dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 627 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

559 000 zł65 m² 8 613,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Marzysz o stworzeniu lokum wg własnego gustu? Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? to tutaj! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 800 000 zł2 191 m² 821,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Serdecznie polecamy! 0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 1665 m oraz prawo własności zabudowań posadowionych na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł31 m² 19 568,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,61m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem z wykończaniem "pod klucz!".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł73 m² 9 625,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości 5 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 (72,62m2 powierzchnia użytkowa) znajdujące się w Kielanówce, przy granicy z Ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kurcewiczówny

Gdynia,pomorskie

749 000 zł1 100 m² 680,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Na sprzedaż działka na gdyńskim Chwarznie-Wiczlinie przy ul. Kurcewiczówny! Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mysłowice

Mysłowice,śląskie

778 000 zł9 724 m² 80,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nr oferty: 4/9/11/2019 Teren nieruchomości niezagospodarowany, porośnięty licznymi drzewami oraz zielenią nieurządzoną. Nieruchomość posiada dostęp do pełnego uzbrojenia - energia elektryczna, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rumiankowa

Stara Wieś,mazowieckie

675 000 zł1 500 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej na sprzedaż przy ulicy Rumiankowej w Starej Wsi!, gmina Nadarzyn Działka oddalona od głównej ulicy, dlatego na jej terenie panuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lotnicza

Piła,wielkopolskie

649 000 zł71 m² 9 101,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w nowszym budownictwie, zlokalizowane w Pile przy ul. Lotniczej. Mieszkanie znajduje się na II piętrze w bloku trzypiętrowym z 2013 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

479 000 zł1 100 m² 435,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Rewelacyjnie położona działka o powierzchni ok 1100m2.z przeznaczeniem pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku, blisko LPKiW.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długie

Długie,lubuskie

250 000 zł177 m² 1 415,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Effect Home Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym usytuowany na dużej działce 18 arowej w miejscowości Długie, powiat żagański, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

6 100 000 zł1 054 m² 5 789,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 269 m²

Dzień dobry, nazywam się i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Żary

Żary,lubuskie

1 350 000 zł2 253 m² 599,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położony budynek handlowo-usługowy w centrum Żar. Budynek składający się z trzech kondygnacji o pow. użytkowej 2253 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Stanica

Stanica,śląskie

320 000 zł1 634 m² 195,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować dwie działki budowlane na sprzedaż w Stanicy, powiat Gliwicki, gmina Plichowice. Piękna i spokojna miejscowość w sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mickiewicza

Kostrzyn,wielkopolskie

345 000 zł45 m² 7 723,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i ogrodem | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów i prowizji Obsługa: bezpieczny zakup u zaufanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Opole,opolskie

314 000 zł32 m² 9 812,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 32 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Kolejowej w Opolu. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł56 m² 17 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie w prestiżowej części Warszawy, starym Mokotowie. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie Pól Mokotowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

60 000 zł600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferta dz iałki budowlanej w Trzebiatowie Na sprzedaż działka budowlana w Trzebiatowie, obręb 0009 numer 232 Powierzchnia działki ok. 600 mkw. Obecnie wystawione warunki zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

885 000 zł127 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Marki

Marki,mazowieckie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2018

Dwupoziomowe w pełni wyposażone mieszkanie 140 m w Markach idealne dla inwestorów lub dużej rodziny! Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o łącznej powierzchni 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podleśna

Malcanów,mazowieckie

318 000 zł1 000 m² 318 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród zabudowy jednorodzinnej w cichej i spokojnej okolicy. Dużym atutem działki jest doprowadzony docelowy prąd i woda miejska na działce. W pobliżu lasy. Wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piekary

Piekary,małopolskie

980 000 zł131 m² 7 480,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowa inwestycja w Piekarach! Doskonała lokalizacja! Zakup od dewelopera Nie czekaj, zarezerwuj swój dom już teraz i wybierz najlepszą działkę! Termin oddania - II/III kwartał 2022 Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

4 749 000 zł37 292 m² 127,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 3,7292 ha, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 400 metrów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

439 000 zł48 m² 9 146 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z dużego salonu połączonego z pół otwartą kuchnią, dwóch niezależnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

635 952 zł51 m² 12 425,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy Dwór- wojrowicka | 2 pok | Po remoncie!. Na sprzedaż mieszkanie 51,19 m z balkonem i windą we Wrocławiu. Agd w cenie mieszkania. Sprzedam bezpośrednio mieszkanie z balkonem, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Puck

Puck,pomorskie

299 000 zł3 300 m² 90,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż zjawiskowa działka, usytuowana w urokliwej miejscowości Błądzikowo - jedynie 2 km od stale rozwijającego się miasta Puck. Działka położona tuż przy ścieżce rowerowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

576 000 zł50 m² 11 520 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 49,60m2 znajdujące się na na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie : wymieniona została elektryka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 320 000 zł160 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Wolnostojący, nowoczesny. Fotowoltaika, pompa ciepła + rekuperator. Przedstawiamy do sprzedaży dom o powierzchni ok. 160 m, posadowiony na pięknej działce ok. 1000m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igołomska

Kraków,małopolskie

445 566 zł35 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc! oraz prowizji dla Biura! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie o powierzchni 34,54 m2, mieszczące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

699 000 zł69 m² 10 130,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej okolicy? W Żydowie przy ul. Przecławskiej czeka na Ciebie trzypokojowy dom w zabudowie szeregowej z roku 2022! Informacje o nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł52 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokau nr B1. Bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc I prowizji! lokal na 8% vat! Wyspa Sobieszewska to doskonałe miejsce dla miłośników natury, ale też osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł27 m² 24 074,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży nieduży, ale bardzo wygodny I W pełni wyposażony apartament W tętniącej życiem prestiżowej dzielnicy powiśle. Apartament usytuowany jest W budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipki

Lipki,opolskie

719 000 zł150 m² 4 793,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dwa domy w cenie jednego! W naszej ofercie polecamy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2007 roku oraz dom z lat trzydziestych, położone na 30- arowej działce w Lipkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

660 000 zł72 m² 9 141,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72,2 m , znajdujące się przy ul. Ogińskiego w Piastowie. Jeżeli szukasz ustawnego mieszkania idealnego Rodzinny lub pary z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł26 m² 21 717,60 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz kompaktowego dwupokojowego mieszkania w centrum Warszawy? Prezentowane mieszkanie znajduje się przy ul. Chłodnej - kilka minut od Fabryki Norblina, ronda Daszyńskiego, browarów Warszawskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapolskiej

Rumia,pomorskie

769 000 zł119 m² 6 477,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Prezentuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, na zamkniętym osiedlu w samym centrum Rumi, a jednocześnie z dala od miastowego zgiełku. Świetnie skomunikowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pogodna

Dębe Wielkie,mazowieckie

350 000 zł1 201 m² 291,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1201 m na sprzedaż, zlokalizowaną w Dębem Wielkim miejscowości z szybkim dojazdem do Warszawy (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozerki

Kozerki,mazowieckie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż dom położony w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie, z szybkim dostępem do miasta. Idealny dla osób ceniących prywatność i bliskość natury. Dwie drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

849 900 zł72 m² 11 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy o pow. ok. 73 m2, usytuowany w pięknej okolicy, wśród zieleni i lasów. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł56 m² 22 662,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 56,26 mkw. z ogródkiem 39 mkw. położone na Woli przy ul. Kasprzaka 31b. Mieszkanie usytuowane na parterze nowoczesnego budynku.