice,mazowieckie

490 000 zł1 750 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży piękna działka budowlana w Książenicach Urokliwa lokalizacja zapewniająca spokój, ciszę i relaks Powierzchnia terenu 1750m2 Doskonałe wymiary 22mx68m na wybudowanie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skawina

Skawina,małopolskie

1 350 000 zł150 m² 9 001,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:371 m²

Oferta ekskluzywnych domów na osiedlu ogrody W otoczeniu zieleni lokalizacja Osiedle Ogrody znajduje się w spokojnej, zielonej części miasta, oferując idealne połączenie bliskości natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody

Skawina,małopolskie

1 100 000 zł122 m² 9 048,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Oferta ekskluzywnych domów na osiedlu ogrody W otoczeniu zieleni oferta na wyłączność - 0% prowizji Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Spacerowa

Marków-Świnice,mazowieckie

8 000 000 zł48 300 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 48 300 m2, która znajduje się w miejscowości Marków-Świnice, gminie Mszczonów. Działka znajduje się bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł75 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania na zamkniętym osiedlu - ekologiczne rozwiązania, wysoki standard Opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż trzy nowoczesne mieszkania położone na zamkniętym osiedlu , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Sława,lubuskie

190 000 zł76 m² 2 516,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż mieszkanie położone w turystycznym miasteczku Sława (woj. Lubuskie) Opis nieruchomości: lokal zlokalizowany jest na I piętrze w kamienicy przy ulicy Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysoka

Rybnik,śląskie

315 000 zł56 m² 5 672,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wygodę i świetną lokalizację! Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze i jest położone zaledwie pięć minut pieszo od bazyliki w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

619 999 zł50 m² 12 414,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w ścisłym centrum Gdańska, przy ulicy Rzeźnickiej. Idealne zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

649 900 zł95 m² 6 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:985 m²

Dom z Dużym Potencjałem. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. 95 m2, posadowiony na ładnej działce, w super lokalizacji, blisko centrum Żyrardowa. Rozkład jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kwiatowa

Luboń,wielkopolskie

519 000 zł57 m² 9 106,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum miasta? Zależy Ci na własnym ogródku miejscu idealnego do relaksu i odpoczynku? Ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Radzymin,mazowieckie

610 000 zł55 m² 11 172,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko u nas! Bez prowizji od Kupujacego Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,6m2 usytuowane w spokojnej okolicy przy ul. Reymonta w Radzyminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jarosław,podkarpackie

365 000 zł50 m² 7 336,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piłsudskiego w Jarosławiu. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 49,75 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie

Brzyczyna,małopolskie

590 000 zł2 400 m² 245,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

MB Estates ma przyjemność zaoferować działkę na sprzedaż w miejscowości Brzyczyna w województwie małopolskim, w gminie Mogilany. Działka Na sprzedaż działka o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

88 000 zł1 391 m² 63,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną nieruchomość o pow. 1391 m2 w cenie 88 tys położoną niedaleko Żar. Na działce jest przyłącze wody i prądu. Jest ona w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł57 m² 14 912,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Brak prowizji. Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu. Prezentuję rodzinne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2. Do mieszkania przynależą: komórka oraz 2 miejsca postojowe, łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dębica

Dębica,podkarpackie

259 000 zł41 m² 6 281,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie : Mieszkanie na piętrze o powierzchni 41,23 m2 + balkon Bezczynszowe, sprzedawane w stanie deweloperskim z możliwością personalizacji układu, z ogrzewaniem podłogowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Dywity,warmińsko-mazurskie

469 000 zł60 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Dywitach przy ul. Spółdzielczej - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Parma

Parma,łódzkie

125 000 zł1 600 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną położoną w spokojnej i cichej okolicy Parma, niedaleko Łowicza. Cena ofertowa wynosi 149 900 pln. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Ustroń,śląskie

703 620 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąca oferta mieszkania na sprzedaż z dużym tarasem z pięknym widokiem na góry i zieleń w jednej z najlepszej lokalizacji! mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Wisła Wielka,śląskie

159 000 zł838 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nieduża, zgrabna działka budowlana w Wiśle Wielkiej, w bliskim sąsiedztwie jeziora Goczałkowickiego i portu żeglarskiego (200-300 metrów). Bardzo przyjemne miejsce, blisko przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

777 000 zł113 m² 6 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Obrazkowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł482 m² 2 487,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W świetnej lokalizacji komercyjnej przy ul. Obrazkowej przylegającej do Modlińskiej , prezentujemy Państwu inwestycyjną działkę o powierzchni 482 m2. Przede wszystkim lokalizacja, lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heweliusza

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł41 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku w centrum Gdańska. Powierzchnia 40,7 m2, do remontu. Lokal składa się z dużego pokoju dziennego od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Skopów

Skopów,podkarpackie

250 000 zł2 m² 100 402 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, na sprzedaż nieruchomość, składającą się z dwóch działek o pow. 1.27 ha i 1.22 ha zlokalizowaną w miejscowości Skopów (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dewońska

Kielce,świętokrzyskie

60 000 zł20 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym bez zobowiązań prawnych, usytuowane w zachodniej części miasta, w cichej spokojnej dzielnicy ślichowice 2 , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

770 000 zł80 m² 9 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy Dom - 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 81 m2, położonego na pięknej, w zielonej lokalizacji działce. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Bytom,śląskie

180 000 zł60 m² 2 982,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 60,36 m2, składające się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczenia gospodarczego typu pralnia.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij