dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 629 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Łąkowo

Łąkowo,zachodniopomorskie

85 000 zł92 m² 923,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 92 m2 położony we wsi Łąkowo. Obecnie w lokalu prowadzony jest sklep spożywczy. Nieruchomość położona jest przy głównej ulicy prowadzącej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jawor,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 329,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50,47 m , usytuowanego na 4. piętrze budynku w świetnej lokalizacji. Lokal posiada dodatkowy atut w postaci loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Chociszewskiego na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię 48m2 składają się: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł31 m² 25 259,10 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie dla singla przy metrze wilanowska Duży balkon | Z południową ekspozycją | Klimatyzowane | Miejsce w garażu poziemnym ***** rozkład pomieszczeń: 30m2, dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaczorowskiego

Białystok,podlaskie

547 000 zł44 m² 12 389,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową nieruchomość położoną na XII piętrze przy ulicy Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego w samym "sercu" Białegostoku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kominiarska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł42 m² 13 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cena promocyjna Mieszkanie o powierzchni 42,21 m2 Zadzwoń i zarezerwuj. Ta nieruchomość nie będzie długo czekała na nowego nabywcę. Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

450 000 zł42 m² 10 666 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyłącznie w naszej ofercie! Znakomite mieszkanie na start lub inwestycja, np. pod wynajem. Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja! Rewelacyjna lokalizacja, która zapewnia szybki dostęp do wszystkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akacjowa

Katowice,śląskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja nieruchomośći Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Katowicach, ul. Akacjowa 6, dzielnica Dąb. 500 metrów od Parku Śląskiego, 15 minut od centrum. Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Henrykowo

Henrykowo,podlaskie

269 000 zł908 m² 296,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka 908 m2 na skraju Puszczy Knyszyńskiej z szybkim dojazdem do centrum Białegostoku. Polecamy Państwu działkę przeznaczoną pod budownictwo jednorodzinne położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł20 m² 25 950 zł/m²

 

Piętro:18/26

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Prezentowany lokal ma powierzchnię 20m2 na którą składa się: - salon wraz z aneksem kuchennym (zaaranżowany na sypialnie wraz z aneksem kuchennym), - łazienka z prysznicem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kopernika

Bielsk Podlaski,podlaskie

2 000 000 zł2 821 m² 708,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Nieruchomość zlokalizowana jest na 2 działkach.1 o powierzchni 1535m2 i druga o powierzchni 1286m2 zabudowana trzema budynkami. Kształt działek jest regularny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Łódź,łódzkie

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem rozkładowe przy ulicy Zawiszy Czarnego w Łodzi, na drugim piętrze w bloku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kamesznica

Kamesznica,śląskie

280 000 zł1 768 m² 158,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| działka sprzedaz , śląskie, z ywiecki, milówka, kamesznica Na sprzedaz działka w bardzo dobrej lokalizacji w Milówce Lokalizacja: kamesznica, gmina Milówka, powiat z ywiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

659 000 zł58 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - Warzymice, ul. Zaciszna Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania położonego na parterze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

1 100 000 zł105 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe, w pełni umeblowane 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -3 sypialnie -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

309 000 zł31 m² 9 967,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Kawalerka 31 m na Radogoszczu Niech Cię nie zwiedzie ten metraż, bo to mała perełka z ogromnym potencjałem! Idealna dla singla, pary, a nawet dla małej rodziny z dzieckiem każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bursztynowa

Banino,pomorskie

760 000 zł114 m² 6 648,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

Oferta dotyczy lokalu nr 5f. Zakup bezpośrednio od dewelopera! brak pcc I prowizji! Domy szeregowe przy ul. Bursztynowej w Baninie zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł31 m² 7 792,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Bartodziejach o powierzchni 30,80m składające się z pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju , mieszkanie nie posiada balkonu.Lokal po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

1 359 000 zł62 m² 21 887,60 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Digital Broker prezentuje atrakcyjne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane w apartamentowcu z 2005 roku, przy ul. Siennej 72a, na styku dynamicznie rozwijającej się Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

659 000 zł58 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł65 m² 12 818,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz możliwe rabaty-zapytaj Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czarnieckiego

Łódź,łódzkie

419 000 zł57 m² 7 350,88 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | 57m | 7. piętro | Potencjał do własnej aranżacji w atrakcyjnej cenie 7 350zł/m. Szukasz mieszkania z duszą, które możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

759 000 zł44 m² 17 428,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 43,55 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Prądnik Czerwony w Krakowie. Cena: 759 000 zł za mieszkanie + 60 000 zł za miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

699 000 zł81 m² 8 630,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

To niepowtarzalna okazja na zakup wymarzonego lokum dla Twojej rodziny. Dodatkowo, możesz skorzystać z naszej specjalnej oferty zarezerwuj lokum teraz, a płatności dokonaj w dogodnym dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zgorzelec,dolnośląskie

320 000 zł47 m² 6 796,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 43,18 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toaletą, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł58 m² 12 413,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rzeszowskie Nieruchomości prezentują Państwu ofertę sprzedaży komfortowego 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

579 999 zł65 m² 8 936,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcielibyście zamieszkać dobrze zlokalizowanym, niskim i komfortowym budynku? A może szukacie dobrej inwestycji, która uchroni Wasze oszczędności, pozwoli zarabiać i nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł127 m² 5 984,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim w cichej i spokojnej okolicy. Wszystkie media miejskie. Stan deweloperski. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borki

Borki,mazowieckie

1 200 000 zł178 m² 6 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 685 m²

Borki w gminie Radzymin - blisko Zalew Zegrzyński (około 20 minut spacerem). Niezwykle urokliwa, cicha lokalizacja z niską zabudową. Do Warszawy zaledwie 30 km. Działka (1685 mkw) zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Konstantynów Łódzki,łódzkie

570 000 zł84 m² 6 811,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

!rezerwacja! Do końca maja możliwość negocjacji wyłącznie w górę! Nie przegap tej wyjątkowej oferty. Jeśli szukasz komfortowego mieszania dla swojej rodziny, ta nieruchomość jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rzedziny

Rzedziny,zachodniopomorskie

199 000 zł3 039 m² 65,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w ładnym miejscu. Energia elektryczna, gaz, w odległości ok. 100 metrów, woda i kanalizacja w odległości ok. 180 metrów. Dojazd drogą utwardzoną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł63 m² 14 601,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w świetnie skomunikowanej lokalizacji na Tarchominie niedaleko Galerii Północnej. Lokal o powierzchni 62,94 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

294 000 zł26 m² 11 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na I piętrze W dzielnicy miasteczka akademickiego atuty nieruchomości: - niskie koszty utrzymania - położone na I piętrze, - niski blok, - blisko uczelni wyższych, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Kutno,łódzkie

460 000 zł58 m² 7 863,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul. Władysława Jagiełły na osiedlu Batorego w Kutnie. Lokalizacja to niewątpliwy atut nieruchomości, zapewniająca bezpośredni dostep do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Łódź,łódzkie

540 000 zł57 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, oferujemy do bezpośredniej sprzedaży mieszkanie własnościowe, które niedawno przeszło generalny remont i modernizację. Różni się dość znacznie od bliźniaczych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bohdan

Bohdan,podlaskie

295 000 zł3 162 m² 93,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3162 m , położona w miejscowości Bohdan, zaledwie 7 km od Białegostoku. Działka jest w pełni przygotowana do budowy, z wydanymi warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

1 199 000 zł146 m² 8 212,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzona przestrzeń z ogrodem dla Twojej rodziny, tylko 20 minut od centrum. Dom jednorodzinny typu bliźniak | 4 pokoje | 146 m2 | balkon | strych | ogródek | garaż | Inwestycja: osiedle Otium to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł69 m² 18 914 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 68,68m2 przy ulicy Fort Wola 12a na Woli. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób szukających komfortu i funkcjonalności w świetnej lokalizacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 257 zł34 m² 10 471,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł38 m² 12 107,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z dwoma windami na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,91 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

695 912 zł81 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Mieszkanie o powierzchni 80,92m2 z balkonem oraz loggią, znajduje się na pierwszym poziomie ośmio.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij